Şimdi Ara

>>> TOYOTA VERSO <<< (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
861
Cevap
24
Favori
130.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyat çok pahalı hocam, bende lpg işini araştırdım, hiç sıkıntı olmuyormuş, tavsiye ediyorlar. Ben Ankara'dayım bende verso almaya kararlıyım, gördüğün ilanları paylaşırsan sevinirim.
  • ilanlar gözüküyor zaten hep tok satıcı, hesaplı satanları da galericiler hemen tetikte bekliyolar ilan açılır açılmaz kapıyolar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaça alınır peki? Bir de c-max da bakıyorum dizel olduğu için ama sizce hangisi daha iyi

• Kaç model arıyorsunuz

• Temiz, düşük km. 2010 ve üzeri...

• Versoyu uygun fiyatlı bulmak gerçekten cok zor,ben arabayı değişssem diye arkadaslarla konustum,iki günde 4-5 kişi aradı satacaksanız alırım diye,geniş ve sorunsuz araba oldugu ıcın cok tutuluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2011 benzinli 50000 tlye alacağınıza 2011 2.0 dizel alın 42000 e. Tek dezavantajı yıllık 1000 tl ekstra vergisi.dizelin ekonomisi de cabası

• şehir içi kullanımda
    2011 model konfort extra yol bilgisayarındaki yakıt sarfiyatı 9 buçuk litreyi bulmaya başladı.

sizlerde durum nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: soran2

şehir içi kullanımda
    2011 model konfort extra yol bilgisayarındaki yakıt sarfiyatı 9 buçuk litreyi bulmaya başladı.

sizlerde durum nasıl

Hocam 2011 comf. extra ile elegant arasında özellik olarak hangi farklar var? 5bin tl lik fark var mı yani?
  • Arkadaşlar lpg'li araç alırken nelere dikkat etmemiz lazım? Mesela lpg'yi takan usta iyi takmalı falan deniyor. Yani aracın lpg sisteminin iyi ya da kötü olduğu nasıl anlaşılır?

• LPG harcaması nasıl, kaliteli markami, kaçak varmı, depo imal tarihi nedir, çekişi aşırı dusuruyormu

• Tam olarak bilmiyorum ama bagaj örtüsü bile yok elegantta bar.

• Verso ne demek?

Alacakların ilgisini çekecektir bence.

https://arabalartarihi.wordpress.com/
  • 5 kişilik versolar istenildiğinde 7 kişilik oluyor mu? Bi satıcı aparatlar takılırsa oluyor diyor. E bunun ruhsatta 5 kişi yazmıyo mu o nasıl olacak?

• vay arkadaş, forumda mpv önerisi isteyenlere millet ilk sırada versoyu önerir ama ne hikmetse kimsede verso yok heralde şurdaki sessizliğe bak !

• quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

5 kişilik versolar istenildiğinde 7 kişilik oluyor mu? Bi satıcı aparatlar takılırsa oluyor diyor. E bunun ruhsatta 5 kişi yazmıyo mu o nasıl olacak?

araç 5 kişilik ile ruhsat 5 kişilik yazar , 7 ise 7 kişilik, sen çıkar 5 kişiliğe 7 kişi koyar ve polis yakalarsa cezayı yazar
  • ben de öyle düşündüm dostum. bi satıcı 5 kişilik araca isteniliğinde aparat takılabiliyor dedi de ondan yazdım...

• quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

ben de öyle düşündüm dostum. bi satıcı 5 kişilik araca isteniliğinde aparat takılabiliyor dedi de ondan yazdım...

zaten 5 yada 7 kişilik olanlarda fark zemindeki bağlantı yuvası ile alakalı elinde koltuk olursa takılması kolay

ancak sanırım şöyle bir şey vardı 5 kişilik olanlarda yedek lastik vardı 7 kişilik olanlara ise lastik tamir kiti konuyordu, eğer 5 kişilikte lastik var ise koltuk olmaz zira zemine oturmaz, benim 2004 model verso da ise lastik tampon seviyesinin altında olduğu için hem 7 kişilik hemde yedek lastik mevcut
  • Sedat E S kullanıcısına yanıt
    Anladım dostum, peki 7 kişilik versolarda lpg deposunu nereye koyuyolar?

• Benim 7 kişilk versoda lpg kitini extra 1 koltuk ıptal edılerek bagaja yanlamasına koydurmus oncekı sahıbı,istenirse yedek lastık yerınede konulabılıyor.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.