Şimdi Ara

Devil May Cry - TGS 2010 Trailer

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
7.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Devil May Cry serisinin yeni oyununda Dante'nin genç halini yönetiyoruz.

• herkes vergilin dönmesini beklerken çok farklı bi dante geldi oyunun kalitesini sarsacağını düşünmüyorum ama benim gibi serinin fanları beyaz saçlı, espirili dante nin geri dönmesini isteyecektir
  • dantenin kilicinda da bayagi bir degisiklik var galiba sekil degistiriyor aklima prototip geldi ins guzel bir oyun olur
  • PCYE ÇIKAR MI SİZCE
  • Dantenin tipini pek sevmedim ama oyunun güzel olucağından şüphem yok. Ama ben aslında DMC5 bekliyodum ve Vergil'in geri dönmesini. Ama bu oyun daha öncelere dayanıosa Vergil'i bu oyunda da görebiliriz.
  • Nasıl olmuşta güzelim danteyi bu hale çevirmişler aklım almıyo.DMC'yine bozuyolar :( yakında özü bozulmicak oyun kalmicak :(
  • devil may inferno olsaymış daha iyi olurmuş

içine etmişler
  • birtek benmi neronun dönmesini bekliyorum.ayrıca yeni karakter tam anlamıyla rezalet olmuş oyunun havasını bozmuş.
  • harikaaaaaa!!!!!!!!
  • umarım resident ewil 6 da yüzlerine gözlerine bulaştırmazlar
  • bende Nero olsa daha iyi olur diyenlerdenim :D
  • AĞLAMAAAKK İSTİYOORUUUUMMMM !!!!
  • Tek kelime dört harf FUCK!!!
  • keşke Nero olsaydı yaaaa...
  • Allah belanı versin CAPCOM daha bişey demiyorum :((
  • her oyunun devam bolumlerinin icine ediolarr pop 4 ve pop 5 gibi simdide dmc 5
  • dantenin tipini bayabi bozulmuş ama videodaki gibi oyundada böyle hareketler bide kılıcının degisik şekillere girmesi oyuna iyi adapte ederlerse 10 numara oyun olur
  • dmc güzzel oyun grafikler her zaman iyi yapılmıştır ama oyunun kamera açıları atari oyunu hissini veriyor sürekli karakteri takip ediyor.. hine oynuyacağım yine sevmiyeceğim.............
  • galiba bu oyunda binaların çatısına falan çıkabilecez
  • Oyun 10 numara olur olmasına da Dante'nin elden geçmesi lazım..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.