Şimdi Ara

Apple: Game Center, iPhone 3G'ye gelmeyecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
3.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple'ın iPhone ve iPod Touch kullanıcıları için hazırladığı sosyal oyun ağı Game Center'ın uyumlu olduğu modeller Apple tarafından Game Center sayfasında yayınlanarak resmiyet kazandı.

Game Center için hazırlanan sitede iPhone 3G, uyumluluk listesinde yer almayarak dikkat çekti. Apple'ın kısa bir süre içinde iOS'un yeni versiyonu olan 4.1'i yayınlaması ile birlikte, iPhone 4, iPhone 3GS, 4. nesil iPod Touch, 3. nesil iPod Touch ve 2. nesil iPod Touch gibi Apple ürünleri Game Center adı verilen sosyal oyun ağından faydalanabilecek.

• 2g ipod touchın olup 3g iphoneun olmaması ilginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphadora

2g ipod touchın olup 3g iphoneun olmaması ilginç.

Cidden garip, ayni zaman nesle ait modellerdi cunku.
  • Aman ne önemli..
  • Yanlış hatırlamıyorsam Iphone 3g,Ipod touch 2g'den daha az performans gösteren bir cihazdı.Online bağlantılarda istenilen özellikleri gösteremeyip oyunlarda takılmalara neden olabileceği için Iphone 3g'i uygunsuz bulmuş olabilirler.
  • Ipod Touch 2g de işkence zaten online oyunlar. Değil diyen varsa Tap tap revenge 3 online deneyin göreyim. İşim olmaz.
  • aynı nesle aitler ama o zamanda donanim sitelerinde belirtildiği üzere ipod touch un donanımı 3g den iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphadora

2g ipod touchın olup 3g iphoneun olmaması ilginç.

ipodun saat hızı iphone'dan daha fazla o nedenle öyle yapılmış olabilir. Gerçi ben çok etkileyeceğini sanmıyorum iphone'a da gelmeliydi bence.
  • yok böyle bir firma insanları resmen oynatıyorlar.
  • Yok böyle bişi yaa iphone 3g var bizde böyle saçmalık görmedim Allahtan touch 4.gen alıcamda oynayabilicem
  • Bu 3g uvey evlatmısda haberimiz yokmus ama ben için sorun degil zaten bende tek basıma oynarım sanki otobuste netten multi yapcam.

SAYGILARLA
  • Cokda problem degil
  • Gelmesin Zaten iPhone 3G'lerin Devri Bitti.Şimdi iPhone 4 Ve 4.Nesil iPod Touch Var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brainy

Gelmesin Zaten iPhone 3G'lerin Devri Bitti.Şimdi iPhone 4 Ve 4.Nesil iPod Touch Var.

oda biter iphone 5 ve 5.nesil ipod touch gelir nasıl olsa herkesin parası var deme.Böyle düşünmek bnce saçma
  • quote:

Orijinalden alıntı: A_R_D_A

quote:

Gelmesin Zaten iPhone 3G'lerin Devri Bitti.Şimdi iPhone 4 Ve 4.Nesil iPod Touch Var.

oda biter iphone 5 ve 5.nesil ipod touch gelir nasıl olsa herkesin parası var deme.Böyle düşünmek bnce saçma

Applein politikasi bu ama

• quote:

Orijinalden alıntı: EdinDžeko

quote:

quote:

Öyle maalesef Allahtan touch 4g almaya karar verdim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Haziran temmuz gibi 5 cikar 3gsler iptal olur bu seferde =)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Haziran temmuz gibi 5 cikar 3gsler iptal olur bu seferde =)

Evt.

• çok ta üzülmedim.kullanmayı düşündügüm bir özellik degildi.
  • beyler project sword adlı oyunu cihazınızda deneyin ps3 grafikleri vaat ediyor
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.