Şimdi Ara

1.5 yaşındaki rottweiler köpeğimi isteyen varmı?[SS eklendi]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
7.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sürekli seyahat etmek zorunda kaldığım için köpeğimi bilinçli bi insana vermek istiyorum

köpek 1.5 yaşına yaklaşmıştır ve gayet sağlıklıdır veteriner öğrencisiyim ve çok iyi baktım

almak isteyen arkadaşlar köpeğin genel davranışlarını internetten araştırıp öyle karar versin aldıktan sonra sokağa atılsın istemiyorum

denizlideyim elden verebilirim imkanı olan bana pm atabilir kargo falan olurmu bilmem ama olursa alıcı ödemeli gönderebilirim

resim isterseniz resimde eklerim şimdi uğraşmadım pek

burda 3 aylık

4 aylıkken

6 aylıkken kuyruğunu kestirdim yeni hali kuyruksuzdur eve geldiğinde yeni fotolarını koyacağım

3 haftalık hali

işte yeni fotolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bender B. Rodriquez -- 12 Eylül 2010; 18:51:37 >

• arkadaşlar köpek ücretsiz verilecektir isteyen yokmu??
  • bursalı olsan almak isterdim kargoyla yollanmıyor bildiğin kadarıyla
  • Çekilişe katılmak istiyorum.
  • kargo olayını bende bilmediğim için bişey diyemeyeceğim
  • resimleri yokmu
  • arkadaşım istanbulda olsaydın seve seve alırdım fakat denizldeymişssin onun için bi yorum yapmak istemiyorum bide ss istiyebilirmiyim merak ettim canavarı
  • eskişehire yollayabiliyosan söyle

edit<.resim eklersen sağlığı hakkında bilgilenirim iyiyse alabilirim bizim tosunun arkisi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalemist3 -- 12 Eylül 2010; 16:55:32 >
  • Benim arkadaşda istiyor ama İstanbul'da Resimlerinide koyarmısın Merak etti arkadaş
  • Hocam ben bakabilirim İSTANBUL'dayım PM atarsan konuşabiliriz
  • bu köpekler çok değerli vermek istidiğine eminsen, kuzenimle konuşup alabiliriz. Bahçeli evi var.
  • Eskişehirden bende alabilirim fazla havlamıyorsa?
  • PM'den telefonumu atıyorum.
    İlgilenirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yve

Eskişehirden bende alabilirim fazla havlamıyorsa?

arkadaşım rottweiler lar evde beslenebilen köpeklerdir sakindirler ve öyle kolay kolayda havlamazlar tabi sen bişey yapmazsan
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrunKeNN PunK

bu köpekler çok değerli vermek istidiğine eminsen, kuzenimle konuşup alabiliriz. Bahçeli evi var.

en kolay kime verebilirsem ona vereceğim sen denizlidemisin
  • Üniversitede eve çıksaydım otobüsle gelir alırdım.Malesef seneye kadar ev olmadığından alamayacağım .Severim köpekleri.
  • hocam kargoyla köpek mi gider istersen ptt ile gönder , aras kargo cok yazıyor
    bi internet sitesinden cok cok ucuza ilan ver , illa ki satarsın hem para kazanırsın , bedavaya verme.
  • http://www.petarkadas.com/
    bu siteyede ver ilan.
  • arkadaşlar resimler gelecek birazdan ilginiz için teşekkürler

isteyene küçüklük fotosunu ekleyebilirim büyüğü şu an yok gezmeye gitti gelince çekerim yarın büyük halinin fotolarını ekleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bender B. Rodriquez -- 12 Eylül 2010; 18:31:39 >
  • 1,5 yaşında köpek yeni sahibi için tehlikeli olabilir. rottweiler çok sevecen bi köpek değil bildiğim kadarıyla
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.