- x
Samsung HT-C555 yeni model 5+1 ses sistemi ??
83 Cevap16790 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

155 Mesaj
16 Eylül 2010; 16:29:16 

Selamlar . Samsung C650 model televizyonum var ve buna uygun bi ses sistemi bakiyorum . HDD den mkv izliyorum,digi plus im war , ps3 e optik baglanti yapmak istiyorum ayrica wd live imda var . Sonuc olarak dairede oturuyorum cok yuksek ses acamam o yuzden yuksek sesden ziyade net ve kaliteli bir ses sistemi bakiyordum , tek kumanda avantaji ve uyumluluk sebebiyle samsung oncelikli tercihimdi o yuzden teknosa'dan samsung'un 650w bi ses sistemini aldim ama bilen bilir samsung'un ses sistemlerinde ( ozellikle teknosa da satilanlarda ) ayaklar cok kisa , boyutun ciliz gelicegini dusundum nitekim koltugun arkadasinda kaliyodu oyuzden geri verdim .

Tam sony,philips,lg ye vs yonelicektim samsungun katalogunda yeni bi model gordum SAMSUNG HT-C555 .. Bu tam istedigim gibi , kolonlar yuksek , 1000w , tasarim sik , iphone baglanti dock'u var ( film , resim , muzik aciyo ) , fiyatida 900TL ( onceki aldigim 650TL idi ) Model iyi hos ama teknosa'nin bazi magazalarinda mevcut , websitesinde yok , gecen tesirde bi urun vardi oda arizaliydi dinleyemedim . Teknosadaki arkadasta bu model kotu degildir ama ben kesinlikle LG nin bi modelini oneririm dedi .. Demem o ki yeni bi model ve nette hakkinda hic yorum yok , bugun yarin almak istiyorum , teknosadaki arkadasta iyice kafami bulandirdi . Bu modeli kullanan , fikri olan , yorum yapabilecek vs bi arkadas olursa cok yardimci olmus olur . Simdiden tesekkurler ..

0

Ekteki dosya (1)

155 Mesaj
18 Eylül 2010; 13:46:57 

Yokmu arkadaslar bu model ile ilgili bir fikri veya bilgisi olan biri ??

155 Mesaj
20 Eylül 2010; 7:41:38 

up

5609 Mesaj
24 Eylül 2010; 14:04:54 

bunun yeni birde 655 modeli çıkmış samsung bayisinde gördüm 800 lira civarı fiyattan bahsediyordu bende bunu düşünüyorum ama benimde pek bir bilgim yok...

155 Mesaj
26 Eylül 2010; 11:27:38 

Ben samsungda bununla beraber bir model gordum oda bunun ayaksiz modeliydi . Bu model gayet iyiye benziyo , ihtiyaclarimi karsilayacaga benziyo ipod dock u filanda var estetik olarakta guzel ama iste teknosada bi arkadas lg nin bi modelini daha cok onerdi ben olsam bunu alirdim filan dedi kafami karistirdi bide 5+1 olarak deneyemedim o yuzdende supheliyim . Eskiden teknosada vardi bitek simdi darty vs butun magazalarda var .. Teknosa'nin fiyati digerlerinden 100 TL daha pahali , insallah "en iyi fiyat garantisi" vs tarzi olaylari vardirda 100 Tl ucuz alirim ..

5609 Mesaj
6 Ekim 2010; 0:53:15 

http://www.samsung.com/...e=prd_detail&returnurl=

gördüğüm kadarıyla samsungun bu serilerinde bazı yenilikler var ayrıca samsungta iyi bence seste lg de güzel ama ondan memnun olmayanlarda var ben philips alacaktım ordaki optik cıkış yok diye vazgeçtim ordaki satıcı samsungunda iyi oldugunu söylemişti üstelik bunlar degil daha eski modellerdi dizaynıyla özellikleri ile bence bu seri cok güzel gözüküyor.
bu c655 modelini kullanan daha detaylı bilgi verebilecek olan varmı acaba...

2086 Mesaj
6 Ekim 2010; 1:15:10 

artık dvd li compakt sistem almak büyük hata olur 750-1,500 tl ye çok güzel blu-ray lı sistemler var lg nin var mesela usb li mkv desteği olan almışken öyle birşey alınki değsin aynı fiyata dvd li compakt sistem almak saçma blu-ray lısı varken

LG pa70g projeksiyon. LG 50pb690 tv. SEG 32" tv. NETA 6400 hd uydu receiver 2x.Redline TS7500 uydu receiver. SEAGATE go flex media player. PİONEER vsx-322 avr GOLDMASTER s-4700 hoparlör takımı SONY sa-w2500 subwoofer-edifier m3500 pc speaker. General Mobile Discovery telefon

5766 Mesaj
6 Ekim 2010; 6:57:48 

ps3 ün varsa girip boşuna blu-ray a para ödemeyi düşünmezsin sanırım...

8 Mesaj
7 Ekim 2010; 14:22:14 

Şekilci Samsung şeklini yapmış yine!!!

120 Mesaj
15 Ekim 2010; 1:58:54 

arkadaşlar bence de dvd player ev sinema sistemleri yerine yeni teknoloji olan blueray ses sistemlerini almakta fayda var. ben bu konuda biraz daha ileri giderek 3d ses sistemleri de alınabileceğini belirtmek istiyorum.(tabi bütçe imkan ve salon ölçülerine göre) ancak samsung ev sinema sistemlerinde ht-c7550w 5.1 modelini tavsiye edebilirim.

local://upfiles/435969/DE3EE42F549C44AEB46AB971C713F618.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doktor35 -- 15 Ekim 2010; 2:01:47 >

Tekno Toys
Samsung Wave II 8530
Samsung 46C 8780 3D Led TV
Dreambox 800 HD PVR
2011 Ford Focus HB Titanyum X paket Buz Beyazı

5609 Mesaj
16 Ekim 2010; 14:58:43 

yabancı forumlarda kullananlar bu tarz bir cihaz için genelde 10 üzerinden 10 vermişler acaba c555 yada c655 kulanan hiç yokmu, bizim yorumlarımız nasıl acaba, alacak gibiyim ama tamda karar veremiyorum...

