Şimdi Ara

[ Nokia C6-01 { Belle | 3.2' nHD CB-AMOLED | 8MP - 720p | WLAN - GPS - USB OTG ] (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.516
Cevap
11
Favori
371.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: efsanefirarda

Arkadaşlar çok tuhaf bir durum var.. Bugün vatan bilgisayardan aldım telefonu, 555 liraya.. evet geldim baktım kutunun içindeki kağıtlara falan.. kutunun içinden başka bir fatura daha çıktı.. benim telefon için 23 ekim tarihinde başka birisine 599 liraya fatura kesilmiş, seri no filan benim tel.. ama şimdi ben aldım.. ne demek oluyor şimdi bu? ne yapacağım??

bence o telefonu iade et. yenisini al. sonra uğraştırmasınlar. ya da en azından telefonla ara ve durumu anlat.
  • Arkadaşlar Sadece C6-01 da çalışan oyun program vs şeyler için ayrı bi topic acsak... Her oyun çalışmıyo ne yazıkki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: muradiye2

quote:

Arkadaşlar çok tuhaf bir durum var.. Bugün vatan bilgisayardan aldım telefonu, 555 liraya.. evet geldim baktım kutunun içindeki kağıtlara falan.. kutunun içinden başka bir fatura daha çıktı.. benim telefon için 23 ekim tarihinde başka birisine 599 liraya fatura kesilmiş, seri no filan benim tel.. ama şimdi ben aldım.. ne demek oluyor şimdi bu? ne yapacağım??

bence o telefonu iade et. yenisini al. sonra uğraştırmasınlar. ya da en azından telefonla ara ve durumu anlat.

telefonu almaya gittiğimde baktım kutu jelatinsizdi.. satış personeli siyah renklerin kutuları jelatinsiz, gümüş renklerin jelatinli olduğunu söyledi.. aldığım şubenin müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım.. İsterseniz iade edebilir veya değiştirebilirsiniz dedi.. Tam bi bilgi veremedi, şaşırdı.. O kağıdın orada olmaması gerekiyordu dedi.

• izmir balçova vatanbilgisayardan aldım bende telefonumu. 25 indirim vardı akşam geç olmuştu rafta sadece 1 adet wardı onun kutusu acılmıs ve biraz da deforme olmustu. arkadas sagolsun sanki parası kendi cebine girecekmiş gibi o sadece gosterilmek icin acıldı dedi. ama biz dokunmatik telefon bu almadan inceleyemiyor muyuz diye sordugumda hayır yanıtını aldım. neyse son kaldıgı icin indirim de iyi oldugu icin alıp cıktım. eve gittim telefonu actım no tusu basılı duruyor basıyorum cıkmıyor. sonuc kullanılmıs veya arızalı nitekim iade edilmiş. pazar oldugu icin ve gece oldugu icin hic ellemeden koydum kutusuna sabah ilk iş olarak gidip bornova daki merkez subeye gittim musteri hizmetlerine gidip sikayetimi ilettim sagolsunlar tek bir soru sormadan iadesini alıp iceriden değişim yapmam icin evrak verdiler. gidip iceriden jelatini acılmamıs KVK garantili telefonumu aldım ve sorunsuz bi sekilde kullanıyorum. diger subeden aldıgım telefon kvk etiketli değildi sordugumda kvk satıslı oldugunu soylediler. ama internette kvk nın sitesinde aradıgımda kvk satısı olmadıgını da ogrenmiştim. ama vatanbilgisayar sorun cıkarmadan değişim yaptı.

diyecegim alırken dikkat edin acılmamıs ve kvk garantili olsun.

telefona gelince cok memnunum dokunmatigi biraz fazla hassas bazen dokunmadan algılayabiliyor onun dısında bir sorun yok :) cok buyuk parmaklı olanlar kullanmakta zorlanabilir ben biraz zorlandım ilk baslarda ama simdi alıstım.

telefonu 550 liraya indirimde iken aldım ve bu fiyata alınabilecek en guzel telefon diyebilirim. symbian3 oldugu icin guncellemeleri devam edecektir. tavsiye ederim almak isteyenlere

