Şimdi Ara

Desire HD ve Desire Z, 15 Eylül'de gün yüzüne çıkabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akıllı telefon pazarının en güçlü üreticilerinden olan HTC'nin 15 Eylül'de Londra'da düzenleyeceği etkinliğe kısa bir süre kala, yeni telefonlarının üzerindeki sis perdesi aralanıyor. The Unwired'ın yayınladığı habere göre Tayvan'lının Desire HD ve Desire Z'i Londra'daki etkinlikte tanıtması muhtemel görünüyor.

Sitenin yayınladığı XML dosyalarına göre her iki Desire'da 480x800 piksellik ekranlarıyla benzerlik gösterirken, Desire Z dokunmatik ekranın yanı sıra QWERTY fiziksel klavyeye sahip olacak. Desire Z'nin bu yapısıyla T-Mobile'ın bu ayın sonuna doğru ön satışa sunmaya hazırlandığı HTC yapımı olan QWERTY'li G2'nin diğer pazarlardaki 1GHz'lik kardeşi olacağı düşünülüyor. Hem Desire Z'in hem de Desire HD'nin 720p çözünürlüğünde video kaydı yapabileceğine ve Android 2.2 ile geleceğine kesin gözüyle bakılıyor.

T-Mobile G2

• Su klavyeye hala ne gerek var anlam veremiyorum
  • Desire ismi baya tutuldu sanırım. Yeni telefonlara farklı isim vermemişler.
  • fiziksel klavye çok önemli benim için, tuş tasarımı güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebellious86

fiziksel klavye çok önemli benim için, tuş tasarımı güzel.

Fiziksel klavye telefona ekstradan ağırlık, arızalanabilirlik, hacim, negatif batarya ömrü katacaktık:)Bence hiç gerekli bir şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uğur Doğan

quote:

Orijinalden alıntı: rebellious86

fiziksel klavye çok önemli benim için, tuş tasarımı güzel.

Fiziksel klavye telefona ekstradan ağırlık, arızalanabilirlik, hacim, negatif batarya ömrü katacaktık:)Bence hiç gerekli bir şey değil.

yazarken yazı alanının genişliği açısından çok önemli..bazen keşke iPhone'da da olsa diyorum..
  • fiyat ne olur acaba?
  • Fiziksel klavye telefona ekstradan ağırlık, arızalanabilirlik, hacim, negatif batarya ömrü katacaktık:)Bence hiç gerekli bir şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Benim için satın alma nedenidir. Özellikle kayar q klavye telefonda aradığım özelliklerin başında geliyor diyebilirim. Ağırlığı filan hiç önemli değil.
  • Tanıtıldı ikiside Londrada twittera fotoğraf koymuş HTC :) Ekimde çıkıyormuş ikiside yeni HTC Sense de geliyormuş kanımca biliniyorsa pardon boşuna yazmiyim Buda fotosu konferanstan http://ow.ly/i/3QAN HTC Desire HD de 4.3 inch ekran varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wholet -- 15 Eylül 2010; 14:47:09 >
  • Klavye Bencede Çok Gereksiz Olmuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.