Şimdi Ara

FaceTime; sırada Mac ve PC'ler mi var ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple'ın iPhone 4 ve 4.Nesil iPod Touch'da kullanıcılara sunduğu FaceTime yakında Mac ve PC'lere mi geliyor ?

Son dönemde tutarlı iddialarıyla adından Mac dünyasında sıkça bahsettiren siteler arasında yer alan Fransız Mac4ever'ın son iddiasına göre Apple; FaceTime'ı, Mac'lerde iChat'le birlikte gelmek üzere, Mac ve PC'lere uyarlamak için çalışmalarını sürdürüyor. Eğer sitenin önceki iddiaları gibi bu iddiası da gerçekleşirse, iPhone 4 ve 4.Nesil iPod Touch kullanıcıları sadece birbirleriyle değil, Mac ve PC kullanıcılarıyla da görüntülü görüşebilecekler.

Mac4ever ayrıca, iDVD'den yoksun olarak iLife 11'in çok yakında duyrulacağını iddia etti.

• facetime sandığımızdan daha büyük bir proje olacak gibi
  • Mac'ler tamam da PC'lere geleceğini pek sanmıyorum. Mac'lerdeki iChat'e entegre ederseler çok hoş olur gerçekten.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • FaceTime 3G'Den Olsa Daha İyi Olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

Mac'ler tamam da PC'lere geleceğini pek sanmıyorum. Mac'lerdeki iChat'e entegre ederseler çok hoş olur gerçekten.

bende pc'ye gelecegini sanmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psycna -- 10 Eylül 2010; 23:57:22 >
  • quote:

Mac'ler tamam da PC'lere geleceğini pek sanmıyorum. Mac'lerdeki iChat'e entegre ederseler çok hoş olur gerçekten.

Icimi okudun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psychopath Bird

quote:

bende pc'ye gelecegini sanmiyorum. gelmesin de zaten.

Zaten Windows üzerinde FaceTime'den kaliteli görüntülü görüşme destekli uygulamalar var gelse de kullanan sayısı az olacaktır.
  • İşte şimdi oldu...
    Ancak apple microsoftla anlaşma yaparak zaten hazır olan bir altyapıyı getirebilirdi.Apple'ın bu tekel olma çabası ciddi ilginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyloge

İşte şimdi oldu...
    Ancak apple microsoftla anlaşma yaparak zaten hazır olan bir altyapıyı getirebilirdi.Apple'ın bu tekel olma çabası ciddi ilginç.

Sen-ben ve birçok kişi aynı şeyi düşünüyoruz. Ama bakalım Apple Fan'ları senin benim kadar ilginç buluyor mu bunu?? Üst mesajları okursan "Microsoft'a gelmesin zaten" tarzı yazılar görebilirsin. Gelse ne olur? Türkiye'de nerdeyse herkes windows kullanıyor(Lütfen Apple kullananlar atağa geçmesinler hemen..!!) Neden şimdi bu yeniliği microsoft kullanıcıları da kullanamasın. Tamam fan olursun da işte ben buna bir anlam veremiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hebeeee

quote:

İşte şimdi oldu...

Sen-ben ve birçok kişi aynı şeyi düşünüyoruz. Ama bakalım Apple Fan'ları senin benim kadar ilginç buluyor mu bunu?? Üst mesajları okursan "Microsoft'a gelmesin zaten" tarzı yazılar görebilirsin. Gelse ne olur? Türkiye'de nerdeyse herkes windows kullanıyor(Lütfen Apple kullananlar atağa geçmesinler hemen..!!) Neden şimdi bu yeniliği microsoft kullanıcıları da kullanamasın. Tamam fan olursun da işte ben buna bir anlam veremiyorum...

katılıyorum ertunç sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lamarra -- 10 Eylül 2010; 19:14:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lamarra

quote:

quote:

İşte şimdi oldu...

katılıyorum ertunç sana

Olur mu kardeş biz Windows aldık fakiriz omlar Mac kullanıyor zengin kişiler. Bize gerek yok zaten en iyisi Apple vs vs...

• PC'ye gelmezse kim kullanıcak FaceTime'ı allasen?
    Dünya'da bi tek ABD yok.Mac'de diğer ülkelerde yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

quote:

Orijinalden alıntı: lamarra

quote:

quote:

İşte şimdi oldu...

katılıyorum ertunç sana

Olur mu kardeş biz Windows aldık fakiriz omlar Mac kullanıyor zengin kişiler. Bize gerek yok zaten en iyisi Apple vs vs...

ya siz deli misiniz? Allah Allah! bir cumleyi nerelere cekmissiniz. windows kullanan fakir oluyora kadar cekmissiniz ya baska birsey demiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psycna -- 10 Eylül 2010; 20:15:09 >

• windows kullanmak fakirlikse normal pcye mac kuruyum zengin oluyum
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • olay nerden nereye gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fashionality

olay nerden nereye gelmiş

arkadaşlar durup dururken kendilerini yermişler. bende anlamadım.
  • quote:

quote:

Fakirlik zenginlik kısmına ben de katılmıyorum kesinlikle. Insanlar kullandıkları bilgisayar veya cep telefonları ile zenginliklerini gösterselerdi, ben şu an VERTU kullanıyo olurdum şaka bi yana bu "windows'a gelmesin de zaten" demenizin sebebi nedir? Sadece merakımdan soruyorum hiç bir art niyetim yok kesinlikle. Apple Fan boy'sunuz falan diye de bi iddiam yok. Sadece merak...

• quote:

quote:

quote:

Fakirlik zenginlik kısmına ben de katılmıyorum kesinlikle. Insanlar kullandıkları bilgisayar veya cep telefonları ile zenginliklerini gösterselerdi, ben şu an VERTU kullanıyo olurdum şaka bi yana bu "windows'a gelmesin de zaten" demenizin sebebi nedir? Sadece merakımdan soruyorum hiç bir art niyetim yok kesinlikle. Apple Fan boy'sunuz falan diye de bi iddiam yok. Sadece merak...

açıklama yapmak zorunda değilim fakat yapayımda arkadaşlar daha fazla tribe girmesinler.

o yazıyı sadece bi sinirle yazıverdim. nedenide ne zamandan beri office:mac 2011 ve messenger mac:8 tam sürümü bekliyorum ama ms saolsun mactopia'da koklatıp vermiyor. o an sinirle yazıverdim. buralara çekileceğini bilseydim yazmazdım. ayrıca bende zaten mac'imde bootcamp ile windows kullanıyorum.

saçmalığa son verin artık lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

quote:

quote:

bende pc'ye gelecegini sanmiyorum. gelmesin de zaten.

Zaten Windows üzerinde FaceTime'den kaliteli görüntülü görüşme destekli uygulamalar var gelse de kullanan sayısı az olacaktır.

Aynen FaceTıme Olsa Ne Olur Olmasa Ne Olur Zaten Mıllete MSN Yetıyor Tr'de Kota Yuzunden Nerede Gordukkı Kameralı Sohbeti :D

• Arkadaşlar zenginlik/fakirlik tartışmasını bırakıp konuya dönelim lütfen.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.