- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Slim fit Gömlek...
31 Cevap8906 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

87 Mesaj
15 Eylül 2010; 3:48:15 

Mrb arkadaşlar. 17 yaşındayım ve özel bir gün için şık giyinmem gerekiyor.
Boyum 1.70 ve 60 kiloyum. boyum kısa ve biraz zayıfım anlaşılcağı üzere.
sizce slim fit gömlek bana yakışır mı boy-kilo oranıma göre ? birde bedenime göre slim fit gömlek bulabilir miyim (ccs , kiğılı vs yerlerde. yani kaliteli olması gerek ) ??

^^

7075 Mesaj
15 Eylül 2010; 3:54:15 

Hayatında hiç slim fit yani dar kesim gömlek alıp giymedinmi bugğne kadar nasıl yaşadın kağılıya falan boşuna para verme lwcye gir çok şık dar kesim gömlekler var ne alırsan al 25 tl 20 tlyede var.

1304 Mesaj
15 Eylül 2010; 4:14:38 

LCW hikaye.

Giyimine özen gösteriyorsan gömlek seçiminde gideceğin ilk yer Polo,Lacoste veya Dockers'dır.
Öncelikle boy/kilo oranına gelirsek tombul veya zayıf olduğun söylenemez,ama herkesin vücut yapısı aynı değildir,sadece kilo ve boya göre kıyafet seçimi yapamazsın.Omuzların geniş ve vücudun V kasına doğru üçgenleşiyorsa,hafifda kanatların gelişmiş ise slimfit gayet güzel durur.

Benden sana tavsiye, madem özel bir gün için hazırlık yapıyorsun,beğendiğin bir gömleği al,ve gömleğe pens attır.Emin ol "slimfit" grubu gömleklerden çok daha güzel olacaktır.

Onu Özlüyorum. Aslında onu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama onu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü, çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. Onu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 71 yıl sonra onunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. Onun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. Onu arıyorum..

1881 - ∞

87 Mesaj
15 Eylül 2010; 17:19:43 

quote:

Orijinalden alıntı: WoX~

LCW hikaye.

Giyimine özen gösteriyorsan gömlek seçiminde gideceğin ilk yer Polo,Lacoste veya Dockers'dır.
Öncelikle boy/kilo oranına gelirsek tombul veya zayıf olduğun söylenemez,ama herkesin vücut yapısı aynı değildir,sadece kilo ve boya göre kıyafet seçimi yapamazsın.Omuzların geniş ve vücudun V kasına doğru üçgenleşiyorsa,hafifda kanatların gelişmiş ise slimfit gayet güzel durur.

Benden sana tavsiye, madem özel bir gün için hazırlık yapıyorsun,beğendiğin bir gömleği al,ve gömleğe pens attır.Emin ol "slimfit" grubu gömleklerden çok daha güzel olacaktır.

Bencede LCW hikaye.
Tavsiyelerin için sağol bedenime göre slim fit bulmakta zorlanmam inş

^^

293 Mesaj
15 Eylül 2010; 17:25:36 

quote:

LCW hikaye.

modifiyeli gomlek stayla

blackberry z10 , sony vaio , ipad

87 Mesaj
15 Eylül 2010; 19:24:15 

quote:

Orijinalden alıntı: ÖLÜCÜ

modifiyeli gomlek stayla

Fena fkir değil aslında. neon ışık falan taktırsam fena olmaz ? hatta düğmelere xenon çok yakışabilir?

^^

1215 Mesaj
15 Eylül 2010; 19:35:41 

Mudo

87 Mesaj
17 Eylül 2010; 0:17:31 

Arkadaşlar gömlek alınmıştır öneriler için sağolun.
CCS den aldım INTERVIEW marka. biraz bol geldi ama ufak bir işlem sonrası vücuduma tam oturdu

0

Ekteki dosya (1)

^^

100 Mesaj
23 Kasım 2010; 18:58:25 

Selam Örnek Vereyim

0

Slim Fit Gömlek

devamı var..

