- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Digiturk - D-Smart, UYDU; HANGİSİ?
39 Cevap3942 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

776 Mesaj
11 Eylül 2010; 16:12:37 

Arkadaşlar bu konudan anlamıyorum, Full HD televizyon aldım ve artık mümkün olduğunca kaliteli TV izleyeyim istiyorum. HEDEFİM YERLİ KANALLAR.

Sport paketleri maçlar vs değil, normal kanalları, mümkün olduğunca HD, olmazsa en azından 16:9 seyredebileceğim sistem hangisidir?

Digitürk giriş pakedinde herhalde kanallar makul, National Geographic HD var, onu normal alıcısıyla HD izleyebiliyor muyuz? Dediğim gibi TV'm HD. HD-en çıkacak yakında NTV'nin HD kanalı sanırım, onu da ekleyecekle rmi kanal listesine?

D-Smart mı almalıyım ayda 20 liraya? 16:9 kanallar, HD kanallar var mıdır? Ayda 20 liralık haliyle HD özellikli alıcı mı veriyorlar?

Yoksa HD kanalları da olan, 16:9 yerli kanallar (var değil mi böyle yayın) için HD özellikli uydu alıcısı mı alayım?

Bu tarz uydular kaçadır, sorun çıkarır mı? Kurulumunu gelip yaparlar değil mi? Cihazı verip al takıl derlerse o cihaz yatar orda ben de gider adamlara dalarım.

Dediğim gibi hiç anlamıyorum TV işinden, yeni giriş yapma niyetindeyim, her türlü yardımınızı istiyorum. Teşekkürler.

imza kuralı nedir yahu?!

776 Mesaj
11 Eylül 2010; 16:27:25 

lütfen arkadaşlar

imza kuralı nedir yahu?!

776 Mesaj
11 Eylül 2010; 16:51:31 

yardım yok mu arkadaşlar, bir yandan okuyorum forumu ancak burada da yardım bekliyorum.

imza kuralı nedir yahu?!

6666 Mesaj
11 Eylül 2010; 18:13:12 

Abisi platformlara üye olup, aylık minimum 20 TL verseniz, yıllık 240 TL eder.

Klon Dreambox 800HD 425 - 450 TL arası. Türksat ve hotbird uydularına çanak kurdurup,
toplamda 550 TL bir harcama ile 16/9 SD ve HD yayınları izleyebilirsiniz...

Türksat'ta 16/9 olarak, TRT HD mevcut. Başka free olarak izleyebileceğin SD, HD 16/9 yayın yok.

Hotbird'te ise, SD ve free olarak izleyebileceğiniz, 16/9 en az 10 tane kanal var. Free HD
yayın yapan bir adet kanal var.

Tavsiye ettiğim cihazı alırsanız, bir defa receiver almış olursunuz... Şimdi yada gelecekteki
beklentilerinize cevap verebilecek özellikte bir receiver olduğu için paranızı verimli kullanmış
olacaksınız...

Yalnız orta seviye PC kullanıcısı değilseniz, Dreambox'u yönetmek zor gelebilir. gerçi o da
zamanlar aşılır bir durumdur.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum.
Katılımcıların yararlanabilmesi için sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz.
Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

Doğru bilginin adresi...

349 Mesaj
11 Eylül 2010; 21:27:02 

bende aynı bu durumdayım nasıl bir alıcı alma konusunda düşünüyorum.dreamboxlar hd kanalları otamtik çözüyor mu server mı olması gerekiyor?

6666 Mesaj
11 Eylül 2010; 21:37:37 

quote:

Orijinalden alıntı: kzsan

bende aynı bu durumdayım nasıl bir alıcı alma konusunda düşünüyorum.dreamboxlar hd kanalları otamtik çözüyor mu server mı olması gerekiyor?

HD özellikli Dreambox'lar HD yayınları çözer!

Emu ile açılan bir kaç kanalın dışında, server olması gerekiyor! Zira server üzerinden açma
yöntemi, ilgili şifreleme sisteminin public edilememesi nedeniyledir.

