Şimdi Ara

Catalyst 10.9 sürücüsü çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
14.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alt="Catalyst 10.9 sürücüsü çıktı"

AMD, Eylül ayı için hazırladığı 10.9 sürüm numaralı Catalyst sürücü paketini kullanıma sundu. Radeon HD 2000, HD 3000, HD 4000 ve HD 5000 serisi ekran kartlarıyla birlikte Radeon HD 3000 ve Radeon HD 4000 serisi entegre grafik birimlerine destek sunan yeni sürücü paketi performans odaklı bazı güncellemelerle geliyor.

AMD'nin açıkladığı resmi sürüm notlarına göre Catalyst 10.9 sürücüsü;

STALKER: Call of Pripyat testinde

- ATI Radeon HD 5800 serisi tek kart ve Crossfire kurulumlarında Enhanced full dynamic lighting (DX11) ve anti-aliasing açık %20 performans artışı.

- ATI Radeon HD 5700 serisi tek kart ve CrossFire kurulumlarında Enhanced full dynamic lighting (DX11) ve anti-aliasing açık %12 performans artışı.

Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena

- ATI Radeon HD 5700 serisi tek kart ve CrossFire kurulumlarında %4 performans artışı.

- ATI Radeon HD 4800 serisi tek kart ve CrossFire kurulumlarında %4 performans artışı.

-
    ATI Radeon HD 5800 serisi tek kart ve CrossFire kurulumlarında %5 performans artışı.

-
    ATI Radeon HD 5970 serisi tek kart ve CrossFire kurulumlarında %6 performans artışı.

Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 işletim sistemleri için çıkan Catalyst 10.9 sürücüsüne buradan ulaşabilirsiniz.

• galiba ilk kez Ati'^nin %20 perfomans artışı getirdiğini gördüm :D hayırlı olsun
  • çok sık sürücü çıkıyor, yetişemiyoruz...
  • 9.8 ile yola devam
  • oleyyyy 4800 serisinde cf performansında %4 artış
  • harika hemen çekelim
  • Extreme_G ATI 10,8 driver kulanıyorum HD 4770 (870/1000) saat hızlarında Win7/64 puanını 7,3'den 7,4 çıkardı.
    ATI 10,9 CF performansları artırmışlar. bize bişe yok ,EX_G ATI 10,8 devam...
  • AMD nin sürücü notlarına baktığımda iki şey görüyorum

1- bir amaca dair geliştirilmiş değilde yazıldıktan sonra yapılan testlerden elde edilen pozitif sonuçlar gelişme olarak yazılmış
    2- CF ye özendirme
  • Çekiyorum, deniyelim.
  • Birdahaki sürücü 11 olacak onda büyük yenilikler olur belki.
  • birdahaki sürücü 11 olmayacak 10.10 olacak 10.12 den sonra 11 e geçecek
  • Resmi sitede hala 10.8 var?
  • Sürücü sorunsuz çalışıyor...
    Yalnız bir fark göremedim. Alien vs Predator DX11 Benchmark'da önceki sürücüyle farkı yok...

Sadece STALKER için geçerli olması kötü diğerlerinde hiç bir fark yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan -- 15 Eylül 2010; 22:21:49 >
  • Tek oynadığım mafia 2 oda da bi gelişme yok ama yinede deneyelim bakalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

Resmi sitede hala 10.8 var?

Şuan 10.9
  • quote:

Orijinalden alıntı: leech

quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

Resmi sitede hala 10.8 var?

Şuan 10.9

evet 10.9
  • Açıklamada yazan 2 oyunla hiç alakası olmayan birinin güncellemesine gerek var mı? Yani genel anlamda bir düzeltme yapıpta sonra yapılan testlerde "Aaa stalker'da yüzde 10 hızlanmış" mı diyorlar. Hayret yaw.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revenger11 -- 16 Eylül 2010; 0:18:51 >
  • stalkerda %12 performans artışı olmuş. bayağı iyi ama sadece stalker için olması kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nazmi_8

stalkerda %12 performans artışı olmuş. bayağı iyi ama sadece stalker için olması kötü.

bc2 de olsa daha çok işime yarardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

quote:

Orijinalden alıntı: Nazmi_8

stalkerda %12 performans artışı olmuş. bayağı iyi ama sadece stalker için olması kötü.

bc2 de olsa daha çok işime yarardı

+1
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.