183 Mesaj
20 Ekim 2010; 19:28:38 

az önce cevahir teknosa extra'dan Samsung HT-C555 ev sinema sistemi aldım. bu hafta evde olmayacagim icin teslimatını önümüzdeki hafta için istedim. Mağazaya özel fiyatı 800 TL'ye aldım. Normal fiyatı 900 TL.. Mağazada uzun bir süre denettirdim müzik, film vs ile.. son ses actiklarında mağaza baya bir inledi. benim salonum pek büyük değil. aldıktan sonra acaba yanlış mı yaptım diye düşünmedim değil.. sebebi 1000 wattlık bu sistem evime çok mu gelir diye düşünmemden. ama sonuç alarak son ses açacak değilim önemli olan temiz, pürüzsüz bir ses almak. Önümüzdeki günlerde Samsung C650 Lcd Tv almayı düşünüyorum. Şuan normal 55 Ekran tüplü televizyonum var. altın uçlu scart girişi de aldım bir süre bu şekilde kullanacağım.. Tüplü tv'nin sesini c555'ten alabilir miyim acaba bilgisi olan var mı? Bir de kurulumunu Samsung yetkili servisine mi yaptırsam yoksa biraz zaman ayırıp kendim mi yapsam ne dersiniz?

5609 Mesaj
22 Ekim 2010; 0:00:46 

kurulumu tabiki servise yaptırman doğru olanı eğer sorunluysa ne yapacaksın sonra, kurduktan sonra ürün hakkındaki yorumlarınıda burda bekleriz...

1 Mesaj
5 Ocak 2011; 12:11:44 

Arkadaşlar; ben iki hafta önce bu sistemi mağazadan aldım.800 civarı fiyat veriyorlar ama fiyatı bu değil.ortalama fiyatı 750 dahada düşük yerler var.Bana 750 ye geldi.Neyse sistem çok güzel ses kalitesi gayet iyi.Lg nin son modellerinde bulunan özelliklerden kat kat dahası var.Özellikle gece film izlerken matrix özelliği gayet iyi çalışıyor.Bass 'ı sevenler için power bass modülü güzel.İPOd bağlantısı yapılıyor, ister müzik istersen film izleyebiliyorsun.Bende 1 TB HDD vardı USB girişinden taktım açmadı.DAha sonra araştırmalarım sonucu öğrendim HDD formatı FAT32 olacakmış.Onuda hallettim çalıştı.Benim ençok hoşuma giden arka hoparlörleri Wriless olarak kablosuz bağlamak oldu.Bunun için samsun bayii den BAğlatı cihazını ve Wriless TX kartını alıyorsunuz.Fiyatı ortalama 230 civarı ama inanmayın birçok bayii 180'ne veriyor pazarlık yapın.Telavizondan optik bağlantı yaptım.Tüm kanalları 5+1 dinliyorum.Sistem güzel tavsiye ederim.

310 Mesaj
5 Ocak 2011; 21:05:09 

ben de samsung c650 lcd kullanıyorum. sinema izlemenin tadını değiştirdi tv. şu an ciddi bir şekilde ses sistemi kurmak için araştırma yapıyorum ki bu keyif katmerlensin. ht c555i satürnde deneme imkanım oldu. çalışanlar ilgili, yardımcı oluyorlar. sesler çok temiz geliyor ama bas kuvveti yok. rahatsız oldum. kendi subwooferini değiştirip başka bir aktif subwoofer bağlama imkanı varsa mükemmel bir set olacak. hatta harman kardonun hkts 7-9-11 mini kolon setleri varya onları andırıyor tizleri felan. ancak dediğim gibi kendi subwooferi kuş gibi, oyuncağa benziyor, tatmin edici bas veremiyor. hemen arkada kule tipi hoperlörlerin ve amfilerin olduğu bölüme geçirdiler beni. 250-300 tl bi fark verdiğinizde alacağınız sistem samsungun sistemini kesinlikle ikiye katlıyor. kıyaslama yapmadan almayın. ama belkide alıp kurtulun. 1 aydır bir şey alamadan geziniyorum ben.

NIKON D90-Tamron 17-50 f2.8 Non VC-Nikon 55-300mm f/4.5-5.6G ED VR SAMSUNG LE C650 PIONEER VSX 520, POLK AUDIO (FRONT TSI 200-BACK TSI 100-CENTER CS 10-SUBWOOFER PSW 110) NOKIA Lumia 925 ASUS N56 vm

3 Mesaj
6 Ocak 2011; 15:24:14 

Merhaba Ben de bu sistemden aldım

Ps3 ü bağladım artık pes 2011 ve fifa 2011 şölen oldu :)

Hemen bir soru sormak istiyorum , Usb den brrip dosya izliyorum lakin altyazı filmin ortasında çıkıyor ?

Yerini nasıl ayarliyoruz aşağıya gelip biraz da büyütmek ?

Teknomanyak.

1 Mesaj
13 Ocak 2011; 23:40:07 

Arkadaşlar ben bu sistemden aldım.Lcd olarakta c 650 serisi almıştım.Ses sisteminin kalitesine diyecek yok.Tavsiye ederim.Ancak Lcd den usb girişinden bluray yada bbrip izlerken ses sisteminden sesi alamıyorum.Bunun için optik kablo aldım.Ama bir türlü ayarlayamadım.Bu konuda bana yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı acaba.

3 Mesaj
14 Ocak 2011; 12:49:47 

Merhaba , Usb den blueray izlenmiyor ki ? Brrip izleniyor onda da altyazı sorunu var ekranın ortasına geliyor.

Bu arada tvinde optik çıkış mı var ? Hdmi ile bağli iken ben Brripte 5 +1 den ses aliyorum sorunsuz ? optik kabloya ne gerek var anlayamadım

Tam bağlantı şemanı söyler misin ?

Teknomanyak.

253 Mesaj
18 Ocak 2011; 13:59:38 

herkese merhaba,

bu ses sistemini 4 hafta önce aldım ses kalitesi olsun dizaynı olsun üründen çok memnunum. Sonra görüntü kafama takılınca 1 hafta önce de Sharp LC-52LE705E full hd 100hz led tv aldım. TV almak hesapta yoktu plansız bir sistem kurdum sanırım. TV'den görüntü kalitesi olarak memnunum izleme mesafesi 4,5 metre 82 ekrandan 132 ekrana geçmiş olduğum halde sorun yaşamadım standart yayın izliyorum Digitürk var. Digitürk receiver'dan Scart'la bağlandığım için standart yayında aman aman bir görüntü almam zaten mümkün değil herhalde.

mesele şu: ses sistemini HDMI ile bu TV'ye bağlayınca DVD film takılı iken TV ekranında "576p 50hz" bilgisi geliyor kulağıma kar suyu kaçtı şimdi bu Ses Sisteminin DVD filmi 1080p vermesi gerekmez mi 3-4 tane DVD film denedim hepsi de "576p 50hz" oluyor. neyi yanlış yaptım 100hz TV almak biraz kel başa şimşir tarak mı oldu acaba peki Ses Sistemi BlueRay'li olsaydı DVD filmi 1080p 100hz verir miydi veya 1080p 50hz verir miydi yoksa bunların bir alakası yok mu DVD filmler hep böyle 576p 50hz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperd82 -- 18 Ocak 2011; 14:01:31 >

255 Mesaj
18 Ocak 2011; 14:41:05 

http://www.istanbulbili...-avantajlari,19677.html

Herhalde sistem bu? Arkadaşlar bu sisteme optik ses girişi yapılabiliyormu?