Card sharing (kart paylaşımı) yöntemi server'i kullanarak, kart bilgilerinin datasını
adresindeki diğer receiver'lerle paylaşır ve bu yöntemle public olmamış şifreleme
sistemlerine ait yayınlar izlenebilir olur.

Katılımcıların yararlanabilmesi için sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz.

Doğru bilginin adresi...

776 Mesaj
12 Eylül 2010; 1:12:48 

quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_
Card sharing (kart paylaşımı) yöntemi server'i kullanarak, kart bilgilerinin datasını
adresindeki diğer receiver'lerle paylaşır ve bu yöntemle public olmamış şifreleme
sistemlerine ait yayınlar izlenebilir olur.

arkadaşlar örnek olsun alt tarafı televizyon izlersem izlemek istiyorum puzzle-bulmaca çözmek değil; bu çok karmaşık, gereksiz saçma; ben torrent kullanıcısıyım gerekli filmi hd indirir izlerim öyle karmaşık işlemlere tv'de gereksinimim ihtiyacım yok.

imza kuralı nedir yahu?!

6666 Mesaj
12 Eylül 2010; 10:37:00 

quote:

Orijinalden alıntı: balcis

arkadaşlar örnek olsun alt tarafı televizyon izlersem izlemek istiyorum puzzle-bulmaca çözmek değil; bu çok karmaşık, gereksiz saçma; ben torrent kullanıcısıyım gerekli filmi hd indirir izlerim öyle karmaşık işlemlere tv'de gereksinimim ihtiyacım yok.

Zaten sizin ihtiyacınız var mı? Yok mu? varsayımı ile yazılmadı !!!

Forumda açık alanda yazılan bilgiler, tüm okuyanları ilgilendirmektedir. Bu nedenle mahiyet
hakkında bilgi verirken, prosedürler anlatılır. Sizin beklentilerinizi karşılamaz ama örneğin
maç izlemek isteyenler için kaçınılmaz uygulama olabilir.

Sağlıcakla.

Doğru bilginin adresi...

192 Mesaj
12 Eylül 2010; 10:51:01 

quote:

yardım yok mu arkadaşlar, bir yandan okuyorum forumu ancak burada da yardım bekliyorum.

Eğer tv niz karasal yayına uygunsa conax modülle teledünyaya üye olarak aylık 9,5 TL ye
Nat Geo HD
Eurosport HD
Nat Geo Wild HD
TRT HD
BBC HD

izlersiniz

Digitürkte seçtiğin paketin fiyat ve içeriğine göre +8 veya 20 TL vererek ağırlıklı olarak maç veya film/dizi kanallarını izlersiniz.

D smartta ise ayda 29,9 veya 39,9 TL verereke film dizi maç kanallarına ilaveten KanalD Star HDen gibi ulusal kanalları izlersiniz.

Tercih ve bütçe sizin

Senin güzelliğini benden başkası görürse;bana özel olmaz,
Benim seni sevdiğimi senden başkası bilirse;sana özel olmaz..

776 Mesaj
12 Eylül 2010; 12:47:13 

quote:

Zaten sizin ihtiyacınız var mı? Yok mu? varsayımı ile yazılmadı !!!

Forumda açık alanda yazılan bilgiler, tüm okuyanları ilgilendirmektedir. Bu nedenle mahiyet
hakkında bilgi verirken, prosedürler anlatılır. Sizin beklentilerinizi karşılamaz ama örneğin
maç izlemek isteyenler için kaçınılmaz uygulama olabilir.

Sağlıcakla.

sakın yanlış anlama lafım sana değil, anlamıyorum bu işten ve o kadar karmaşık hale getirdiler ki işin içinden çıkamıyorum, birinin osu eksik birinin busu, geçsinler karasal sayısal hd yayına uğraşmayalım rahat edelim.

imza kuralı nedir yahu?!