Erkek Giyim Bayiilikler Verilecektir.

100 Mesaj
25 Kasım 2010; 15:27:37 

2. bir gömlek örnegi

0

1612 Mesaj
25 Kasım 2010; 15:31:03 

Jack Jones. 40liradan 120liraya kadar gömlekleri var.

84 Mesaj
25 Kasım 2010; 15:37:46 

quote:

LCW hikaye.

pens attırmak ne demek gerçekten bilmiyorum?

1562 Mesaj
25 Kasım 2010; 16:16:29 

arkadaşlar bende slim fit gömlekleri seviyorum ama pantalonun içine verilmesi gereken modelleri sevmiyorum, pantalonun içine verilmeyen slim fit gömleklerin özel bir adı var mı?

9522 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
TechZone
25 Kasım 2010; 16:19:36 

kesinlikle Tween'e bak benden sana abi tavsiyesi...

45 Mesaj
25 Kasım 2010; 16:31:02 

quote:

Orijinalden alıntı: dangerprone

Bencede LCW hikaye.
Tavsiyelerin için sağol bedenime göre slim fit bulmakta zorlanmam inş

Kilon ve boyun normal niye zorlanasınki

100 Mesaj
25 Kasım 2010; 18:53:28 

Her erkegin Bir Gömlek Giyiş Tarzı Vardır.

0

Slim Fit Gömlek Çizgili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recepural -- 25 Kasım 2010; 19:54:49 >

1 Mesaj
1 Şubat 2013; 16:40:51 

http://www.verdtoneshop.com burdan veya direk olarak http://www.verdtoneshop.com/gomlek buradan bakabilirsin.

gömlek , erkek gömlek, gömlek modelleri, erkek gömlek modelleri

1209 Mesaj
1 Şubat 2013; 16:41:52 

Boyum 1.87 67 kiloyum sorun bende

Radical Audio Visual Experience

220 Mesaj
1 Şubat 2013; 16:53:44 

herkes erkek geniş omuzlu olur kaslı olur der ama vucuduna yapışan slim fit giymek ister bence genişlik güzel değil eğer dar yapılıysan slim fit giy çünkü iri yapılılara yakışmıyo yani burdan kastım zayıflık değil zayıf olabilirsin ama kemiklerin iri geniş yapılı olabilir ve çok geniş omuzda da slim fit kötü durur

1 Mesaj
18 Şubat 2013; 22:21:32 

gömlek , erkek gömlek, gömlek modelleri, erkek gömlek modelleri

224 Mesaj
18 Şubat 2013; 22:23:51 

us polo asssn
kiğili
sabri özel

Ondokuz Mayıs Üniversitesi - İlk ve Acil Yardım
ATT & Paramedik
İphone 5

220 Mesaj
18 Şubat 2013; 22:36:01 

quote:

LCW hikaye.

adam gibi giyicen ya ne aldığın şeye pens atıyosun

sen şu pantolon alıp paçaları da daraltan üst taraf şalvara dönen tiplerdenmisin

1696 Mesaj
18 Şubat 2013; 22:39:09 

Beyler pens attirmak nedir? Ne ise yarar nerelerde attirilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Harley-Davidson. Live to Ride, Ride to Live
The Road Starts here. It never Ends.

411 Mesaj
18 Şubat 2013; 22:42:52 

adam simdi yirmi yasinda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thenefy -- 18 Şubat 2013; 22:43:11 >

<Bu ileti DH Gold Premium Kullanılarak atılmıştır>

1304 Mesaj
21 Şubat 2013; 4:48:41 

quote:

Orijinalden alıntı: stefansalvatore

adam gibi giyicen ya ne aldığın şeye pens atıyosun

sen şu pantolon alıp paçaları da daraltan üst taraf şalvara dönen tiplerdenmisin

Dostum madem pens attırmanın ne demek olduğunu bilmiyorsun,üstteki üyeler gibi sor bare öğren,bilmediğini bu kadar belli etme.

