Şimdi Ara

java kurulumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bir türlü bilgisayara java yı yükleyemiyorum..hem internettten hemde cd den kurmaya calışıyorum ama sonlara geldiğinde hata veriyor mecburen kapatmak zorunda kalıyorum

• yükLemeye çaLı$tığın java versionu nedir?
  • son sürümü yüklemeye çalışıyorum internet üzerinden otomatik yükleme ama ineternet üzerinden değil cd den de yüklemeye çalışsam hata veriyor işte hata :

java kurulumu
  • Temporary İnternet Files kLasörünü ve bo$aLt, bunu disk temizLemeyLe yapabiLirsin meseLa. TEMP kLasörünün içinide bo$aLt kompLe siLebiLirsin kLasörün içindekiLeri, hiç bir zararı oLmaz. bu i$Lemden sonra biLgisayarını yeniden ba$Latıp kuruLumu tekrar çaLı$tır. büyük ihtimaL düzeLecektir.. koLay geLsin arkada$ım...
  • ilgin için tşk ederim arkadasım ama söylediklerini biliyorum ve denedim tabiki ama sonuc vermiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi champion24 -- 5 Ekim 2005, 10:43:13 >
  • hımm o zaman bu $ekiLde bi denermisin Lütfen?http://www.java.com/en/download/manual.jsp buradan 15.5 MB Lik windows için oLan dosyayı downLoad edip yükLermisin? benimde ba$ıma aynı probLem geLmi$ti hatırLamaya çaLı$ıyorum herhaLde bu $ekiLdeydi... denemekten bi$ey oLmaz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.