776 Mesaj
12 Eylül 2010; 14:04:33 

quote:

Orijinalden alıntı: mavicili

Eğer tv niz karasal yayına uygunsa conax modülle teledünyaya üye olarak aylık 9,5 TL ye
Nat Geo HD
Eurosport HD
Nat Geo Wild HD
TRT HD
BBC HD

izlersiniz

Digitürkte seçtiğin paketin fiyat ve içeriğine göre +8 veya 20 TL vererek ağırlıklı olarak maç veya film/dizi kanallarını izlersiniz.

D smartta ise ayda 29,9 veya 39,9 TL verereke film dizi maç kanallarına ilaveten KanalD Star HDen gibi ulusal kanalları izlersiniz.

Tercih ve bütçe sizin

teledünya düşünmüyorum. uydu alır bir sefer öderim diye düşündüm. türksat'ın kanal listesine girdim orada da ntv paket cine5 paket tarzı şeyler var. tek bir çanakla yerli kanallar için 2a mı 3a'ya mı kurulum yaptırayım bir de bu paketler nedir acaba? ve standardında HD kanal var mı? baktım mesela hd-en var ama ntv paketi'nde ve yanında kilit; şifreli herhalde paket mi alıyoruz, uyduya kart mı takıyoruz nasıl oluyor? dediğim gibi arkadaşlar bu konunun tam cahiliyim, şimdi öğrenme sırası.

imza kuralı nedir yahu?!

3761 Mesaj
12 Eylül 2010; 15:13:38 

ben sana bir fikir vereyim türkiyede ne var digitürk, dsmart, teledünya, hd uydu cihazı, bunları tek tek deneyecen kafana yatanı kullanıcan türkiyede sistem bu, bana sorarsan ben film dizi için digitürk'ü tercih ettim sen eğer digitürk'ü tercih edersen plus olan cihazı al hd olarak güzel cihaz, ama digitürk pahalı dersen diğer seçenekler var denecen görecen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 12 Eylül 2010; 15:18:50 >

349 Mesaj
12 Eylül 2010; 16:45:55 

digitürkte sinema paketi + hd pazarlık yaparak fiyat düşürülabilinir mi?düşürülürse ne kadar olur sizce?

3761 Mesaj
12 Eylül 2010; 17:00:53 

quote:

digitürkte sinema paketi + hd pazarlık yaparak fiyat düşürülabilinir mi?düşürülürse ne kadar olur sizce?

sinema paketi 50 tl + hd plus 20 tl =70 tl düşceğini sanmıyorum ama şansını denemen lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

192 Mesaj
12 Eylül 2010; 17:34:14 

Kampanyalı giriş paketleri var.9,90 veya 12,90 gibi.
Onlarla digiye geçiş yaptıktan sonra sinema kanalları izlemek istiyorum dediğinizde,
Daha uygun fiyatlı geçiş yapabilirsiniz.
Bu paketlere dahil bir tanıdığınız varsa o-nun yerine arayın konuşun derim.

quote:

192 Mesaj
12 Eylül 2010; 17:38:44 

teledünya düşünmüyorum. uydu alır bir sefer öderim diye düşündüm. türksat'ın kanal listesine girdim orada da ntv paket cine5 paket tarzı şeyler var. tek bir çanakla yerli kanallar için 2a mı 3a'ya mı kurulum yaptırayım bir de bu paketler nedir acaba? ve standardında HD kanal var mı? baktım mesela hd-en var ama ntv paketi'nde ve yanında kilit; şifreli herhalde paket mi alıyoruz, uyduya kart mı takıyoruz nasıl oluyor? dediğim gibi arkadaşlar bu konunun tam cahiliyim, şimdi öğrenme sırası.
[/quote]

Ben size yukarıda yayın alabileceğiniz seçenekleri yazdım.
Eğer uydu alıp aylık para ödemeden izlerim diyorsanız aradığınızı bulmanız çok zor.
Ya da @serkanguzel arkadaşın yazdıklarını dikkate alın.

