- x
Google Chrome yine yavaşladı!
8 Cevap8980 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2631 Mesaj
11 Eylül 2010; 22:09:42 

2 gündür Chrome yavaşladı. Ana sayfaya çok geç giriyor, yazı yazarken donmalar, kasmalar oluyor. Sanırım Host dosyasıyla kurtardığımız bazı sunucular engellendi. Chrome'u bile indiremiyorsun. Ne yapabiliriz arkadaşlar? 2 gündür yavaş. Adam akıllı Chrome kullanamıyoruz. 3 kere sildim yine kurdum hala aynı.

I was not born in Roma. But, I'M A ROMANO!
UNICO GRANDE AMORE!
FORZA ROMA! ROMA CAMPIONE! FORZA ROMA LA ROMA ALE!
SI VIS PACES PARE BELLUM -GAIUS JULIUS CAESAR-

1428 Mesaj
11 Eylül 2010; 22:27:29 

Chrome kaldır ve CCleaner ile Pc ni temizle Sonra HijackThis ile Chrome ile ilgili Herşeyi Fixle sonra yeniden kur.
NOT: Chrome 7 yi kurmanı öneriyorum.

Eski Kullanıcı adı: FilozofTR & Lee Van Cleef

2631 Mesaj
11 Eylül 2010; 22:39:35 

Cevabın için sağol Filozof. Ta, ben zaten dün değil ondan önceki gün pc ye format atıp, Chrome kurdum. Yani virüs vs olabileceğini sanmıyorum. Ama dediğin gibi Chrome'u kaldırıp bi 7 yi kurayım.

I was not born in Roma. But, I'M A ROMANO!
UNICO GRANDE AMORE!
FORZA ROMA! ROMA CAMPIONE! FORZA ROMA LA ROMA ALE!
SI VIS PACES PARE BELLUM -GAIUS JULIUS CAESAR-

888 Mesaj
12 Eylül 2010; 8:14:47 

Bu sorunla karşılaşanlar genellikle Windows Vista kullanıcıları oluyor.4 arkadaşımdan bu şikayeti duydum ama ne yaptıysak herhangi bir çözüm getiremedik.Güncellemelerin hepsini düzenli alıyorsan çakışma yapıp programı kilitleyen ya da ağırlaştıran bir güncelleştirme olabilir.Önceki bilgisayarımda aynı sorunu yaşamıştım.HP destek hattını aradım ve yardım istedim.Bana verilen cevap "Bilgisayara format atın ve windows güncelleştirmelerini almadan bilgisayarınızı kullanın" oldu.Dedikleri gerçekten de işe yaradı.Ama yeni bilgisayar aldım ve onda Windows 7 kurulu.Bu şekilde herhangi bir sorun yaşamadım henüz.

3851 Mesaj
12 Eylül 2010; 12:33:02 

quote:

Orijinalden alıntı: Özgü Tekgözen

Bu sorunla karşılaşanlar genellikle Windows Vista kullanıcıları oluyor.4 arkadaşımdan bu şikayeti duydum ama ne yaptıysak herhangi bir çözüm getiremedik.Güncellemelerin hepsini düzenli alıyorsan çakışma yapıp programı kilitleyen ya da ağırlaştıran bir güncelleştirme olabilir.Önceki bilgisayarımda aynı sorunu yaşamıştım.HP destek hattını aradım ve yardım istedim.Bana verilen cevap "Bilgisayara format atın ve windows güncelleştirmelerini almadan bilgisayarınızı kullanın" oldu.Dedikleri gerçekten de işe yaradı.Ama yeni bilgisayar aldım ve onda Windows 7 kurulu.Bu şekilde herhangi bir sorun yaşamadım henüz.

bende de aynı sorun vardı, ie ve firefox harici tarayıcılar sayfalara geç giriyordu, meğerse ethernet sürücüsündenmiş, windows update ile gelen tam uyumlu olmadığını gördüm, anakartın kendi sitesinden sürücüsünü indirip yükleyince sorun halloldu...

bilmem yardımcı olur mu??

Nemrut,Hz. İbrahim’in ateşte yakılması emrini verdikten sonra meydanın ortasına odunlardan çok büyük bir yığın yapılmasını istemiş. Odunlar yanmaya başladıktan sonra alevler o kadar yükselmiş ki çocuklar adeta bulutların tutuşacağını sanmış. Hayvanlar korkup kaçmış. Kralın askerlerine verilen emir, Hz.İbrahim’in mancınıkla ateşin tam ortasına atmakmış. Bunu yapmalarının nedeni, herkesin bu olaydan ders alıp Nemrut’un ne kadar güçlü bir kral olduğunu anlamasıymış. Bir daha kimsenin, İbrahim (a.s) gibi, ona karşı gelmeye cesaret etmemesini sağlamakmış. -Bu sırada bir karınca da ağzında küçücük bir damla suyla koşa koşa ateşe doğru gidiyormuş. Hem de boyu göklere varan cehennem ateşine doğru. Başka bir karınca, onun bu telaşını görünce hemen yanına yaklaşıp dayanamayarak sormuş: “Hayrola, nereye böyle, ne bu acelen?” Ağzında bir damla su taşıyan karınca, o bir damlayı ellerinin arasına alıp, “Duymadın mı?” demiş. “Nemrut, İbrahim (a.s)’i ateşte yakacakmış.”
Bu yüzden, ben de ateşin olduğu yere su taşıyorum. Bu sözleri duyan karınca, kendini tutamayarak kahkahalarla gülmeye başlamış. “Sen şu ateşe yüzünü dönüp hiç bakmadın mı?” diye sormuş. “Ne kadar büyük. Senin bir damla suyun ona ne yapabilir ki?” Su taşıyan karınca, kendinden gayet emin bir şekilde “olsun” demiş. “Hiç olmazsa safım belli olur”…

888 Mesaj
12 Eylül 2010; 16:43:30 

Dediğin gibi yine Windows Update'in beceriksizliğinden kaynaklanıyor Güncellemeleri adam gibi denetleseler ve tespit etseler belki de bu sorun kalmaz.Dediğine benzer bir olayı da ben dizüstü bilgisayarımın touchpad'inde yaşadım.Touchpad'in üzerinde dokunmatik kilit tuşu var.Bu tuş kilitlenince bir daha açılmıyordu.touchpad ve BIOS yazılımlarını manuel olarak kendi sitelerinden güncelledim sorun ortadan kalktı.Windows'un bu konuda daha çooook çalışması lazım..

13 Mesaj
2 Ekim 2012; 22:50:49 

Benim de pazar günü elektrik kesintisinden sonra Chrome yavaşlamaya ve donmaya başladı ilk baş pc sıkıntı çıkarttı sandım fakat sonradan İE ile deneyince gördüm ki rahatlıkla dolaşabiliyorum fakat ben bu zamana kadar Chrome kullandım ve bundan da gayet memnundum ta ki bu zamana kadar bu donma ve takılmalardan nasıl kurtulacağım yardım eder misiniz ?

1624 Mesaj
5 Şubat 2013; 17:26:25 

konu cogalmasın aynı problem bendede var yardımcı olabılecek kımse varmı?

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 14 sa. 6 dk. kadarı kaldı.
6 Ocak 2014; 20:29:26 

aynı sorun bende de var. Up. Geçmişi, uzantıları sildim.olmadı.Kaldırıp yeniden kurdum yine olmadı.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Yazılım Genel » Google Chrome yine yavaşladı!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.185