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muradiye2

quote:

telefonu almaya gittiğimde baktım kutu jelatinsizdi.. satış personeli siyah renklerin kutuları jelatinsiz, gümüş renklerin jelatinli olduğunu söyledi.. aldığım şubenin müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım.. İsterseniz iade edebilir veya değiştirebilirsiniz dedi.. Tam bi bilgi veremedi, şaşırdı.. O kağıdın orada olmaması gerekiyordu dedi.

aslında burada vatanbilgisayarın yapmış olduğu çakallığı görüyoruz. bi önceki yorumda da iade edilmiş arızalı telefonu satmışlar. senin telefonunda da aynı durumun olma ihtimali var. 2. si garanti konusunda bi sıkıntı yaşatabilir ilerleyen zamanlarda emin olamadım açıkçası. ben şahsen telefonu değiştirirdim. hiç açılmamış olanını alırdım. yenisinde de sorun çıkma ihtimali tabi ki var, sonuçta elektronik alet, insan yapımı. en nihayetinde senin karar vermen gerekiyor. düşün taşın sana en doğru gelen kararı ver.

• Ben bu telefonla ilgili birşey soracağım,
    örneğin facebookta poker filan o tarz uygulamaları rahatlıkla kullanabiliyor muyuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aL-Pi -- 14 Kasım 2011; 1:10:54 >
  • Ben bu telefonla ilgili birşey soracağım,
    örneğin facebookta poker filan o tarz uygulamaları rahatlıkla kullanabiliyor muyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aL-Pi

Ben bu telefonla ilgili birşey soracağım,

sosyal ağlar > facebook da sadece, *facebook ana sayfası *mesajlar *etkinlikler *arkadaşlar *istekler olmak üzere 5 bölüm bulunuyo, chat veya oyun özelliği yok ama ovi mağazadan facebook chat proğramı veya istediğin oyunları indirebilirsin
  • senin aldığın renk siyah mıydı hocam?? daha sonradan jelatinli hiç açılmamış vermiş ya o tel siyah mıydı??
  • quote:

Arkadaşım hiç uğraşma hemen değiştir bence.Hatta orada açtır, sim kartını tak dene adamların gözü önünde.
  • bu telefonu almadım ya pişmanım.
  • sipariş verdim. buradaki yazılardan sonra kararımdan gayet memnunum. heyecanla bekliyorum artık :)
  • yavv arkadas bu harıta guncellemesıne uyuz oldum ..harıta menulerını uygulamaların ıcıne rastgele attı ...!!! .. ne cıns bısı bu boyle ..eskıden harıtalara gırerdık hepsı bır arada olurdu ..sımdı ayrı ayrı sımge halınde bırı bıyerde bırı bıyerde ..

..bunlaraırn yapacagı ısın ..... tobe tobe ...
  • arkadaşlar telefon görüşmesi sırasında yankı problemi oluyor mu, bazen telefon görüşmesinde karşı taraf kendi sesinin yankı yaptığını söylüyor sizin başınıza geldimi hiç???
  • quote:

Orijinalden alıntı: haliscik

quote:

Orijinalden alıntı: delfino3

arkadaşlar telefon görüşmesi sırasında yankı problemi oluyor mu, bazen telefon görüşmesinde karşı taraf kendi sesinin yankı yaptığını söylüyor sizin başınıza geldimi hiç???

hiç olmadı ama bunu sana 1 kişimi söyledi daha fazlamı belki karşıdakinin telefonunda bi arıza vardır