6666 Mesaj
12 Eylül 2010; 18:13:07 

quote:

sakın yanlış anlama lafım sana değil, anlamıyorum bu işten ve o kadar karmaşık hale getirdiler ki işin içinden çıkamıyorum, birinin osu eksik birinin busu, geçsinler karasal sayısal hd yayına uğraşmayalım rahat edelim.

Karasal yayın altyapısına yatırım yapılması gerekiyor!... Karasaldan yayın yapmak isteyen
özel tv kanalı yok gibi... Böyle olunca yatırımda yapılamıyor.

Her neyse, 4 ncü sıradaki mesajımı iyi değerlendiriniz!

Kolay gelsin.

Doğru bilginin adresi...

776 Mesaj
12 Eylül 2010; 18:40:29 

quote:

Ben size yukarıda yayın alabileceğiniz seçenekleri yazdım.
Eğer uydu alıp aylık para ödemeden izlerim diyorsanız aradığınızı bulmanız çok zor.
Ya da @serkanguzel arkadaşın yazdıklarını dikkate alın.

aslında zor değil gibi ama şu soruma cevap alamıyorum. türksat'In sitesinde yazan paketler nelerdir? mtv ntv pakette mesela, ben o paketteki kanalı normal uyduyla izleyemiyor muyum? eğer izliyorsam digitürk giriş veya d-smart'ın smart giriş pakedinden daha uygun geliyor. tek bir uydu, kurulum ve yerli kanallar emrimde; ben ligtv veya sinema kaallarını istemiyorum, pc'de izliyorum filmlerimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balcis -- 12 Eylül 2010; 19:20:42 >

imza kuralı nedir yahu?!

6666 Mesaj
12 Eylül 2010; 21:36:36 

quote:

aslında zor değil gibi ama şu soruma cevap alamıyorum. türksat'In sitesinde yazan paketler nelerdir? mtv ntv pakette mesela, ben o paketteki kanalı normal uyduyla izleyemiyor muyum? eğer izliyorsam digitürk giriş veya d-smart'ın smart giriş pakedinden daha uygun geliyor. tek bir uydu, kurulum ve yerli kanallar emrimde; ben ligtv veya sinema kaallarını istemiyorum, pc'de izliyorum filmlerimi.

TV kanal tercihinizi belirttiğinize göre size platformlara üye olmadan, universal receiver
alarak uydu yayınlarından istifade etmeye başlayabilirsiniz.

Receiver seçiminizi ise, 4 ncü sıradaki mesaja uygun yaparsanız optimum istifadeye uygun
harcama yapmış olursunuz.

Kolay gelsin.

Doğru bilginin adresi...

192 Mesaj
13 Eylül 2010; 11:04:37 

Klon Dreambox 800HD 425 - 450 TL arası. Türksat ve hotbird uydularına çanak kurdurup,

Türksat'ta 16/9 olarak, TRT HD mevcut. Başka free olarak izleyebileceğin SD, HD 16/9 yayın yok.

Hotbird'te ise, SD ve free olarak izleyebileceğiniz, 16/9 en az 10 tane kanal var. Free HD

Tavsiye ettiğim cihazı alırsanız, bir defa receiver almış olursunuz... Şimdi yada gelecekteki
beklentilerinize cevap verebilecek özellikte bir receiver olduğu için paranızı verimli kullanmış
olacaksınız...

@serkanguzel;

Doğru anladıysam,arkadaş yukarıdaki kurulumu yaptığında free olarak HD sadece TRT izleyecek.
16/9 yayın yapan diğer 10 kanal arkadaş için uygunsa sorun yok.
Ancak FUll HD tv de sd yayın biraz çamur gibi oluyor.
Kaliteli yayın izlemek istediğini söylediğine ve yerli kanallar tercih ettiğine göre
Sanki platform üyeliği daha uygun gibi geliyor bana.(HD kanal çokluğu açısından)
Ama aylık ödeme yapmakda istemiyor.

