Şimdi Ara

Sony Ericsson'dan Zylo'ya iki yeni renk seçeneği: Bordo ve enerjik siyah

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
4.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sony Ericsson, nisan ayında lanse ettiği kızaklı Walkman telefonu Zylo'ya iki yeni renk seçeneği ekledi.

Bordo ve siyah - kırmızı renk kombinasyonuyla (Sony Ericsson enerjik siyah olarak isimlendirmiş) dikkat çeken Zylo,

103 x 52 x 16 mm ebatlarında, 115 gram ağırlığında tasarlanmış ve dört band GSM ile kullanıcılara hızlı internet bağlantısı olanağı sağlayan HSDPA'yla (7.2 Mbps) uyumlu çalışabiliyor. 2.6 inç boyutunda - 240x320 piksel çözünürlüğünde TFT-LCD ekrana yer verilen telefonun dahili belleği 260 MB. Kapasitenin yetersiz kaldığı durumlarda ise microSD kartlar yardımınıza koşuyor.

Kamerasıyla 3.2 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar çekebilen ve 640x480 çözünürlüğünde saniyede 24 FPS video kaydedebilen telefonda RDS'li FM radyo, Bluetooth 2.1 bağlantısı, sosyal ağlarla entegrasyon, Netfront v3.5 internet tarayıcısı unutulmamış. Yeni renk seçenekleriyle Zylo'nun eylül ayında belirlenen pazarlarda boy göstereceği öngörülmekte.

Editörün notu: Zylo'ya bordo rengin oldukça yakıştığını düşünüyorum. Sony Ericsson'un bizleri fazla bekletmemesi dileğiyle.

• artık neredeyse sony den soğucam ya. beni bile soğuttular. hala şu ufacık mercekli yüksek mp kameralara devam. 2006 model k790i en son çıkan walkman cepten daha iyi çekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

artık neredeyse sony den soğucam ya. beni bile soğuttular. hala şu ufacık mercekli yüksek mp kameralara devam. 2006 model k790i en son çıkan walkman cepten daha iyi çekiyor.

ya walkman telefonlara ne bakıyorsun sen yari,k850,c901,aino,satio vs bunların hepsi k790 ın kamerasından daha iyi.
  • bu kadar özellikliksiz bir mp3 çalar için boyutları biraz fazla gibi.. ses kalitesine birşey diyemem ama daha ufak ama güzel mp3 çalarları var sonynin...
  • SE 'nin en vasat modellerinden birisi,DÜMDÜZ VE HALA90 LAR AYARINDA!..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

SE 'nin en vasat modellerinden birisi,DÜMDÜZ VE HALA90 LAR AYARINDA!..

quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

bu kadar özellikliksiz bir mp3 çalar için boyutları biraz fazla gibi.. ses kalitesine birşey diyemem ama daha ufak ama güzel mp3 çalarları var sonynin...

ikinizde bana FLAC dosyaları çalabilen bir Walkman telefonu göstersenize , cahil cahil konuşacağınıza !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

quote:

bu kadar özellikliksiz bir mp3 çalar için boyutları biraz fazla gibi.. ses kalitesine birşey diyemem ama daha ufak ama güzel mp3 çalarları var sonynin...

ikinizde bana FLAC dosyaları çalabilen bir Walkman telefonu göstersenize , cahil cahil konuşacağınıza !!!

walkman telefon değil de var mı samsung veya nokia da flac destekleyen telefon?

• quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

quote:

quote:

quote:

walkman telefon değil de var mı samsung veya nokia da flac destekleyen telefon?

1+

atmaya tutmaya sallamaya hazır bir millet herşeye böyle atlıyor işte

özeliksizmiş yap ozaman özellikli bi telefon . zorla satıyorlar sanki

• hey Allahım:D
  • quote:

quote:

quote:

+1
    ayrıca telefonu ben gördüm ve gayet küçüktü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 12 Eylül 2010; 22:56:53 >

• aslında alınası bir telefon bordo renge bayıldım
  • siyahı daha güzel görünüyor yanları kırmızı
  • arkadaşlar bu telefonla beraber verilen kulaklık mh907 mi??
  • şu boş konuşanlar.bi kere telefonun bu kadar küçük olmasına rağmen 16 gb kart desteği war.ayrıca flac biçimli müzik dinlediniz mi bilmiyorum ama en yüksek kaliteli mp3 e(320kpbs)1000 basar.bu flac biçimi 1000kpbs ayrıca kapladığı alanda 25 30 mb mp3 e göre.ayrıca walkman 4.0 e sahip..boş boş konuşmatın 10 numara bir telefon
  • siyah turuncu model guzel ne zaman çıkacagı hakkında bilgisi olan varmı?
  • Telefonun rengi çok hoş ya, ekranın görüntüsü ile renk baya uyumlu
  • türkiye de siyah ve gri rengi var.
  • telefonun dışa sesi ve özellikle kulaklık sesi nasıl yüksek ve kaliteli mi lütfen kullanıcılar cevap versin!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.