Şimdi Ara

Şu foruma siyaset bölümü açın!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Etiket #Çözüldü
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle bir forumda siyasi görüşmelerimizi paylaşabilmemiz lazım.
    Ağır kurallar koyun ve açın bölümü

• Eğer böyle bir çalışma olacaksa kimlik no onaylı yaş sınırlaması konulsun, herkese örnek olacak şekilde 24 sınırı iyi olabilir.
  • Defalarca açıldı bu konu siyaset bölümü açılmaz
  • 3 kuruşluk oyunlar yüzünden birbirlerini yiyen tayfalar siyaset bölümünde ne yaparlar?
  • Ülkenin 40 yıllık hukukçuları siyaset tartışmayı bilmiyor.
  • tc kimlik no vermek kaydı ile yapılabilir.
  • Başkalarının görüşlerine saygısı olmayan insanların toplandığı, en ufak şeyde hakaret ve küfürlerin edildiği bir ortamda nasıl siyaset konuşacaksın.
  • fake kullandıkları hesaplar ortaya cıkmasın diye sözde bahaneler üretmek cok sacma.
    eger bu bölümün acılması icin fedarkarlık yapmak gerekecekse ilk basta ben yapmak isterim.

eger tc kimlik no veya sınırsız banlamayı göze almayan varsa çeşitli bahaneler üretmesin.
    ortamı bulandırp cıkmaza sokmasın konuyu.

ve herkes biliyor ki din ve siyaset konularnda ortamı geren ve provoke eden kullanıcılar FAKE'lerdir..
  • En azından bir tarih bölümü açılmalı artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manero

Eğer böyle bir çalışma olacaksa kimlik no onaylı yaş sınırlaması konulsun, herkese örnek olacak şekilde 24 sınırı iyi olabilir.

Niye 24,18 yaş yeterli sonuçta oy kullanma yaşı
  • Açılmasın hır çıkar!
    İllede açılacaksa özgürlükler sınırsız olsunda rahat küfür edebilelim!
    Kültür Bilimde silinen güzel yazıların haddi hesabı yok. Burayı böyle anlayışla idare etmeye çalışırken birde Siyaseti Forum yönetiminin kaldırabileceğini hiç sanmıyorum doğrusu.
  • siyaset bölümü açılabilir bence de. ama açılması değil amacı daha önmli bir hal alır. çünkü siyasi görüş ve düşüncelerin değişmesi siyasetle biraz zordur bana kalırsa. dolayısıyla sanki forumda açılması konu olan siyaset bölümünden anca toz duman çıkar gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes16

quote:

Eğer böyle bir çalışma olacaksa kimlik no onaylı yaş sınırlaması konulsun, herkese örnek olacak şekilde 24 sınırı iyi olabilir.

Belli bir siyasi olgunluğa erişmek için hayat tecrübesi önemlidir, bu yüzden en az bir üniversite veya askerliğin yapılmış olması gerektiğini düşünüyorum.Bu yaşın üstündekiler iyi veya kötü daha doğru noktalara değinip tartışabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manero -- 14 Eylül 2010; 7:01:16 >

• şu forumda küfürün gırla gittiği bir futbol bölümü varken siyaset tartışamamız en büyük saçmalık
    ya hu oyun bölümünde bile hakaret diz boyu zaten
    demem odur ki bu tartışmalar siyasete özel değil
    açında kurtulalım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: enes16

quote:

Belli bir siyasi olgunluğa erişmek için hayat tecrübesi önemlidir, bu yüzden en az bir üniversite veya askerliğin yapılmış olması gerektiğini düşünüyorum.Bu yaşın üstündekiler iyi veya kötü daha doğru noktalara değinip tartışabilirler.

belli bi yaşın üstündekiler de farklı siyasi görüşlere sahip olabiliyor ama buna ne diyeceksin?
    hatta o çok aydınlanmış belli bi yaşın üstündekiler şu referandum oylamasında oy bile kullanamadılar buna ne diyeceksin?
    şu yasakçı zihniyetten kurtulun vallahi
    yok 18 miş yok 24 müş
    bu başçı değil yaşçı zihniyet bozuyor zaten bu milletin huzurunu

• quote:

Orijinalden alıntı: neommy

Açılmasın hır çıkar!
    İllede açılacaksa özgürlükler sınırsız olsunda rahat küfür edebilelim!
    Kültür Bilimde silinen güzel yazıların haddi hesabı yok. Burayı böyle anlayışla idare etmeye çalışırken birde Siyaseti Forum yönetiminin kaldırabileceğini hiç sanmıyorum doğrusu.

sen zaten kafana göre hakaret edebiliyorsun bu konuda istekde bulunacak son kişi sen olmalısın
    yönetim tarafından korunuyorsun nasıl olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: Syclopse

En azından bir tarih bölümü açılmalı artık.

Kesinlikle katılıyorum.
  • adama bak, ona buna "zaten şurada hakaret ediliyor, sen şöyle hakaret ediyorsun" diyor; sonra da ilk karşısına çıkana "5 para etmezsin" diyor.

işte böyleleri yüzünden forumda tartışma yapılamıyor. bir de ona buna laf yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

adama bak, ona buna "zaten şurada hakaret ediliyor, sen şöyle hakaret ediyorsun" diyor; sonra da ilk karşısına çıkana "5 para etmezsin" diyor.

işte böyleleri yüzünden forumda tartışma yapılamıyor. bir de ona buna laf yapıyor.

Tabii adama fake hesapsın, şöyle fakesin böyle fakesin diyenin hiç suçu yok değil mi?

Burada malcolmx uzaklaştırmayı ne kadar hak ettiyse ilk başta ona fake diyerek olayı bu noktaya getiren de uzaklaştırılmayı o kadar hak etti.

Şayet insanların bize fake muamelesi yapmasından rahatsız oluyorsak, başkalarını da zan altında bırakmamak lazım.

Hashus, sen aklın, bilmin ve fenin yanında olan bir insan olarak lütfen sen bari bu şekilde yazma, sonra beynime kan sıçrıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: döküntü

quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

adama bak, ona buna "zaten şurada hakaret ediliyor, sen şöyle hakaret ediyorsun" diyor; sonra da ilk karşısına çıkana "5 para etmezsin" diyor.

Tabii adama fake hesapsın, şöyle fakesin böyle fakesin diyenin hiç suçu yok değil mi?

Burada malcolmx uzaklaştırmayı ne kadar hak ettiyse ilk başta ona fake diyerek olayı bu noktaya getiren de uzaklaştırılmayı o kadar hak etti.

Şayet insanların bize fake muamelesi yapmasından rahatsız oluyorsak, başkalarını da zan altında bırakmamak lazım.

Hashus, sen aklın, bilmin ve fenin yanında olan bir insan olarak lütfen sen bari bu şekilde yazma, sonra beynime kan sıçrıyor.

alaka?

adama birinin "fake" suçlamasında bulunması umrumda değil.
    biri gelip 2 satır yukarıda başkasına, hakaret ettiği için laf söylüyor, 2 satır aşağıda başkasına hakaret ediyorsa, ben bu kişinin samimiyetini sorgularım.

afedersin, akıl ile bilim ile fen ile bir alakası yok bu konunun.
    kan beynine sıçrıyorsa, sakinleştirici almanı önerebilirim çünkü;

1, ben kışkırtanın da her zaman suçlu olduğunu, futbol bölümü vasıtasıyla defaten söylemiş biriyim.
    2, bunun aksini belirten bir şey söylemedim.

neyse buraya çok da yerinde bir tespit de yapardım resmiyle, ama lüzum yok.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.