Şimdi Ara

1e1: Roccat ve Speed Link Oyuncu Aksesuarları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
5.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1e1'in ilk bölümünde Roccat Pyra kablosuz fare ve Speed Link Medusa 5.1 kulaklık test masamızda

• Yine Çok Başarılı Bir İş Olmuş.

Kulaklıga Kötü Diyorsunuz Yani Ona Bulaşılmaz. :D
    Mouse'da FPS Oyuncuları İçin Önerilmiyor.

İnceleme Çok Güzelde Teşekkürler.
  • Harika bir program olmuş.

-PETTIBONE.
  • abi kulaklık yetim kaldı ya, keşke programa hiç davet etmeseydiniz :D
  • Intro ortalığı yakıyor :D:D Çok güzel bir video teşekkürler :)
  • İyi bir ikili olmuşsunuz
  • inceleme güzel ama ürünler vasat
  • Çok güzel bir program olmuş bu tür programların devamını dileriz...
  • İntroya bayıldım :D Çok güzel bir video devamını merakla beklicem teşekkürler :)
  • introdan sonra incelemeye konsantre olamadım. elinize sağlık
  • Elinize sağlık güzel bir çalışma yapmışsınız. Ayrıca intro muhteşem devamını bekleriz..
  • bence türkiye disbirtörünün sitesini de verin çünkü alacaklar nerden alacaklarını şaşırıyorlar
  • Jenerik harika olmuş.
  • bsc gömleği çok klas olmuş hep onu giyin
  • Fare faredir valla ben faremden memnunum kısal tuşları yok üstünde ama olsun güzel.. :D ve küçük gayet de şık :D
  • jenerik super olmuş donanım hakkında yeni videolarınızı bekliyoruz mesela ucuza kaliteli bir bilgisayar nsl bir fare 150 lira felen diosunuz ama bide ucuza bir bilg. nsl toplarız oyle bir video paylaşıt-rsanız seviniriz şimdiden teşekkurker :D
  • İnceleme için teşekkürler.
    Bir öneride bulunmak gerekir ise incelediğiniz ürünler hakkında teknik özellik bilgilerine de yer ayıra bilirseniz daha güzel olabilir düşüncesindeyim en azından biz kullanıcıların ürünler hakkında daha çok bilgi edinme şansı olur...
  • Vay Bee!!!!!
  • lütfen ama lütfen arkadaşlar RAZER in kulaklık .klavye ,mause nun da ıncelemesını yapın koyun ınanın kendını kanıtlamıs bır fırma ama bunu bılen var bılmeyen var sadece ve sadece oyun ıcın urettıklerınden bu sıtenınde konusu oyun oldugu ıcın yıllardır merak ederım neden razerın urunlerını ıncelemıyorsunuz mesela megaladon adamlar 7.1 yapmıslar imperator mause cıkarmıslar padlerı cıkarmıslar pad ıncelemesıde koyarsanız ınanın bu bilgilere ihtiyacı olan bır cok oyuncuyu aydınlatmıs olursunuz sıte sıte razerın ıncelemesını arıyorum valla :(
  • Oyun Odasi programlari devam edecek. Yenı konuklar ve farkli icerikler ile yakinda karsinizda olmayi planliyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.