Sanırım bundan sonrası kendi seçimi olmalı..

Not:Mesajında bahsettiğin kurulumun yayın kalitesini bilmediğimi de eklemek isterim.

6666 Mesaj
13 Eylül 2010; 11:16:09 

quote:

olacaksınız...

quote:

@serkanguzel;

Doğru anladıysam,arkadaş yukarıdaki kurulumu yaptığında free olarak HD sadece TRT izleyecek.
16/9 yayın yapan diğer 10 kanal arkadaş için uygunsa sorun yok.
Ancak FUll HD tv de sd yayın biraz çamur gibi oluyor.
Kaliteli yayın izlemek istediğini söylediğine ve yerli kanallar tercih ettiğine göre
Sanki platform üyeliği daha uygun gibi geliyor bana.(HD kanal çokluğu açısından)
Ama aylık ödeme yapmakda istemiyor.

Sanırım bundan sonrası kendi seçimi olmalı..

Not:Mesajında bahsettiğin kurulumun yayın kalitesini bilmediğimi de eklemek isterim.

Dreambox 800HD'de son çıkan image'larla SD yayınlarda enterpolasyon ve benzeri sorunlar
giderilmiş olup, kalite optimum düzeye ulaşmıştır. İlaveten SD yayın yapan kanalın o an
yayınladığı medyanın bit rate değeri yüksekse, görüntü HD yayın kadar kaliteli
olabilmektedir. İmkanınız varsa, 800HD'de, ATV'yi izlemenizi tavsiye ederim.

Kısaca SD yayınlarda görüntünün yetersiz kalması, yayıncı ile alakalı durumdur.

Doğru bilginin adresi...

227 Mesaj
13 Eylül 2010; 14:07:30 

arkadaşlar bende herkes gibi aynı dertten muzdaripim tv adlık ama reciverı hiç hesaba katmadım kendi adıma.. ben digitürk almak istiyorum. ama digitürk alırken kullandığım revicer ne kadar önem taşır? yani digitürktü en verimli izleyeceğim reciver hangisi olur? yardım ederseniz sevinirim.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

192 Mesaj
13 Eylül 2010; 14:35:05 

quote:

Orijinalden alıntı: denizk.

arkadaşlar bende herkes gibi aynı dertten muzdaripim tv adlık ama reciverı hiç hesaba katmadım kendi adıma.. ben digitürk almak istiyorum. ama digitürk alırken kullandığım revicer ne kadar önem taşır? yani digitürktü en verimli izleyeceğim reciver hangisi olur? yardım ederseniz sevinirim.

Öncelikle Tv niz nedir?
Digi de ne izlemek için alıyorsunuz?

227 Mesaj
13 Eylül 2010; 15:12:33 

samsung 40c650 tv'im. digitürk'ü de lig tv hafta içi yerel kanal izlemek için alamak istiyorum. arada belgeselde iyi olur :D

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

776 Mesaj
13 Eylül 2010; 15:24:52 

arkadaşlar şu geçen 3 günlük sürede hiremco fx turbo hd veya atlanta hd box ürünlerinden birini yerinde görüp sd yayınlardaki kalitelerini (evet sd) deneyip almaya, ve ondan sonra kafama göre 150 lira civarında d-smart cam modül + 1 yıl ücretsiz ilave 12 kanal artı 4 hd kanal (bir de trt HD var uyduda ücretsiz) izlemeye karar verdim diyebilirim. tabi uydu alıcılarını yerinde göreceğim için başka bir modele de meyledebilirim, değişebilir.

yardım eden fikir veren mavicili, serkanguzel_ ve efem-35 arkadaşlara teşekkürler, hala tavsiyelere açığım belirteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balcis -- 13 Eylül 2010; 15:30:18 >

imza kuralı nedir yahu?!

