- x
Arçelik 140-202 3D FHD LED TV nasıl çalışır? Yardım!
8 Cevap1575 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2445 Mesaj
14 Eylül 2010; 12:51:17 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar 3D led tv konusunda deneyimli bilgili kim varsa lütfen yardımcı olsun, paylaşımda bulunsun fikir türetsin yoksa ben tükenicem...

Arçelik 140-202 3D FHD LED TV aldık fakat ne yaptıysak bir türlü 3D film izleyemiyoruz...

Sony Bluray Ev sinema sistemimiz var 3D boyutlu BDR filmimiz ve Orginal 3D gözlüğümüz var ancak bi türlü 3D filmimizi izleyemedik... Tüm ayarlar yaptık, klavuzu okuduk yaptık, servise sorduk yaptık ama bir yerde bi hata var biliyorum ancak ne olduğunu bulamıyorumm...

bu konu hakkında bir beyin fırtınası yaparsak çok sevinirim... saygılarımla...

Cihazın özellikleri bu linkte mevcut; tıkla

Her canlı bir gün cansız olacaktır... Bu yüzden Bugünün Tadını Çıkar ;))Unutmayın LimitSizsinizZ...FREEDOM!
[S & ID: 2005.07-71379]
HomeHaber & HepSigorta

448 Mesaj
14 Eylül 2010; 13:36:41 

kumanda üzerinde ECO yazısı olan tuşa tıkladınız mı 3D ye geçmek için ?

barbarlık ruhumuzda var..

2445 Mesaj
15 Eylül 2010; 21:45:15 

öyle bir tuş yok hocam, 2D 3D tuşu var.

Her canlı bir gün cansız olacaktır... Bu yüzden Bugünün Tadını Çıkar ;))Unutmayın LimitSizsinizZ...FREEDOM!
HomeHaber & HepSigorta

448 Mesaj
16 Eylül 2010; 8:21:26 

peki gözlüğü aktifleştirebiliyormusunuz, sorun tam olarak TV nin 3D ye geçmemesinde mi, yoksa gözlüğü aktif hale getiremediğinizden mi kaynaklanıyor ?

2445 Mesaj
16 Eylül 2010; 9:49:57 

gözlük çalışıyor fakat tv ile gözlük arasındaki senkronu yakalayamıyoruz...? mesela tv 3d ye geçiyor ekran kayıyor böyle grafikler birbirine giriyor gözlükte çalışıyor ama görüntüyü birleştiremiyor..

HomeHaber & HepSigorta

448 Mesaj
16 Eylül 2010; 13:36:01 

TV ile gözlük arasındaki bağlantıyı sağlıyan emiter olmalı arkaya takılan onu tekrar çıkarıp taksanız? eğer oda olmaz ise valla aklıma başka bişi gelmiyor, anlaşılan TV 3D moduna geçiyor ama gözlük ile haberleşemiyor sorun burda..

Varsa bilen nasıl olduğunu yardımcı olacaktır umarım...

2445 Mesaj
16 Eylül 2010; 16:04:57 

tamam hocam teşekkür ederim. saol

HomeHaber & HepSigorta

3236 Mesaj
16 Eylül 2010; 18:49:04 

Lcd tv , bluray player ve gözlükte fiziki olarak (basılabilcek bir düğme şeklinde ) veya ayar menülerinde synchronize , setup , test menü gibi birşey yok mu? Veya bu 3 sistemden bazıları 50 hz-100 hz bazıları 60 hz-120 hz çalışıyor olabilir mi? Ülke ayarları aynı mı? Amerika ve Avrupa farklı ayarlar kullanır PAL-NTSC , 50hz-60 hz gibi ayarlar eşit mi?

Aklıma gelenleri yazdım umarım işinize yarar.

Arkadaşlar,yazdığım mesajlarda sizi üzen veya kıran ifadeler varsa özel mesaj atın, hemen düzelteyim veya sileyim. Aynı saygı ve özeni sizlerden de bekliyorum.
Ben tv konusunda uzman değilim , bu yüzden "hangi model tvyi almalıyım?" şeklindeki sorularınıza cevap veremediğim için lütfen alınmayın. Yine de soracağınız birşey olursa lütfen sadece PM ile sorun , lütfen mail atmayın, çünkü forumdan gelen mailler hotmailde spam olarak işaretleniyor.
Tv konusu , ticari bir konu olduğu için forumda ve internette bilgi vermekten ziyade çoğu yerde yönlendirme ve ticari kandırmaca yapanlar kişiler ve websiteleri var. Sadece kullanıcı yorumlara bakarak tv seçin ve dikkatli olun.

Bir kişinin mesaj sayısının yüksek olması, o kişinin çok bilgili olduğunun ve hep doğru şeyleri yazdığının değil , sadece foruma çok mesaj attığının göstergesidir.

2662 Mesaj
16 Eylül 2010; 20:09:15 

bende ekleyeyim,
3D görüntünün ne şekilde olduğunu belirleyen seçenek olması lazım,
bulabilirsen onu seçeceksin,
ayrıca bildiğim kadarı ile,
bluray video sinyali yollayınca otomatik bir menünün açılması lazım.
oradan ayar varmı bak bakalım..
(yan yana, üst üste vs....)

DUYURU;
Avatarımdaki Mustafa Kemal Atatürk ve Fenerbahçeye hakaret edenler, ceza almam gerekse de, en sert şekilde cevaplanacaktır.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri] » Televizyonlar » Arçelik 140-202 3D FHD LED TV nasıl çalışır? Yardım!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.461