ACER AS 6935G INTEL CORE2 DUO T9400 2.66GHZ, NVIDIA 9600M GT(Overclocked), 4 GB DDR3 1033 MHZ , Kinyo DC 20 converter, Creative SB XTREME LIVE AUDIO NOTEBOOK. PS3 FAT FIAT 500L POPSTAR , WINDOWS PHONE 8X BY HTC , PS-3(FAT), LOGITECH DRIVING FORCE GT.

253 Mesaj
18 Ocak 2011; 16:40:44 

quote:

Orijinalden alıntı: gorkemchem

http://www.istanbulbili...-avantajlari,19677.html

Herhalde sistem bu? Arkadaşlar bu sisteme optik ses girişi yapılabiliyormu?

evet optik ses girişi mevcut.
ürün bu sayfanın başındaki resimdeki gibi, İB'deki resim ise yanlış.

ben de şunu merak ediyorum bu sistem USB'den mkv formatlı film okuyabiliyor mu?

310 Mesaj
18 Ocak 2011; 16:59:11 

quote:

Orijinalden alıntı: alperd82

herkese merhaba,

bu ses sistemini 4 hafta önce aldım ses kalitesi olsun dizaynı olsun üründen çok memnunum. Sonra görüntü kafama takılınca 1 hafta önce de Sharp LC-52LE705E full hd 100hz led tv aldım. TV almak hesapta yoktu plansız bir sistem kurdum sanırım. TV'den görüntü kalitesi olarak memnunum izleme mesafesi 4,5 metre 82 ekrandan 132 ekrana geçmiş olduğum halde sorun yaşamadım standart yayın izliyorum Digitürk var. Digitürk receiver'dan Scart'la bağlandığım için standart yayında aman aman bir görüntü almam zaten mümkün değil herhalde.

mesele şu: ses sistemini HDMI ile bu TV'ye bağlayınca DVD film takılı iken TV ekranında "576p 50hz" bilgisi geliyor kulağıma kar suyu kaçtı şimdi bu Ses Sisteminin DVD filmi 1080p vermesi gerekmez mi 3-4 tane DVD film denedim hepsi de "576p 50hz" oluyor. neyi yanlış yaptım 100hz TV almak biraz kel başa şimşir tarak mı oldu acaba peki Ses Sistemi BlueRay'li olsaydı DVD filmi 1080p 100hz verir miydi veya 1080p 50hz verir miydi yoksa bunların bir alakası yok mu DVD filmler hep böyle 576p 50hz mi?

dvd filmler 420p/576p dir. 750p hd filmler içindir. 1080p filmler ise full hd dir. dvd görüntü kalitesi bunlardan daha düşük oluyor o zaman :P
50hz olayına gelince tam bir bilgim olmamakla birlikte forumların birinde okuduğum kadarıyla çekilen filmin teknolojisiyle ilgili bir şey bu. film 100hz teknolojisinde çekilmeli ki biz de tv de bu şekil izleyelim. şu an itibariyle tv ler her ne kadar 100hz olsa bile 100hz yayın yok. blu ray izledim bunda bile 600 küsürlü bir hz ile izleniyor film. sonuç olarak sizin bir sorununuz yok, sıkıntınız da:)

NIKON D90-Tamron 17-50 f2.8 Non VC-Nikon 55-300mm f/4.5-5.6G ED VR SAMSUNG LE C650 PIONEER VSX 520, POLK AUDIO (FRONT TSI 200-BACK TSI 100-CENTER CS 10-SUBWOOFER PSW 110) NOKIA Lumia 925 ASUS N56 vm

310 Mesaj
18 Ocak 2011; 17:02:07 

http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#38842843

yukarıdaki forum samsung c650 kullanıcılarına ait. giriş, çıkış, mkv tüm sorularınızın yanıtları fazlasıyla mevcut.

3465 Mesaj
18 Ocak 2011; 20:18:19 

quote:

herkese merhaba,

şimdi dvd oynatıcı cihazda upscalig özelliği varsa dvd filmleri (576p olan ) 1080 i 60 hz e yükseltmesi lazım, ya senin oynatıcıda bu özellik yok yada ayarlardan aktif etmemişsindir.çoğu yeni nesil dvd cihazda bu özellik var bluray playerlerinde hepsinde var.

''vazifeyi ihmale götüren merhamet vatana ihanettir.'' M. Kemal ATATÜRK

3465 Mesaj
18 Ocak 2011; 20:23:25 

quote:

Orijinalden alıntı: doktor35

arkadaşlar bence de dvd player ev sinema sistemleri yerine yeni teknoloji olan blueray ses sistemlerini almakta fayda var. ben bu konuda biraz daha ileri giderek 3d ses sistemleri de alınabileceğini belirtmek istiyorum.(tabi bütçe imkan ve salon ölçülerine göre) ancak samsung ev sinema sistemlerinde ht-c7550w 5.1 modelini tavsiye edebilirim.

local://upfiles/435969/DE3EE42F549C44AEB46AB971C713F618.jpg

tabi bu seçenek ps3 ü olanlar için çok geçerli değil. meğerki ses sisteminin optik girişi olmasın.

''vazifeyi ihmale götüren merhamet vatana ihanettir.'' M. Kemal ATATÜRK

253 Mesaj
19 Ocak 2011; 8:22:12 

quote:

Orijinalden alıntı: cssbaycelebi

şimdi dvd oynatıcı cihazda upscalig özelliği varsa dvd filmleri (576p olan ) 1080 i 60 hz e yükseltmesi lazım, ya senin oynatıcıda bu özellik yok yada ayarlardan aktif etmemişsindir.çoğu yeni nesil dvd cihazda bu özellik var bluray playerlerinde hepsinde var.

sağolun ayarlara bakınca buldum "Çözünürlük" ayarı varmış meğer oradan seçince 1080i 1080p oluyor ama 60hz nereden yapılır bulamadım sanırım bu özellik yok HT C555'de. Ayrıca internetten MKV uzantılı filmi USB'ye atıp denedim onu da görmüyor ne yazıkki. TV olayı hesapta yoktu ses sistemini alırken keşke blueray'li alsaymışım.