192 Mesaj
13 Eylül 2010; 16:16:49 

quote:

samsung 40c650 tv'im. digitürk'ü de lig tv hafta içi yerel kanal izlemek için alamak istiyorum. arada belgeselde iyi olur :D

O zaman sizin için en mantıklısı ekospor paketi
Tv niz full HD eğer HD yayın da izlemek isterseniz +8 TL ye Vestel makine tavsiye ederim.
Digiplus için +20 TL vermek bence avantajlı değil.Ayrıca Vestel makinaların genellikle 0 olanlarını takıyorlar.
Kanal geçişleri ve kapadıktan sonra hemen açmak istediğinizde biraz ağır kalıyor.
İçinden çıkan HDMI kablosu da işinizi görür.

Eğer HD izlemek istemiyorum derseniz,
Cihazın sizde kalacağı bir kampanyadan üye olmayınız.
Çünkü o zaman size miladı dolmuş ve sorunlu makinaları veriyorlar.
Her servise çağırdığınız da da 20 TL alırlar.

Makinanın sizde kalmayacağı kampanyalarda ise daha sorunsuz Phill ve Vestel veriyorlar.

Ancak ilk defa üye olacaksanız HD ile başlamanızı tavsiye ederim.Çünkü sonradan HD'ye geçmek isterseniz +40 TL 2.kez alıyorlar.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

227 Mesaj
14 Eylül 2010; 9:52:33 

mavicili teşekkür ederim yardımların için... sanırım bugun bir digitürk bayine gidip konuşacağım bakalım. anladığım kadarıyla sen Phill ve vestel öneriyorsun. peki reciverı ben kendim alsam. internetten falan satan mağazalardan onlar gelip giditürk kurulumunu yapsalar daha iyi olmaz mı?

192 Mesaj
14 Eylül 2010; 12:02:19 

quote:

mavicili teşekkür ederim yardımların için... sanırım bugun bir digitürk bayine gidip konuşacağım bakalım. anladığım kadarıyla sen Phill ve vestel öneriyorsun. peki reciverı ben kendim alsam. internetten falan satan mağazalardan onlar gelip giditürk kurulumunu yapsalar daha iyi olmaz mı?

Her reciever digiyi çalıştırmaz
Next'in kartlı modelleri ayarlanırsa olur diye biliyorum.
Ancak digitürk izleyeceksen niye ekstra reciever kendin alıyorsun ki?(Verdikleri tatmin etmez diyorsan başka)

227 Mesaj
14 Eylül 2010; 12:39:52 

yok sen yukarıda demişsin ya, makine sende kalacaksa miladı dolmuş makineler veriyorlar diye.. o yüzden demiştim. yoksa benim için makina fazla önemli değil hdmi yuvası olsun yeter :D

3761 Mesaj
14 Eylül 2010; 12:54:28 

digitürk'e geçmek isteyen arkadaşlara bir önerim var. digitürk size 60 cm çanak anten takıyor, benim kendimin 90 cm çanak anteni vardı digitürk'ü ona bağlattım. neden, 90 cm antenle sirüs uydusunuda seyredibilirsiniz, ucuz bir fta uydu cihazı alın sirüs yazılımı yükletin yada kendinizde bilg. yapabilirsiniz sirüste 2 adet +18 kanalı hatta bu kanallardan bir tanesini digitürk gece kuşağında paralı vermekte ayrıca bu sirüs uydusunda birkaç tane güzel kanal daha var, tavsiye ederim sirüsteki şifreler kolay kolay değişmiyor. Bu konuda uyduculardan yardım alabilirsiniz. Not:+18 kanalın bir tanesi saat 22 açılıyor diğer ikinci kanal 24 saat açık.
(Tek çanak tek lnb tek kabloyla ve 2 adet uydu cihaz)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1015 Mesaj
14 Eylül 2010; 14:49:22 

Üçüde değil,ısrarla herkesi buna sürüklemeye çalışıyorum.