Konuya dönecek olursak 3 sene önce attığım yorumda hala hemfikirim,pens attırmanın ne olduğunu soran arkadaşlara çok kısa açıklıyayım; Gömlek t-short palto mont vs. (üst giyim ürünlerde) belden daraltmaya deniyor,böylece giydiğiniz şey belinize oturarak yukarıdan aşağı doğru üçgen bir şekil alıyor,genelde gömleklere yapılır.

Herkes kullanmaz giyim tarzı ile alakalı.Yada modelini çok beğendiğiniz bir giysinin omuzları tam oturmuştur fakat beli çok boldur,o durumlarda da yapılır.

Onu Özlüyorum. Aslında onu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama onu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü, çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. Onu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 71 yıl sonra onunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. Onun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. Onu arıyorum..

1881 - ∞

364 Mesaj
21 Şubat 2013; 6:40:44 

Bende bir ara gardrobumu Dh ile paylaşmayı düşünüyorum :). (Resimlerini)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

"Bu şarkı burada bitmez..."
"Bu bir veda değil, bu bir estir, bir duraktır, bitmeyen şarkının notaları arasında bir moladır."

87 Mesaj
17 Nisan 2013; 0:15:05 

quote:

Orijinalden alıntı: thenefy

adam simdi yirmi yasinda

haha aynen hocam konuyu görünce çok şaşırdım ve aldığım gömleği hala giyiyorum interview herkese öneririm. gömleğin fotoğrafını atacağım

^^

411 Mesaj
5 Haziran 2014; 16:53:59 

quote:

Orijinalden alıntı: dangerprone

haha aynen hocam konuyu görünce çok şaşırdım ve aldığım gömleği hala giyiyorum interview herkese öneririm. gömleğin fotoğrafını atacağım

21 oldun sanki

<Bu ileti DH Gold Premium Kullanılarak atılmıştır>

1692 Mesaj
5 Haziran 2014; 16:59:39 

quote:

Orijinalden alıntı: thenefy

21 oldun sanki

Tehlikeliiii, sıcak takip

87 Mesaj
22 Haziran 2014; 23:02:18 

quote:

Orijinalden alıntı: ATaİk_

Tehlikeliiii, sıcak takip

konunun hortlayıp durması hoşuma gitmeye başladı aynen biraz büyüdüm sanki liseliydik üniversiteli olduk 5 yıl sonra görüşmek dileğiyle

^^

477 Mesaj
22 Haziran 2014; 23:14:52 

hala şıklıgı markada sananlar var
hem ucuz hem de slim istiyorsan tudors markası bir numara bence
sport olarakta jack jones

lk başta suya kanar gibi kandım , sözlerine inandım herkesin kalpten , çok içten
bu uykumdan uyanmam zaman aldı , uyandım uykusuzluk başladı aniden , aniden
yıllar öğretmenim oldu , gerçek zor okuldu , kaçtım dersten , derslerden
isterdim uyanmak birden , bir kötü kabusdan cidden , aniden , sahiden

87 Mesaj
22 Haziran 2014; 23:46:24 

quote:

Orijinalden alıntı: depresif_adam

hala şıklıgı markada sananlar var
hem ucuz hem de slim istiyorsan tudors markası bir numara bence
sport olarakta jack jones

marka her zaman iyidir 3 seneden fazla giydim o gömleği verilen para helal olsun hakediyor

^^
En Beğenilmeyen Yorumlar
Hayatında hiç slim fit yani dar kesim gömlek alıp giymedinmi bugğne kadar nasıl yaşadın kağılıya falan boşuna para verme lwcye gir çok şık dar kesim gömlekler var ne alırsan al 25 tl ... Yoruma Git Yorumun Devamı cedric... - 15 Eylül 2010; 3:54:15 -2
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.546