şimdi netbook'tan VGA bağlantı ile izlicem MKV filmleri 60hz oluyor o zaman veya media player alacam 180 TL'ye falan var modeller...

310 Mesaj
31 Ocak 2011; 3:05:02 

bu sistemi alayım almayım, başkalarıyla kıyaslayım, vazgeçeyim, amfili sistemlere yöneleyim derken paldır küldür, ani bir kararla amfi fikrinden vazgeçerek z5500 almak için yola çıktım. nitekim;
logitec z5500 için onlarca forum dolaşıp bir çok kullanıcının memnuniyetini duyup duruyordum. sonuçta cumartesi akşam saat 9 da vatana giderek z5500 aldım. eve gelip hızla paketleri açtık hevesle ve kurduk cihazı. üç arkadaştık ve üçümüz de şoka girdik. inanın onca para döktükten sonra ağlamaklı bile oldum. moral sıfıra indi. zaten öyle olmasa burada bunları da yazıyor olmazdım. almak isteyen arkadaşlar ; bu cihaz komşularınızı rahatsız edebilecek seviyelere kadar ses açtığınızda çok güzel. ama sadece sinemada. bunun dışında az sesle bendeki 100w lık 5.1 phillips sistemle hiç bir farkı yok. eğer ses açabileceğinizi düşünüyorsanız sadece sinema için alın bu cihazı. müzik konusuna gelince sınıfta kalmadı bizim için, sınıfa bile almadık bu sistemi. ne kadar bağırtsak da tizlerden yoksun olan bir gürültü oldu bizim için. tweeter bağlamak neden akıllarına gelmemiş logitec in anlayamadık. sistemin basına diyecek yok, çok kaliteli bir bas ama ses açamadıktan sonra ne fayda. neyse derhal vatanı aradık, iade edeip edemeyeceğimizi sorduk. kupon karşılığı iade de ettik pazar sabahı. buradan vatan çalışanlarına teşekkürlerimi de iletmek istiyorum. şimdi daha önce deneyip beğendiğim samsung ht c555 aldım, kurdum, dinledim. sinemada dts sesin dolanımı, müzikte de performansı çok daha üstün . hatta 3 katı üstün bile diyebilirim (müzik için). bas zayıf ama z5500 e göre zayıf. normal ev kullanıcısı için fazla bile. bunu derken sesi açabileceğiniz seviye için diyorum. sesi kısarak ayrıntıları fena sayılmayacak düzeyde aldık. kısık seste sinema izledik mükemmel detay aldık. pıprı pırıl nepnet ses var cihazda. bunu z5500 için de okudum ama iş kulaklarımda bitti sonuçta. alacak olan arkadaşlara tavsiyem, sistemi ev ortamında denemeden almayın. teknoloji merkezlerinde açıyorlar sesi mest oluyorsunuz. evde o sesi açamayacağıızı anlayınca benim gibi şok oluyorsunuz. evim müstakil veya yalıtımlı olsa asla değiştirmezdim, sinema hatrına. ama müzik için çok vasat. samsungta kristal amfi denen bir teknoloji var, gerçekten kristal gibi ses veriyor. bas keşke aktif sub ile verilseydi tadından yenmezdi. şimdi bunu aktife çevirebilecek bir imkan var mıdır onu araştıracağım. bilgisi olan olup da paylaşırsa mutlu olurum. almak isteyen olursa da sonuna kadar tavsiye ederim. vatan da peşin 714 tl ye aldım.

253 Mesaj
31 Ocak 2011; 12:31:21 

quote:

Orijinalden alıntı: uraltay

bu sistemi alayım almayım, başkalarıyla kıyaslayım, vazgeçeyim, amfili sistemlere yöneleyim derken paldır küldür, ani bir kararla amfi fikrinden vazgeçerek z5500 almak için yola çıktım. nitekim;
logitec z5500 için onlarca forum dolaşıp bir çok kullanıcının memnuniyetini duyup duruyordum. sonuçta cumartesi akşam saat 9 da vatana giderek z5500 aldım. eve gelip hızla paketleri açtık hevesle ve kurduk cihazı. üç arkadaştık ve üçümüz de şoka girdik. inanın onca para döktükten sonra ağlamaklı bile oldum. moral sıfıra indi. zaten öyle olmasa burada bunları da yazıyor olmazdım. almak isteyen arkadaşlar ; bu cihaz komşularınızı rahatsız edebilecek seviyelere kadar ses açtığınızda çok güzel. ama sadece sinemada. bunun dışında az sesle bendeki 100w lık 5.1 phillips sistemle hiç bir farkı yok. eğer ses açabileceğinizi düşünüyorsanız sadece sinema için alın bu cihazı. müzik konusuna gelince sınıfta kalmadı bizim için, sınıfa bile almadık bu sistemi. ne kadar bağırtsak da tizlerden yoksun olan bir gürültü oldu bizim için. tweeter bağlamak neden akıllarına gelmemiş logitec in anlayamadık. sistemin basına diyecek yok, çok kaliteli bir bas ama ses açamadıktan sonra ne fayda. neyse derhal vatanı aradık, iade edeip edemeyeceğimizi sorduk. kupon karşılığı iade de ettik pazar sabahı. buradan vatan çalışanlarına teşekkürlerimi de iletmek istiyorum. şimdi daha önce deneyip beğendiğim samsung ht c555 aldım, kurdum, dinledim. sinemada dts sesin dolanımı, müzikte de performansı çok daha üstün . hatta 3 katı üstün bile diyebilirim (müzik için). bas zayıf ama z5500 e göre zayıf. normal ev kullanıcısı için fazla bile. bunu derken sesi açabileceğiniz seviye için diyorum. sesi kısarak ayrıntıları fena sayılmayacak düzeyde aldık. kısık seste sinema izledik mükemmel detay aldık. pıprı pırıl nepnet ses var cihazda. bunu z5500 için de okudum ama iş kulaklarımda bitti sonuçta. alacak olan arkadaşlara tavsiyem, sistemi ev ortamında denemeden almayın. teknoloji merkezlerinde açıyorlar sesi mest oluyorsunuz. evde o sesi açamayacağıızı anlayınca benim gibi şok oluyorsunuz. evim müstakil veya yalıtımlı olsa asla değiştirmezdim, sinema hatrına. ama müzik için çok vasat. samsungta kristal amfi denen bir teknoloji var, gerçekten kristal gibi ses veriyor. bas keşke aktif sub ile verilseydi tadından yenmezdi. şimdi bunu aktife çevirebilecek bir imkan var mıdır onu araştıracağım. bilgisi olan olup da paylaşırsa mutlu olurum. almak isteyen olursa da sonuna kadar tavsiye ederim. vatan da peşin 714 tl ye aldım.

güzel yorum yazmışsınız ben de ses sisteminden oldukça memnunum bir de üstüne popcorn hour A-110 eklenince daha güzel oldu :)

aktif bas kontrolü olsaydı ben de daha çok severdim ses sistemini. Aslında ses ayarlarında "ön, arka, merkez ve subwoofer" olarak sesi artırmak azaltmak mümkün ama tam çözemedim sanırım MATRIX seçeneğini seçince o ayarlar etkisiz oluyor. siz denediniz mi bu dediğim ayarları?

