Şimdi Ara

[10. YIL ]SUNRISE UP RTL 3D 5800V60 için C6V41 CFW (853. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.370
Cevap
30
Favori
840.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rainbow05

quote:

Orijinalden alıntı: hunkaar

ah şu cihazda 1gb ram olcaktı ki satmayacaktım ne de özledim keratayı

Nokia 5800v2 diye yeni ve guclu donanimli cikarsa

üstüne atlarım şaka maka telefonu bilfiil 3 sene kullandım 6 ay önce satıp atrix e geçtim, tek eksiği 256mb ram idi başka hiçbir eksiği yoktu hala yaşayan bir efsane...ayrıca nomadcry ve diğer tüm paylaşımcı arkadaşlara da bu telefonla geçirdiğimiz günleri güzelleştirdiği heyecan kattığı için teşekkürü bir borç bilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

quote:

ah şu cihazda 1gb ram olcaktı ki satmayacaktım ne de özledim keratayı

Nokia 5800v2 diye yeni ve guclu donanimli cikarsa

üstüne atlarım şaka maka telefonu bilfiil 3 sene kullandım 6 ay önce satıp atrix e geçtim, tek eksiği 256mb ram idi başka hiçbir eksiği yoktu hala yaşayan bir efsane...ayrıca nomadcry ve diğer tüm paylaşımcı arkadaşlara da bu telefonla geçirdiğimiz günleri güzelleştirdiği heyecan kattığı için teşekkürü bir borç bilirim.

Sağol abicim :)

• Bak ne buldum.
    Ne şikayet girmişim ya gereksizlerden kurtulmak için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HTrmn -- 7 Temmuz 2013; 11:00:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GsliKahraman

Bak ne buldum.

Ah o günler :) kötü iyi hepsini özlüyorum açıkçası. Symbian bitti herkes dağıldı tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Bak ne buldum.

Ah o günler :) kötü iyi hepsini özlüyorum açıkçası. Symbian bitti herkes dağıldı tabi

biz burdayıkk

• quote:

quote:

Bak ne buldum.

:D Symbian halen elimde :) 1-2 günü kaldı belki bende ama nokia 5800 ın yerini hiçbi telefon tutmaz. O kadar fw cfw :) Burada bir tanışıklığa sebep olduysa o bile yeter :)

• İnsan istese de unutamaz bence burayı.
  • Ovi haritaları güncelleyemiyorum. Yazılım güncellemeden güncelleme olduğunu görüyor ama "yükleme yaparken hata oluştu" hatası veriyor. En son 09.02.2013 tarihinde güncellenmiş. ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan3535

Ovi haritaları güncelleyemiyorum. Yazılım güncellemeden güncelleme olduğunu görüyor ama "yükleme yaparken hata oluştu" hatası veriyor. En son 09.02.2013 tarihinde güncellenmiş. ????

İlk sayfada yazıyor.
  • quote:

quote:

Ovi haritaları güncelleyemiyorum. Yazılım güncellemeden güncelleme olduğunu görüyor ama "yükleme yaparken hata oluştu" hatası veriyor. En son 09.02.2013 tarihinde güncellenmiş. ????

İlk sayfada yazıyor.

Yazılımla ilgili son bişey sorayım.

İlk sayfada
    "04-02-2013 Sunrise UP RTL 3D by NomadCRY"

telefonda *#0000# yaptığımda ise özel sürüm tarihinde

"sunrise up rtl 3D // 23.01.2012 yazıyor.

Bendeki yazılım eski sürüm mü ?

• quote:

quote:

quote:

İlk sayfada yazıyor.

Yazılımla ilgili son bişey sorayım.

İlk sayfada
    "04-02-2013 Sunrise UP RTL 3D by NomadCRY"

telefonda *#0000# yaptığımda ise özel sürüm tarihinde

"sunrise up rtl 3D // 23.01.2012 yazıyor.

Bendeki yazılım eski sürüm mü ?

öyle bir tarih farklılığı var ama yazılım son sürüm. merak etmeyin

• teşekkürler @apollo_17
  • NomadCRY pm de attım da sağlam olsun diye buraya da yazayım cfw linki kırılmış düzeltir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar linkin kırık olduğunu gören tek ben miyim?!
  • ARKADAŞLAR LÜTFEN İLGİLENİN ŞUNUNLA DOSYA.TC SORUNLU BAŞKA SİTEYE UPLOAD ETSENİZ? YA LİNK KIRIK YA DA BENDE BİR SORUN VAR YETER AMA BİR CEVAP YAZAMADINIZ!

Edit: Art arda mesaj gönderdiğim için özür dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boomerdoom -- 17 Temmuz 2013; 22:52:58 >
  • Kardeş PM de atmışsın. İnsanlar görmemiş ki yazmıyor.. Niye takmasın millet seni. Bu kadar garip bir üslupla yazmaya gerek yok. Mesajını gördüm şimdi de upload ediyorum.
  • quote:

Kardeş PM de atmışsın. İnsanlar görmemiş ki yazmıyor.. Niye takmasın millet seni. Bu kadar garip bir üslupla yazmaya gerek yok. Mesajını gördüm şimdi de upload ediyorum.

Çok özür dilerim tuhaf tepkim için de. Şansım oldukça kötüdür çok güzel bir şey bulurum mutlaka sorun çıkar. İnsanların cevap vermemesi de moralimi bozar ancak fazla tepki gösterip bekleyemedim. Tekrardan özür dilerim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: percy231

quote:

Kardeş PM de atmışsın. İnsanlar görmemiş ki yazmıyor.. Niye takmasın millet seni. Bu kadar garip bir üslupla yazmaya gerek yok. Mesajını gördüm şimdi de upload ediyorum.

Çok özür dilerim tuhaf tepkim için de. Şansım oldukça kötüdür çok güzel bir şey bulurum mutlaka sorun çıkar. İnsanların cevap vermemesi de moralimi bozar ancak fazla tepki gösterip bekleyemedim. Tekrardan özür dilerim...

Yok kardeş niye özür diliyorsun estağfurullah, uplaod yarıda hata verdi şu an yine uplaod ediyorum umarım bir sorun çıkmaz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: percy231

quote:

Yok kardeş niye özür diliyorsun estağfurullah, uplaod yarıda hata verdi şu an yine uplaod ediyorum umarım bir sorun çıkmaz.

İnşallah yine dosya.tc'ye mi upload edeceksin üstad? Bu arada mesajımı okur okumaz haber verdiğin ve upload ettiğin için (yani dikkate aldığın için) çok teşekkürler

• Link yenilendi. Dün net kesildiği için koyamadım.

https://hotfile.com/dl/234863201/c31d938/Sunrise_UP_RTL_3D_3X4_by_NomadCRY.rar.html
    İlk sayfaya da koydum.
  • 
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.