Şimdi Ara

E6600 337,99USD + KDV; E6700 559,99USD + KDV; E6300 199,99USD + KDV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
0
Favori
17.809
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

E6000 serisinde İnventus fiyatları:

INTEL E6700 Core 2 Duo 2.66GHz 64bit LGA775; 4MB L2; 2660Mhz; 65nm; Kutulu 559,99USD + KDV

INTEL E6600 Core 2 Duo 2.40GHz 64bit LGA775; 4MB L2; 2400Mhz; 65nm; Kutulu 337,99USD + KDV

INTEL E6400 Core 2 Duo 2.13GHz 64bit LGA775; 2MB L2; 2130MHz; 65nm; Kutulu 239,99USD + KDV

INTEL E6300 Core 2 Duo 1.86GHz 64bit LGA775; 2MB L2; 1860Mhz; 65nm; Kutulu 199,99USD + KDV

Talep etmeniz durumunda işlemciler için kargo ücreti Türkiye'nin her yerine 7YTL + KDVdir.

İşlemciler distribütör ürünüdür ve 3 yıl garantilidir.

Diğer ürünlerimiz için lütfen listemize bakınız.

Açıklamalar:
    • Fiyatlarımız USD üzerinden olup, KDV dahil değildir. Merkez Bankası efektif satış kuru uygulanır.
    • Ürünler kutuludur ve şirketimiz ile distribütör tarafından en az iki yıl garantilidir.
    • Alıcıya irsaliyeli fatura kesilecektir.
    • Teslimat İstanbul, Kadıköy ofisimizde elden veya kargo ile yapılacaktır. Aksi belirtilmedikçe kargo ücreti alıcıya aittir.
    • Teslimat sırasında kapıda ödeme imkanı da sunulmaktadır.

E-Posta: sales@inventus.com.tr
    MSN: meltem_ivt@hotmail.com (sadece mesajlaşmak için, e-posta göndermeyiniz)
    www.inventus.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _png_ -- 21 Ağustos 2006; 11:53:06 >

• Hangi firma
  • @bahsi,

Bu platformu reklam amaçlı kullanmak istemediğimizden ilgilenenlere firma ismini kişisel mesaj olarak gönderiyoruz. Size de kişisel mesaj gönderiyorum. Sayfanın sağ üst köşesinde "gelen kutusu" bağlantısına basarak kişisel mesajınızı görebilirsiniz.

Foruma hoşgeldiniz.
  • emrrre@yahoo.com adresine firma isminizi ve kadıköy adresinizi gonderirseniz ii olur. bi de oem parca listesini meyilime atarsaniz tadundan yenmez..ii calısmalar... bi de sizce amd 3500 mü yoksa p4 3.2 2mb cache li işlemcimi aliiim? hangisi daa iii performans verir... eywallah
  • Fiatlar gerçekten çok uygunmuş. Hayırlı işler dilerim herkese arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkoyuncu -- 7 Ekim 2005, 10:37:42 >
  • firma bilgilerinizi bana da gönderir misiniz ...
  • İlginiz için teşekkür ederiz.

@emRRRe

Birazdan size kişisel mesaj göndereceğim.

@mkoyuncu

Fiyatlarımız konusundaki yorumlarınız için teşekkür ederiz. Firmamızın Gigatek Bilgisayar ile doğrudan veya dolaylı olarak bir ilgisi bulunmamaktadır. Ofisimiz, İstanbul Kadıköy'de bulunmaktadır. Reklam yapmak istemediğimiz için şirket bilgilerimizi kişisel mesaj ile gönderiyoruz. Size de birazdan konu ile ilgili kişisel mesaj göndereceğim.

Eklenti:
    @ozzzy

Birazdan size de kişisel mesaj atacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _png_ -- 7 Ekim 2005, 10:13:04 >
  • banada pm atarsanız sevinirim
  • banada pm atarsan sevinirim
  • Banada
  • Arkadaşa pm attım ve verdiği adrese de mail attım. Aldığım cevap son derece ayrıntılıydı. Ayrıca çok profesyonel çalıştıklarını düşünüyorum. Gayet ilgili ve saygılı cevaplar aldım, ayrıca çalışanlar son derece bilgili. En önemli konu ise fiyatlar, gerçekten süper fiyatlar
    Bilgisayar toplamadan önce bu firma ile görüşmenizi şiddetle tavsiye ederim, daha önce bu şekilde çalışan bir firma ile karşılaşmadım
  • Yorum ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederiz, bizi gururlandırdınız.
  • bana da gönderirmisiniz
  • hocam banada pm atarmısınız

parça listesinide gönderirseniz memnun olurum
  • banada mail atarsanız...
    parça ve fiyat listesinide, iyi bir işlemci alablirim..
    teşekkürler...
    alpaycakirci@hotmail.com
  • BİR TANEDE BANA AT BAKALIM PM KARDEŞ ..KISMETSE BAYRAMDAN ÖNCE SİSTEMİ YENİLEYİM DİYORUMDA FİYATLAR UYGUNSA NEDEN OLMASIN DEĞİLMİ..
  • Bİr adette bana pm atabilirmisiniz fiyat listesini. Gerçi yeni bir sistemim var ama yakınlarda yenilemeyi düşünüyorum. İlginiz için şimdiden teşekkürler.
  • Antalyada varmı subeniz? yada bi PM rica edeyim
  • isim açıklamıyorsunuz ama burası firmalar için bir bölüzm zaten.

böyle herkese msh atmak zor oluyordur :)
  • @VirtualFrog,

Malesef henüz Antalya'da veya bir başka ilde şubemiz yok. Yine de size PM atıyorum.

@SPaCeLoRD,

İsim açıklamamamızın tek sebebi reklam yapmak istemememiz. Bu bölüm hakkındaki görüşlerinize şahsen katılıyorum, önümüzdeki günlerde bu konu ile ilgili bir toplantı yapacağız. Belki toplantı sonrasında site yöneticilerinden gerekli onayı alıp, şirket bilgilerini açıktan verebiliriz.

Biz insanlarla dialoğa girmekten ve onlara ilgi göstermekten gerçekten mutlu oluyoruz. Size de PM atıyorum.

Eklenti: Kişisel mesaj alanınız dolu olduğundan PM iletilememektedir. Lütfen PM kutunuzu boşaltınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _png_ -- 15 Ekim 2005, 9:49:11 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.