Şimdi Ara

Hiçbir yerde Iphone'un iTunes'a ya da PC Suite'e nasıl bağlanacağı yazmıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
24.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Elimde yeni aldığım bir iphone var. Ben iTunes'ı yükledim fakat telefonu usb'ye taktığımda hangi seçeneği seçeceğim.

Yığın bellek mi?
    Com Port mu?

Yoksa kapalı konumda mı olacak?

ITUNE da hiçbir telefona bağlanma ibaresi yok siz nasıl bağlanıyorsunuz? Ben oturum açıyorum sadece mediaplayer gibi bir pencere çıkıyor.

Herşeyi denedim. PC SUITEde de disconnected yazıyor hep. USB den bağlanamadığım için wifiyi deneyeyim dedim bu sefer ip soruyor. Telefonda ip olmuyor ki internet olmadan, internet yakalayınca da o gelen internetin ip sini gösteriyor. Oysa program telefonun ip sini soruyor.

Farklı terimler gördüm jealbreak nedir? kaynaklar nedir? Bu iphone un usb driver ı olmuyor mu?

Kısaca sorunum iTunes ya da Pc Suite e bağlanmıyor telefon. Sadece bilgisayarda klasör olarak görüyor.

• sen 1.1.9 versiyonu diyince acaba yeni itunes algılamıyomu diye düşündüm ama 3gs de 3.... versiyon olması lazım ve onuda algılar.. .. bende hiç öle bi sorun olmadı daha önce.. taktığım zaman itunes hemen görüyo zaten.. belki girişte bi problem vardır.. başka bir bilgisayarda dene..
    olmadı burdaki talimatları izle..http://www.iphoneturkey.biz/yeni-baslayanlara
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.