D-R-E-A-M-B-O-X

Dreambox 500s+1 yıllık server 320 TL

Alın rahat rahat d-smart digiturk bütün kanalları izleyin

488 Mesaj
14 Eylül 2010; 15:04:50 

türkiyedeki en optimum sistem teledünya (televizyonunda modül girişi varsa conax modülle + hd), maç, film, dizi vs. internet hepsine yetiyor, digiturk, dsmart çok acayipler birinde olan kanal diğerinde yok misal (national & discovery), dreambox başka bir konu, konunun detayından fazla anlamadığını zaten yazmışsın, dreambox'ı geç öleyse (yada öğren her şeyi izle ama 1 kere para veriyim bitsin devri geçti), torrente hakimsen film dizi olayınıda halledersin, sadece dsmartdaki discovery paketi ilgimi çekiyor, maçlar içinde internet yeter , biraz forumu araştır detayları öğren.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exdp -- 14 Eylül 2010; 15:09:22 >

192 Mesaj
14 Eylül 2010; 17:19:47 

quote:

yok sen yukarıda demişsin ya, makine sende kalacaksa miladı dolmuş makineler veriyorlar diye.. o yüzden demiştim. yoksa benim için makina fazla önemli değil hdmi yuvası olsun yeter :D

O zaman senin için en uygun olanı seçtiğin paket +8 TL ile vestel'in HD makinesini kiralamak.
http://www.digiturkkamp...Digiturk-Taahhutlu.html

şu kampanyaya bir bak istersen

22 Mesaj
14 Eylül 2010; 20:38:55 

fazla beklentin yoksa yani bana belgesel ve spor yeter diyorsan teledünya derim...

349 Mesaj
15 Eylül 2010; 16:29:28 

mesala benim hd kanallarda sadece belgesel film gibi şeyler izlemek istiyorum. lig tv istemiyorum.kablo lu yayın bizim binada yok yandaki binada var .o yüzden kabloluyu tercih edemiyorum. keşke kablulu olsa idi de geçse idim

46 Mesaj
15 Eylül 2010; 16:33:06 

bence digiturk ün uydusu çok daha kaliteli

http://ulkerhijyen.com
http://www.glutensizdiyet.net

192 Mesaj
15 Eylül 2010; 17:53:27 

quote:

mesala benim hd kanallarda sadece belgesel film gibi şeyler izlemek istiyorum. lig tv istemiyorum.kablo lu yayın bizim binada yok yandaki binada var .o yüzden kabloluyu tercih edemiyorum. keşke kablulu olsa idi de geçse idim

Yan binada var ama sizin binada yoksa talep yapınız.
Neticede sokağınıza hat çekilmişse sizin binayada getirebilmeliler.

Bireysel talep etkili olmaz ise bina olarak böyle bir talepte bulunun..

349 Mesaj
16 Eylül 2010; 12:33:32 

bireysel taplete bulunmuştuk fakat 2 000 tl gibi bir fiyat çıkarmışlardı yada ben tek tek daireleri dolaşıp insanları teledünyaya geçmeye ikna etmem gerekiyor sanırım.böyle oluncda bir şey yapamadım

192 Mesaj
16 Eylül 2010; 14:32:48 

quote:

bireysel taplete bulunmuştuk fakat 2 000 tl gibi bir fiyat çıkarmışlardı yada ben tek tek daireleri dolaşıp insanları teledünyaya geçmeye ikna etmem gerekiyor sanırım.böyle oluncda bir şey yapamadım

Yakın zamanda atılım içindeler bence konuyu 126 yı arayarak tekrar konuşun derim.
İnterneti de uydunetten aldığınızda tt ye göre daha ekonomik ödüyorsunuz.
Ve conx ile izlediğinizde ki HD görüntüsünü diğer platformlarda bulamadım.

349 Mesaj
16 Eylül 2010; 20:38:37 

keşke olsa ama geçen ay içinde oldu bu olay

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın » Digiturk » Digiturk - D-Smart, UYDU; HANGİSİ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.584