Şimdi Ara

Epic Citadel 1 Milyondan Fazla İndirildi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Apple'in iDevice cihazlarına yapılan ve Unreal Engine motoru kullanmasıyla herkesi şaşırtan Epic Citadel'e talip çok!

Unreal Tournament ve Gears of War gibi ünlü serilerin yapımcısı Epic Games'ten Marc Rein'in Twitter üzerinden yaptığı açıklamaya göre Epic Citadel, App Store üzerinden 1 milyonun üzerinde indirilme sayısına ulaştı.

Mark Rein, Epic Citadel'in haricinde bağımsız yapımcıların da kullanımına açılan Unreal Development Kit'in de 350.000'den fazla indirildiğini, yine Twitter hesabı üzerinden yazdı.

Eğer, iPhone, iPod Touch, iPad gibi ürünlerde grafiksel açıdan mükemmele ulaşan Epic Citadel'i hâla denemediyseniz buraya tıklayabilirsiniz.

• Bende indirdim cihazım ipod touch 3g herhangi bir kasma yapmadı mükemmel grafikleri mekanları.

unreal development kitide indirdim nası bişe diye :D çok karışık ancak hazırda olan demo projeleri oynamak zevkli
  • iPod touch 2g mc versiyonunda denedim openGL 2.0 hatası aldım.
    Kısmetse iphone4 ü aldığım zaman deneyeceğim.
  • oyun grafikleri çok başarılı ama oyunda hiç bir şey yok şu anda kalede boş boş geziniyoruz :/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.