Şimdi Ara

Digiturk - D-Smart, UYDU; HANGİSİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
4.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu konudan anlamıyorum, Full HD televizyon aldım ve artık mümkün olduğunca kaliteli TV izleyeyim istiyorum. HEDEFİM YERLİ KANALLAR.

Sport paketleri maçlar vs değil, normal kanalları, mümkün olduğunca HD, olmazsa en azından 16:9 seyredebileceğim sistem hangisidir?

Digitürk giriş pakedinde herhalde kanallar makul, National Geographic HD var, onu normal alıcısıyla HD izleyebiliyor muyuz? Dediğim gibi TV'm HD. HD-en çıkacak yakında NTV'nin HD kanalı sanırım, onu da ekleyecekle rmi kanal listesine?

D-Smart mı almalıyım ayda 20 liraya? 16:9 kanallar, HD kanallar var mıdır? Ayda 20 liralık haliyle HD özellikli alıcı mı veriyorlar?

Yoksa HD kanalları da olan, 16:9 yerli kanallar (var değil mi böyle yayın) için HD özellikli uydu alıcısı mı alayım?

Bu tarz uydular kaçadır, sorun çıkarır mı? Kurulumunu gelip yaparlar değil mi? Cihazı verip al takıl derlerse o cihaz yatar orda ben de gider adamlara dalarım.

Dediğim gibi hiç anlamıyorum TV işinden, yeni giriş yapma niyetindeyim, her türlü yardımınızı istiyorum. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizk.

yok sen yukarıda demişsin ya, makine sende kalacaksa miladı dolmuş makineler veriyorlar diye.. o yüzden demiştim. yoksa benim için makina fazla önemli değil hdmi yuvası olsun yeter :D

O zaman senin için en uygun olanı seçtiğin paket +8 TL ile vestel'in HD makinesini kiralamak.
    http://www.digiturkkampanya.com/DIGITURK/DIGITURK_PLUS/96/214/72/Digiturk-Taahhutlu.html

şu kampanyaya bir bak istersen

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.