Şimdi Ara

PS3'de PS2 Oyunları Artık Çalışacak mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
        Bildiğiniz üzere çoğu Playstation 3 artık Playstation 2 oyunlarını çalıştırmıyor yani geriye dönük değil. Ancak Japonya kaynaklı bir siteden alınan bilgilere göre Sony buna bir donanım vasıtasıyla çözüm getirmeye hazırlanıyor. SCEJ'in yeni satın aldıkları bir patentden yola çıkarak eski nesil konsolları çalıştırmaya yarayan bir konsol adaptörü hazırlama aşamalarında olduklarını görüyoruz.

Bahsi geçen adaptörün, kendi işlemcisi, bir DVD emülatörü, ses işlemcisi ve grafik kartı mevcut. Sony gerçekten böyle bir donanım çıkarıyor olabilir mi? Playstation 2 oyunlarının HD biçimde yeniden PS3'e uyarlandığı şu günlerde extra gelir elde eden Sony'nin böyle bir şey düşünebilmesi ise sizi bilmem bana biraz tuhaf geliyor.

Adaptörün patent şemasını aşağıdan görebilirsiniz. Eğer böyle bir adaptör satışa çıkarsa satın alır mıydınız? Bilmek isteriz

• hmm.. güzel :D
  • biraz geç olmadı mı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukos

biraz geç olmadı mı??

Bence de biraz geç oldu
  • o zaman hemen the punisher,gta SA,gta vice stories cIkarmam lazIm
  • PS2 oyunlarını oynamak için kim para veripte bir cihaz satın alıpta ps3'üne takar ki ??
  • kesinlikle ben böle bir cihaza para vermem HD olarak yeniden uyarlanan ps2 oyunları daha mantıklı geliyor bana.
  • Bir yabancı forumda bu chazın ps1 ve ps2 oyunlarını hd görüntüye çevirerek ps3'de oynatıagı söyleniyordu dogrulunu bilemiyorum eger gerçekse alırım..
  • 15.09.2010 23:17:22

eğer öyle bir şey olursa ps3 alırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.