Şimdi Ara

NAVKING MAXI-HD İçin Yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni Navking Maxi-HD aldım. Ama bu konuda size sormak istediğim bir kaç soru var.

İlk olarak ürünü Bimeks'ten 433 liraya aldım fakat aldıktan bir kaç gün sonra MediaMarkt da ürünün 229 TL'ye satıldığını gördüm. Bimeks'e başvurdum. Yarın geri döneceklerini söylediler. Bimeks'te en iyi fiyat garantisi de var bildiğiniz gibi. Yediğim 200 liralık kazığı geri alabilir miyim?

2.sorum daha önemli aslında. Navigasyon'un alarm özelliği var. Bir arkadaşım bu alarm özelliğini kullanarak radar ya da mobeseye yaklaştığında uyarı alıyor. Navigasyon cihazının markasını hatırlamıyorum. Nasıl yaptığını sorduğumda internetten radar listesini indirdip cihaza kurduğunu söyledi. Navking Maxi-hd için böyle bir liste var mıdır? Eğer elinde olan varsa paylaşabilir mi?

Şimdiden teşekkürler.

• ???
  • Bence 200TL'lik farktan öte Başarsoft haritası kullanan bir cihaz almalısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

Bence 200TL'lik farktan öte Başarsoft haritası kullanan bir cihaz almalısınız

Neden?

Ben de bu cihazdan almayı düşünüyorum, Bimeks'teki fiyatı 240 TL.

Navigasyon özelliğinin yanında (öyle aman aman çok kullanmayacam) bluetooth, fm transmitter, video gibi özelliklerini kullanacağım. 5 inç olması da ayrı bir çekici geliyor. Olumlu olumsuz yorunmlar mısınız?
  • quote:

+ 1000 ...
  • istiklal caddesinde yürürken bir taraftanda yüksek sesle konuşan hemşehrilerim Hasanla Recep bir ara dururlar.
    recep-ne oldi hasan uşooğm.
    hasan-ula recep bizum habu konişmamuzdan laz olduğumuz ğoş anlaşılmayi.
  • fıkradanda anlam çıkarmaya kakmayız herhalde..
  • quote:

peki başarsoft kullanan piyasadaki en donanımlı cihaz olarak ne tavsiye edebilirsin.
  • maxi hd cihazına
    adres ara dediğimde
    Arama sonucu yok.arama metnini kontrol edin.
    şeklinde bir ifade çıkıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.