310 Mesaj
31 Ocak 2011; 20:32:31 

quote:

güzel yorum yazmışsınız ben de ses sisteminden oldukça memnunum bir de üstüne popcorn hour A-110 eklenince daha güzel oldu :)

aktif bas kontrolü olsaydı ben de daha çok severdim ses sistemini. Aslında ses ayarlarında "ön, arka, merkez ve subwoofer" olarak sesi artırmak azaltmak mümkün ama tam çözemedim sanırım MATRIX seçeneğini seçince o ayarlar etkisiz oluyor. siz denediniz mi bu dediğim ayarları?

sistemi kurup üzerinde hali hazırdaki ayarlarından başka bir şey denemedim. daha 2 günlük macera. ancak topik başlığına uygun olarak sistemle ilgili ayar ve özelliklerin buradan paylaşılmasını isterim. nitekim hem alacak olan hem de alıp da tam performansıyla kullanamayan arkadaşlara faydası olacaktır. sorduğunuz sorunun cevabını şimdilik bilmiyorum ama siz benden önce öğrenirseniz aydınlatmak adına paylaşımınızı beklerim.

253 Mesaj
8 Şubat 2011; 14:13:24 

başka bir başlıkta sormuşsun nasıl aktif sub eklenir bilmiyorum ama ben HT-C555 ses sisteminden çok memnunum.

Ses Ayarlarından ön, arka ve merkez değerini düşürüp Sub değerini artırırsan genel kullanımda MATRIX ve film izlerken CINEMA modunda ayarlar aktif oluyor. EQ, Power Bass, ASC kapalı (Matrix ve Cinema gibi Dolby Pro Logic seçenekler için zaten bunları kapatıyoruz), Smart Volume açık, DRC tam..

Bas sesler sürekli verilmiyor sadece müzikte bas varsa veya filmde patlama falan olursa veriliyor. bunun dışında konuşmalar sesler müzik çok net ama yeri gelince de basların hakkını veriyor cihaz bence işini çok iyi yapıyor

52 Mesaj
11 Şubat 2011; 22:29:23 

quote:

başka bir başlıkta sormuşsun nasıl aktif sub eklenir bilmiyorum ama ben HT-C555 ses sisteminden çok memnunum.

Ses Ayarlarından ön, arka ve merkez değerini düşürüp Sub değerini artırırsan genel kullanımda MATRIX ve film izlerken CINEMA modunda ayarlar aktif oluyor. EQ, Power Bass, ASC kapalı (Matrix ve Cinema gibi Dolby Pro Logic seçenekler için zaten bunları kapatıyoruz), Smart Volume açık, DRC tam..

Bas sesler sürekli verilmiyor sadece müzikte bas varsa veya filmde patlama falan olursa veriliyor. bunun dışında konuşmalar sesler müzik çok net ama yeri gelince de basların hakkını veriyor cihaz bence işini çok iyi yapıyor

genel kullanımda matrix nasıl etkin hale getiriliyor? d-smarttayken bu pl II tuşu aktif olmuyor ne yapabilirim? bağlantıyı şu şekilde yaptım bu arada( televizyon ve ses sistemi anfisi arası hdmi, d-smart ve ses sistemi anfisi arası optik, d-smart ve televizyon arası hdmi...) bunları değiştirmeli miyim??? vekit ayırıp cevaplandırabilirseniz mutlu olurum.

CANON EOS 600D KULLANICILARI KULÜBÜ

310 Mesaj
12 Şubat 2011; 0:14:17 

arkadaşlar
http://u.sonteklif.com/...-ses-sistemi-63#img_tbl
linkteki aktif 50 wattlık subwooferi bağladım sisitemime. çok büyük fark oldu. kesinlikle aktifle desteklemenizi tavsiye ediyorum. fark öyle ufak tefek olmadı, hem de çok uyumlu ses alıyorum.

253 Mesaj
14 Şubat 2011; 10:41:42 

quote:

Orijinalden alıntı: erdsavas1

genel kullanımda matrix nasıl etkin hale getiriliyor? d-smarttayken bu pl II tuşu aktif olmuyor ne yapabilirim? bağlantıyı şu şekilde yaptım bu arada( televizyon ve ses sistemi anfisi arası hdmi, d-smart ve ses sistemi anfisi arası optik, d-smart ve televizyon arası hdmi...) bunları değiştirmeli miyim??? vekit ayırıp cevaplandırabilirseniz mutlu olurum.

ben yukarıda yazdığım gibi (EQ-ekolayzır, Power Bass ve ASC-otomatik ses kalibrasyonu kapalı) yapınca PL II çalışıyor. özel mesaj attım uzunca. bağlantılar doğru yapılmış çalışması lazım. çalışmazsa bir de optik kablo yerine Kırmızı-Beyaz stereo ses kablosu ile deneyin bende öyle bağlı digitürk. Popcorn A110 medya player optik kablo ile bağlı onda da çalışıyor PL II. görüşürüz..

310 Mesaj
20 Şubat 2011; 19:50:50 

arkadaşlar takriben 3 hafta önce almış olduğum samsung ht c555 ses sistemimi 675 tl ye satıyorum bilginiz olsun. tam hatırlamıyorum 700 küsüre almıştım kampanyalı. faturası vatandan ve de adıma. garanti sorun olmaz yani. neden sattığımı sorarsanız elimdeki daha önce aldığım sisteme ait iade kuponu vardı. bunu harcamak için bu seti almıştım. bana az geldi. amfili sistem bakacağım.

220 Mesaj
25 Şubat 2011; 17:32:07 

arkadaşlar selam, bu ses sistemini ben hdmi kablosuyla tv ye bağladım, optik kablo ile ps3 e bağladım aynı zamanda. Fakat sorun şu ki ben tv kanallarını izlerkende tv den ses almak istiyorum, nasıl bir ayar yapmam gerekiyor acaba???

