Şimdi Ara

Bacardi neyle gider?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
142.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar evde Bacardi var. Neyle gider? Nasıl içilir?

• bacardi bir çeşit rom dur. bacardi sek de içilebilir. kolayla karıştırıldığında cuba libra denir. sodayla da içebilirsin.

yardımcı aroma ile içmek istiyorsan bacardi bardağına 4 cl bacardi koyman ve üstüne istediğin içeceği eklemen gerekir.

bacardi bardağının resmini birazdan koyarım
  • mojitodan gerisi yalandır
  • cuba libre yi herkes yapamaz sadece kolayla karıştırmak demek değildir.
    sadece kolayla karıştırırsan bacardi coke olur
  • Bacardi + fanta
     Bacardi neyle gider?
  • daha once içmediysen hiç ağzına sürme, berbat bi tadı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouljaBoy

Bacardi + fanta
     Bacardi neyle gider?

yakıyorsun
  • Bir kaç kere arkadaşla içtik ama farklı aromalar denemek istiyorum.
  • nar suyu ,limon,şeker,nane yapragı.
    shaker varsa nane yapragını ez 1 tane kesme seker ve nar suyunuda koy karıstır iyice.bardaga doktukten sonrada limonu dilimle at içine..
    ohh olsada içsem:D
  • bacardinin üstüne direkt fanta yada kola koysak olmazmı?
  • Ramazan bitti.
    biraz ayar vermek lazım..
  • karışım yapma kendine eziyet edersin herkez mojitoyu yapamaz direk sek iç limon dilimleri olsun yanında . Sek içerken göğsünün ve içinin yandığını hisset :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RIME

karışım yapma kendine eziyet edersin herkez mojitoyu yapamaz direk sek iç limon dilimleri olsun yanında . Sek içerken göğsünün ve içinin yandığını hisset :)

votkyı her zaman sek içiyorum aslında.

bacardiyi farklı tatla denemek farklı keyif verir sanırım. (kola hariç)
  • arkadaşlar jack daniels aldım yurtdışından , ilk defa babamla içmek istiyoruz ve denicez. Neyle içelim nasıl içelim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnesium

arkadaşlar jack daniels aldım yurtdışından , ilk defa babamla içmek istiyoruz ve denicez. Neyle içelim nasıl içelim?

kaça aldın hocam? bende chivas regal aldım 12 yıllık 45 e falan geldi 70 liği.. viski sek ve az çikolata ile en güzel olur çikolata bitter yada damak antepfıstıklı favorimdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

quote:

Orijinalden alıntı: Magnesium

arkadaşlar jack daniels aldım yurtdışından , ilk defa babamla içmek istiyoruz ve denicez. Neyle içelim nasıl içelim?

kaça aldın hocam? bende chivas regal aldım 12 yıllık 45 e falan geldi 70 liği.. viski sek ve az çikolata ile en güzel olur çikolata bitter yada damak antepfıstıklı favorimdir

en küçük boy 12 euro ya aldım
  • bacardi carta blanca

var evde arkadaşlar. sprite karıştırsam ve limon suyu sıksam nasıl olur. bi de ufak votka bardağı var. nasıl ayarlasam acaba. adam gibi bi tarif göremedim ki arkadaş.

votkayı kola ve redbul ile karıştırıp içiyordum ne güzel :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.