bir arkadaş söyledi senle her konuşmada yankı yapıyor diye, nette araştırdım bazı arkadaşlardada yankı problemi olmuş ama ama çokta önemli bir problem değil:)
  • bendede yankı problemi var
    şimdi sen söyleyince farkettim, hattan olduğunu düşünüyordum bende
    ama bu durumu sadece kız arkadaşımla konuştuğumda karşılaşıyorum, belkide en uzun onunla konuştuğum için farkediyorumdur
  • telefonla ılgısı yok arkadaslar ..hatlarla yada sebkeyle ılgılı sanırım.. genelde farklı operatorler arası konusmada oluyor .. bende de bırkac defa oldu.. fakat kapatıp tekrar arayınca normale donuyordu ..
  • Aldığım ve içinden başkasına ait fatura çıkan telefonumu bugün değiştirmeye gittim. Bana verilen telefonun daha önce başka birisi tarafından kullanıldığını ve iade edildiğini, onun da yanlışlıkla bana verildiğini söylediler.. Durum için çok üzgün olduklarını belirttiler.. Eğer getirmeseydiniz 15 gün sonra zaten imei klonlaması olarak görülüp teliniz kapanırdı dediler.. Vatan Bilgisayar gibi bir yerde nasıl böyle bir şey olabileceğini sordum. Çok özür dileriz, inanın üzgünüz dediler.. Siyah renkli c6-01 lerin hepsi jelatinsiz dedi yine.. Değiştirmek için baktı siyah renk kalmamıştı. İsterseniz başka şubemizden alabilirsiniz veya getirtirebiliriz de dediler.. Buraya getirtmenize gerek yok, ben diğer şubenize gidip alırım dedim.. Bu anlattığım olay Vatan Bilgisayar'ın Ankara Söğütözü şubesinde oldu.. Sonra başka şubesine gittim, oranın personeli jelatinli ve üzerinde KVK damgası olan siyah renk c6-01 çıkardı dolaptan.. Hani siyah renkler jelatinsizdi dedim, kim diyo yaa dedi.. Diğer şubenizde öyle dediler dedim, gülümsedi, yok ya dedi.. Hiç açılmamış, jelatinli, KVK damgalı yeni telefonumu aldım. Hattımı da taktım, çok şükür değiştirebildim, şuan çok memnunum.. Arkadaşlar, size tavsiyem telefonu almadan önce iyice kontrol edin ve kutusunun kesinlikle jelatinli olmasına dikkat edin, yoksa benim gibi moraliniz bozulur ve uğraşırsınız..

• bu arada teelefon Vatan da 600 küsür olmuş :(
  • quote:

Aldığım ve içinden başkasına ait fatura çıkan telefonumu bugün değiştirmeye gittim. Bana verilen telefonun daha önce başka birisi tarafından kullanıldığını ve iade edildiğini, onun da yanlışlıkla bana verildiğini söylediler.. Durum için çok üzgün olduklarını belirttiler.. Eğer getirmeseydiniz 15 gün sonra zaten imei klonlaması olarak görülüp teliniz kapanırdı dediler.. Vatan Bilgisayar gibi bir yerde nasıl böyle bir şey olabileceğini sordum. Çok özür dileriz, inanın üzgünüz dediler.. Siyah renkli c6-01 lerin hepsi jelatinsiz dedi yine.. Değiştirmek için baktı siyah renk kalmamıştı. İsterseniz başka şubemizden alabilirsiniz veya getirtirebiliriz de dediler.. Buraya getirtmenize gerek yok, ben diğer şubenize gidip alırım dedim.. Bu anlattığım olay Vatan Bilgisayar'ın Ankara Söğütözü şubesinde oldu.. Sonra başka şubesine gittim, oranın personeli jelatinli ve üzerinde KVK damgası olan siyah renk c6-01 çıkardı dolaptan.. Hani siyah renkler jelatinsizdi dedim, kim diyo yaa dedi.. Diğer şubenizde öyle dediler dedim, gülümsedi, yok ya dedi.. Hiç açılmamış, jelatinli, KVK damgalı yeni telefonumu aldım. Hattımı da taktım, çok şükür değiştirebildim, şuan çok memnunum.. Arkadaşlar, size tavsiyem telefonu almadan önce iyice kontrol edin ve kutusunun kesinlikle jelatinli olmasına dikkat edin, yoksa benim gibi moraliniz bozulur ve uğraşırsınız..

uyuz bır durum gercekden ...gule gule kullan artık .. hayırlı ugurlu olsun bundan sonrası ıcın .. umarım artık sorun yasamassın .. aslında elektronık aletlerı pc oem telefon vs... buyuk fırmalardan almanın avantajı ıste .. dusunuyorumda sıradan bır telefoncudan almaya kalksan ve dedıklerı gıbı ısguzar bır calısanın hatası olsa daha cok ugrasdırırlar adamı .. subesı yok bır b.. yok .. elınde de yoksa artık katıl mı olursun cınnetmı gecırırsın Allah bılır ..

..neyse kı durum cozulmus en azından ..

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.