310 Mesaj
28 Şubat 2011; 1:37:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Baileys26

arkadaşlar selam, bu ses sistemini ben hdmi kablosuyla tv ye bağladım, optik kablo ile ps3 e bağladım aynı zamanda. Fakat sorun şu ki ben tv kanallarını izlerkende tv den ses almak istiyorum, nasıl bir ayar yapmam gerekiyor acaba???

benim televizyon samsung c650. ses çıkışı için sadece optik çıkış kullanıyor. hdmı sadece görüntü aktarımı için kullanılıyor bende. sizin tv nin ses çıkışı ne onu öğrenin. sanırım yeni teknolojiler ses için optik kullanıyor. tv marka model olursa daha kolay yardım edebiliriz belki.

52 Mesaj
28 Şubat 2011; 23:57:41 

Arkadaşlar bu sistemin dvd playerının divx filmerdeki performansı nasıldır acaba ? Bu konuda deneyimlerini paylaşacak biri var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicstigvolki -- 28 Şubat 2011; 23:59:41 >

253 Mesaj
11 Mart 2011; 10:10:43 

quote:

Orijinalden alıntı: magicstigvolki

Arkadaşlar bu sistemin dvd playerının divx filmerdeki performansı nasıldır acaba ? Bu konuda deneyimlerini paylaşacak biri var mı ?

performans görecelidir ne beklediğinize bağlı.

ben bir süre DVD izledim gayet güzeldi kalitesi ama sonra Bluray'li almadığıma pişman oldum Popcorn A-110 medya player aldım MKV formatlı film seyrediyorum artık DVD-DIVX falan hiç canım çekmiyor MKV gördükten sonra :)

ses sistemi genel olarak bence oldukça başarılı hem USB'den hem CD'den okuma konusunda hızlı ve akıcı ama şu eski tip VCD'lerden bazısını açmıyor (İngilizce Öğrenim Seti CD'si taktık okumadı) DVD-DIVX'ler bana yeter ses de güzel olsun dersen tavsiye ederim DVD yetmez dersen Bluray'li alın derim ama SES olarak ben çok memnunum.

4665 Mesaj
18 Nisan 2011; 12:41:12 

Yeni Samsung C750 Tv'me iyi bir ev sinema sistemi bakıyorum. Şu ana kadar aklıma en çok yatan model bu oldu.
Bir çok olmazsa olmaz koşulumu karşılıyor. Ancak kullanan arkadaşlardan bir kaç sorumu daha aydınlatmalarını rica ediyorum.

1-Cihazda upscaling var mı? Hiç bir yerde özelliklerinde yazdığını görmedim ama böylesi bir sistemde de olmayacağını düşünmüyorum.
2-DLNA desteği var mı?
3-Kablosuz olarak alacağım. Ancak bu sadece arkaları mı kablosuz bağlayacak yoksa ön hoperlorler de mi kablosuz olacak?...
Kablosuz olsa bile hangi hoperleri prize bağlayacağım. önden bir arkadan bir mi? diger kalanlar da prize bağladıklarımızdan mı güç alıyor?
4-Kopya CD ve DVD'leri okumadığını okudum bir yerde, ihtimal veremedim. Doğrusu nedir?
5-Samsung sistemlerde TR alt yazı sıkıntısı olduğunu biliyoruz. Bu modelde durum nedir?
6-Ön ve arka hoperlorler yazdığı gibi 2 metreye yakın uzunluktalar mı?! Salonda kötü duracağından korkuyorum.
7-USB disklerde NTFS okumadığını okudum. Sanırım bu da problem olacak gibi. Çünkü TV'ye takıp da mkv okuttuğum movie diskim FAT olamaz.
8-Bu modelde bluetooh var mı yok mu? İnternette bazı yerler var bazı yerler yok yazmış.
9-Son olarak evinde sisteminin detaylı resmini çekip (makro vs.) konuya ekleyecek arkadaşlara teşekkür ederim. Güzel konu olmuş ama tek resim yok.

ARKADAŞLAR ACİL CEVAP BEKLİYORUM. CEVAPLARINIZA GÖRE HEMEN SİPAŞİRİMİ VEREBİLİRİM. TEŞEKKÜRLER...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blur -- 18 Nisan 2011; 15:32:25 >

52 Mesaj
18 Nisan 2011; 21:33:13 

1-Cihazda upscaling var mı? Hiç bir yerde özelliklerinde yazdığını görmedim ama böylesi bir sistemde de olmayacağını düşünmüyorum.

C= 1080p upscalng var.

2-DLNA desteği var mı?
3-Kablosuz olarak alacağım. Ancak bu sadece arkaları mı kablosuz bağlayacak yoksa ön hoperlorler de mi kablosuz olacak?...

C= Sadece arka 2 hoperlor.

Kablosuz olsa bile hangi hoperleri prize bağlayacağım. önden bir arkadan bir mi? diger kalanlar da prize bağladıklarımızdan mı güç alıyor?

C= Hoperlor prize bağlanmıyor.

4-Kopya CD ve DVD'leri okumadığını okudum bir yerde, ihtimal veremedim. Doğrusu nedir?

C= 40 küsür kopya dvd sorunsuz çalıştı.

5-Samsung sistemlerde TR alt yazı sıkıntısı olduğunu biliyoruz. Bu modelde durum nedir?

C= Kesinlikle sorun yok.

6-Ön ve arka hoperlorler yazdığı gibi 2 metreye yakın uzunluktalar mı?! Salonda kötü duracağından korkuyorum.

C= Evet uzun ama çok yakışıyor bence.

7-USB disklerde NTFS okumadığını okudum. Sanırım bu da problem olacak gibi. Çünkü TV'ye takıp da mkv okuttuğum movie diskim FAT olamaz.

C= Maalesef okumuyor NTSC'yi.

8-Bu modelde bluetooh var mı yok mu? İnternette bazı yerler var bazı yerler yok yazmış.

C= Yok.

9-Son olarak evinde sisteminin detaylı resmini çekip (makro vs.) konuya ekleyecek arkadaşlara teşekkür ederim. Güzel konu olmuş ama tek resim yok.

C= Haftasonu eklerim.

CANON EOS 600D KULLANICILARI KULÜBÜ

253 Mesaj
18 Nisan 2011; 21:49:41 

Arkadaş birçok soruyu cevaplamış ek olarak DLNA yok, yerden yüksekliği 130 cm ve salonda çok şık duruyor.

