Şimdi Ara

check in nedir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
105.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tam olarak nedir check in ucak seyahatleri icin....ucakta oturacagin yeri secmek mi baska bi seymi...ben hep onu es geciyorumda ucuslarda

• yer seçme =) , firma açısından ise seyahat edeceğinin garantisi
  • peki internnetten sectik diyelim...havaallanlarında da check in bolumleri var sanırım..oraya mi gidilecek sectikten sonra..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MinnieMouse

yer seçme =) , firma açısından ise seyahat edeceğinin garantisi

garanti derken..zaten bileti alınca adamlara para kazandırıyoruz..baska ne turlu garantisi oluyorki
  • internetten koltuğunu seçtikten sonra o bölüme gidip uçuş kartını alacaksın hepsi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevemem1985

quote:

garanti derken..zaten bileti alınca adamlara para kazandırıyoruz..baska ne turlu garantisi oluyorki

Diyelim ki iyadeli bilet aldın ve uçuşuna son 1-2 saat kala uçmaktan vazgeçtin ve biletin iadesini/para iadesini talep ediyorsun...?Eee ne kazandı şimdi adamlar?Check in yaptığın zaman bunun geri dönüşü yoktur. :)Yani her türlü uçacaksın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sevemem1985

quote:

Diyelim ki iyadeli bilet aldın ve uçuşuna son 1-2 saat kala uçmaktan vazgeçtin ve biletin iadesini/para iadesini talep ediyorsun...?Eee ne kazandı şimdi adamlar?Check in yaptığın zaman bunun geri dönüşü yoktur. :)Yani her türlü uçacaksın.

hımm...hic iadeli bilet alacak kadar zengin olmadıgım icin onu dusunemedim :) promosyonlu iadesiz biletlerden alıyorum...sagolasn yorumun icin

• promosyonlu bilet almayı becerbilen arkadaşlar sırlarını bize de anlatsınlar
  • check in : ucaga binmek için boarding card ın üretilmesinin yanı sıra bagajlarınızın da teslim edilmesi demek olur. eger online check in yaptırdıysanız genellikle işlemleriniz sadece bagaj teslimi demek olur. ve bunun için de ayrıcalıklı ve hızlı bi şeklde atlatırsınız kontuar sıkıntısını. hiç bagajınız yok ise ve online olarak check in işleminizi tamamlayıp yazıcıdan da yer numaranızın da yazılı oldugu iki adet print aldıysanız aynı hızda ucaga gecebilrsnz. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saralondé

check in : ucaga binmek için boarding card ın üretilmesinin yanı sıra bagajlarınızın da teslim edilmesi demek olur. eger online check in yaptırdıysanız genellikle işlemleriniz sadece bagaj teslimi demek olur. ve bunun için de ayrıcalıklı ve hızlı bi şeklde atlatırsınız kontuar sıkıntısını. hiç bagajınız yok ise ve online olarak check in işleminizi tamamlayıp yazıcıdan da yer numaranızın da yazılı oldugu iki adet print aldıysanız aynı hızda ucaga gecebilrsnz. :)

bilgi için teşekkürler
  • http://www.trucakbileti.com/online-check-in-nedir
    Buradan Faydalanabilirsininiz bu ve buna benzer bilgiler var.
  • ya ben check-in yapmasan ne olur. uçuş zamanı, hangi koltuk boş ise ona mi binicem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtanhu

ya ben check-in yapmasan ne olur. uçuş zamanı, hangi koltuk boş ise ona mi binicem :)

Check in koltuk atar yapmazsan ucaga binemezsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim. 24 saat kala online check-in işlemlerimi yapmalıyım o zaman.
  • Check-in giriş işlemlerinde kullanılır çıkarken de check-out yaparsın.
  • Mesela bir koltuk aldın tam önüne koydular sinirlenip checkin checkin dersin işte bu tepkidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbaba

Mesela bir koltuk aldın tam önüne koydular sinirlenip checkin checkin dersin işte bu tepkidir

sebepsizce güldürdün ya allah iyiliğini versin
  • çekin diyor işte
  • Konu baya bir eski :D ama sormam gerek pegasustan internet bilet aldım şimdi mesaj geldi flypgsden check-in işlemini yaptırınız nasıl yapcam orda koltuk seç diyor ama ücret istiyor ben ücret vermek istemiyorum benı gideceğim yere götürsün ytr bu check-in ben yapmasam ne olur yada bu check-in ücretli mi ücretsiz ni ???
  • bir tane kart check in
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.