4665 Mesaj
18 Nisan 2011; 22:31:14 

cevaplar için tesekkur ederim. Bir sorum daha var net anlasılması acısından.

soru 3 - Kalosuz bagladıgımız zaman playerden arka kolonlara kablo uzamayacak ve haliyle de arka kolonların elektrige baglanması gerekecek?-
Kablosuz baglayan arkadaslar var mı aramızda? Arka tek kolon prize takılıp digerine o kolondan mı kablo cekiliyor.

Ve kolonlar kablolu kullanıldıgında playerdan baska hic bir alet elektrige baglanmıyor mu? Yani kolonlara elektrik ses kablosuyla birlikte mi tasınıyor?

soru 5 - Belki ben karıştırıyorum. sorun sanırım Samsung tvlerin media oynatıcısıda idi. Ses sistemlerinde değil

soru 6 - Arkadas kolon yuksekliklerinin 130 cm oldugunu yazmıs. 4 kolon da aynı yukseklikte mi?
Nette arastırırken bir yerde 190cm bir yerde de 160-170 gibi okudugumu hatırlıyorum. 1.30 ise zaten benim icin kısa "tallboy" die geciyor, 1.30 kısa değil mi?!

soru 7 - aslında player MKV oynatamadıgı icin NTFS'ye de gerek yok. Ancak TV'nin playerinden MKV izlediğim için sanırım 2 ayrı harici diske ihtiyaç duyacağım

soru 8 - Bluetooth da olsa aklımda en ufak şüphe kalmayacaktı bence gerekli bir ozellik, DLNA olmasa da olur artık ne yapalım

soru 9 - Son olarak detaylı resimlerini bekliyorum sizlerden, boyunu, şeklini ve odadaki duruşunu görebilmemiz açısından...

BİR KAÇ YERE SORDUM STOKLARDA KALMAMIŞ. NEREDEN TEMİN EDEBİLİRİM?
GARANTİ MÜHİM DEĞİL, ZATEN SES SİSTEMİNDE İHTİYAÇ OLACAĞINI SANMIYORUM.
PARALEL İTHALAT OLABİLİR YETER Kİ UYGUN FİYAT VE AÇILMAMIŞ KUTU OLSUN

177 Mesaj
25 Nisan 2011; 1:36:27 

arkadaşlar,
bu sistemden samsung 46C750 tv ile optik veya başka bir bağlantı sayesinde dts olarak ses alabilirmiyim.Ben mkv filmleri harici hdd den seyredeceğim için dvd playerinı kullanmayacağım.Derseniz ki dvd playeri kullanayacaksın neden almayı düşünüyorsun örn:logitech z5550 ideal, onuda düşündüm fakat uzun hoperlör istiyorum. Bilgilendirme yaparsanız sevinirim.(dvd playersiz olarak sadece hoperlörleri kullanabilirmiyim onuda bilmiyorum)

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monodes -- 27 Nisan 2011; 18:21:12 >

INTEL CORE i5 4570 - GIGABYTE Z87X-D3H - ZOTAC GTX660 - KINGSTON 8GB (2x4GB) HYPER-X - SAMSUNG 128GB 840 PRO - WESTERN DIGITAL CAVIAR BLACK 500GB - WESTERN DIGITAL CAVIAR BLUE 1TB - WESTERN DIGITAL CAVIAR GREEN 2TB - ENERMAX Revolution85+ 1050W PSU - SAMSUNG 2333SW+ MONİTÖR - THERMALTAKE TSUNAMİ DREAM kasa +CREATIVE 5+1 SES SİTEMİ + MICROSOFT BLACK VALUE PACK 2.0 klavye seti + SAMSUNG DVD-RW

33 Mesaj
2 Mayıs 2011; 22:14:16 

selamlar ben hepsiburadan sipariş verdiğim ve kargoda bekleyen ev sinema sistemimi satmak istiyorum. acil paraya ihtiyacım var eğer ilgilenen varsa Samsung HT C550. 550 tlye aldım ürünü henüz kargodan teslim bile almadım. fiyatı 550 TL ama ben ciddi alacak arkadaş varsa biraz indirm yaparım..

4665 Mesaj
2 Mayıs 2011; 23:12:25 

c555 olsaydı konusurduk ama 550 dusunmuyorum.

3 Mesaj
16 Mayıs 2011; 12:25:43 

Selam arkadaşlar,

ben de geçen hafta c555 aldım.Genel olarak memnun sayılırım ama ayarların detaylarına biraz daha inmem gerek..

Belki safça bir soru olacak bilmiyorum ama kafama şu takıldı;

ön ve arka kolonlarda ikişer tane hoparlör yuvarlağı var ya, onlardan sadece altta olanlardan ses geliyor..
üsttekilerden (dört kolon için de geçerli) ses gelmiyor hiçbir şekilde..

Bu normal mi arkadaşlar?

Bu konulara çok hakim olmadığım için burada sizlere sormak istedim.

Teşekkürler

432 Mesaj
16 Mayıs 2011; 21:24:36 

bendede 445 modeli var 500w olanından 2 hoparlör gözükmesine ragmen altındaki sadece şekil olarak görünüyor zaten üzerine bastırınca sert oldugunu görebilirsiniz. Samsung şekil yapmış anlayacagınız

4665 Mesaj
17 Mayıs 2011; 8:55:21 

quote:

Orijinalden alıntı: suspicious1907

Selam arkadaşlar,

ben de geçen hafta c555 aldım.Genel olarak memnun sayılırım ama ayarların detaylarına biraz daha inmem gerek..

Belki safça bir soru olacak bilmiyorum ama kafama şu takıldı;

ön ve arka kolonlarda ikişer tane hoparlör yuvarlağı var ya, onlardan sadece altta olanlardan ses geliyor..
üsttekilerden (dört kolon için de geçerli) ses gelmiyor hiçbir şekilde..

Bu normal mi arkadaşlar?

Bu konulara çok hakim olmadığım için burada sizlere sormak istedim.

Teşekkürler

Evet en üstteki hava boşluğu basslar için ses gelmez, normaldir. Pm atıyorum yanıtlarsan sevinirim

306 Mesaj
17 Haziran 2011; 12:14:28 

Benimde bu ürün hoşuma gitti, ürün hakkında ki yorumlarında olumlu olması ibrenin c555'e yönelmesini sağladı, aslında LG ses sistemi ile bunun arasında kaldım ama LCD'nin samsung olması Samsung Ses sistemini tercih etmemde büyük rol oynuyor, tek bir sorum olacak cevap verebilirseniz sevinirim ;

Bu cihaza bağlayacağım ürünler ; Samsun 46B750 Lcd, Digitürk HD Reciver, D-Smart HD Reciver, PS3 ve Dark Media Player olacak hepsini optikten veya hdmi'dan paylaştırarak bağlama imkanımız var mıdır, yoksa her seferinde arkadan kablomu değiştirmek gerekecek ? Bunu soruyorum çünkü sadece hdmi veya optik olarak bağlamak istiyorum.

4665 Mesaj
17 Haziran 2011; 14:26:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Exalteddivx

Benimde bu ürün hoşuma gitti, ürün hakkında ki yorumlarında olumlu olması ibrenin c555'e yönelmesini sağladı, aslında LG ses sistemi ile bunun arasında kaldım ama LCD'nin samsung olması Samsung Ses sistemini tercih etmemde büyük rol oynuyor, tek bir sorum olacak cevap verebilirseniz sevinirim ;

Bu cihaza bağlayacağım ürünler ; Samsun 46B750 Lcd, Digitürk HD Reciver, D-Smart HD Reciver, PS3 ve Dark Media Player olacak hepsini optikten veya hdmi'dan paylaştırarak bağlama imkanımız var mıdır, yoksa her seferinde arkadan kablomu değiştirmek gerekecek ? Bunu soruyorum çünkü sadece hdmi veya optik olarak bağlamak istiyorum.

Ben de C555 almaya niyetlenmis ancak piyasada bulamayınca (artık Samsung Tedarik etmiyor), LG904TA almıştım. Memnunum.

Soruna gelince evet optik kabloyu değiştirmen lazım ancak bunun için coklayıcılar var tek optik girişi 3 giriş yapıyor ama yine de tek aktif kullanabiliyorsun. Yani kullanmak istediğin girişi çoklayıcı üzerinden her seferinde secmen gerekiyor.
HDMI baglantısına gelince zaten tek çıkışı var HT'nin. Bu da izlediğin DVD ya da USB medialarını Tv'ye yönlendiriyor.
Bu yüzden diger cihazların buna degil de Tv'ne baglanacak. Tv'nin 4 HDMI girişi oldugundan sıkıntı olmaz.
Ayrıca Sinema Sisteminin (C555) HDMI girişi yok. Ama LG904TA alırsan (pek enderdir bu HT için) bir de HDMI girişin olacak

306 Mesaj
17 Haziran 2011; 15:19:08 

Blur, teşekkürler cevabın için, aslında bende uzun zaman LG HT-964TZ kovaladım ama fiyatı bir türlü inmedi, sonra denon+hoperlör seti baktım ama onlarda biraz tuzlu oldu ikisinin arası bir ürün olan bu samsung'u alamazsak artık kısmet diyeceğiz biraz daha bekleyeceğiz.

4665 Mesaj
17 Haziran 2011; 15:58:07 

quote:

Orijinalden alıntı: Exalteddivx

Blur, teşekkürler cevabın için, aslında bende uzun zaman LG HT-964TZ kovaladım ama fiyatı bir türlü inmedi, sonra denon+hoperlör seti baktım ama onlarda biraz tuzlu oldu ikisinin arası bir ürün olan bu samsung'u alamazsak artık kısmet diyeceğiz biraz daha bekleyeceğiz.

3 ay Samsung kovaladım ancak ne yazık ki piyasadan kalkmıs, bulabilmek mumkun değil.
Seninki gibi LCD Samsung olunca sinema sistemi de Samsung olsun takıntısı içerisindeydim.
Daha sonra başka markalara yöneldim ve fiyat/performans oranı en üst LG'de karar kıldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blur -- 18 Haziran 2011; 10:26:30 >

1 Mesaj
2 Temmuz 2011; 23:03:30 

merhaba arkadaşlar bende bugün c555 aldım ama sanki sesten pek tatmin olmadım diyeceğim şuki ben bu konularda biraz acemiyim ben ses sistemimin hepsiinin yani tüm hapörlerimin kaplosuz olmasını istiyorum yok sadece ön 2 yok sadece arka 2 istemiyorum sizden ricam şu şimdi tv im 46D 7000 bu ürünüde yeni aldım bu tv ye en uygun kaplosuz 5,1 ses sistemi hangisidir bunu rica ediyorum fotoları ve özellikleriyle verebilecek bi arkadaş varmı.

4665 Mesaj
4 Temmuz 2011; 1:41:24 

quote:

Orijinalden alıntı: alemci111

merhaba arkadaşlar bende bugün c555 aldım ama sanki sesten pek tatmin olmadım diyeceğim şuki ben bu konularda biraz acemiyim ben ses sistemimin hepsiinin yani tüm hapörlerimin kaplosuz olmasını istiyorum yok sadece ön 2 yok sadece arka 2 istemiyorum sizden ricam şu şimdi tv im 46D 7000 bu ürünüde yeni aldım bu tv ye en uygun kaplosuz 5,1 ses sistemi hangisidir bunu rica ediyorum fotoları ve özellikleriyle verebilecek bi arkadaş varmı.

sorularının yanıtlarını pm ile yolladım.

818 Mesaj
16 Temmuz 2011; 15:30:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Blur

3 ay Samsung kovaladım ancak ne yazık ki piyasadan kalkmıs, bulabilmek mumkun değil.
Seninki gibi LCD Samsung olunca sinema sistemi de Samsung olsun takıntısı içerisindeydim.
Daha sonra başka markalara yöneldim ve fiyat/performans oranı en üst LG'de karar kıldım.

Teknosa da C555 Modeli mevcut sanırım.fiyatıda makul sayılabilir 599 tl...
http://www.teknosa.com/...Catalog=_SES_VE_GORUNTU

Satış Ortaklığı Sistemi Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Lumia 625 Ana Konu

Samsung Galaxy Note 3 Ana Konu

4665 Mesaj
16 Temmuz 2011; 21:59:13 

800 liradan 600e inmişler. Gercekten kacmaz fırsat. Ben LG'yi almadan gormus olsaydım bu fiyatı kacırmazdım

Sunu da soylemekte yarar var. Bahsettiğim LG bu sistemden ses kalitesi yönünden bir kac adım önde.

345 Mesaj
21 Temmuz 2011; 11:11:50 

bu seti almak istiyorum ama aşağıda maddeler halinde tereddütlerim var bilen varsa beni aydınlatırsa sevinirim.

1-Bu set ile uydu cihazından ses aktarmı hem aux ile hemde optik ile yapabiliyormuyuz.

2-Pc den film izlediğimizde normal kulaklık çıkışına takarak sesi bu sitemden alabilirmiyiz.

3-Bu setinm dvd sine flash disk takara film izlenirmi.yada harici disle film izleyebilirmyimi.

şimdiden tşk ederim.

4665 Mesaj
21 Temmuz 2011; 12:37:02