Şimdi Ara

Windows Phone 7'nin ilk reklamı; 'Devrim yaklaşıyor.'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yılın son döneminin yaklaşmasıyla birlikte Microsoft, uzun süredir üzerinde çalıştığı ve teknoloji severlerin merakla beklediği Windows Phone 7'nin ilk reklamını iş ortakları arasında yer alan Secret Cinema'nın Lawrence of Arabia filminin gösteriminden önce izleyicilerin karşısına çıkardı.

Yayınladığı reklamda teknoloji devi Microsoft, Windows Phone 7'yle birlikte akıllı telefon endüstrisinin eskisi gibi olmayacağı yönündeki iddiasını şu cümleyle özetledi; "Devrim yaklaşıyor..."

Video, YouTube üzerinden yayınlanmaktadır.

• ne alaka birader , adam reklamda yazanı aktarmış ışte
  • okumadan yorum yapma büyük bir yetenek olsa gerek
  • @oktayakgoz bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak demis bir aydinimiz ;)
  • Ben açıkçası ümitliyim.Tamamen kendine has bir ana ekran yarattılar.Arayüzü en farklı sistem.Kullanılabilirlik olarakta eğer son videoları gibi akıcıysa eski bir mobile kullanıcısı olarak Ekimde Doğubanka düşer düşmez güzel bir model alacağım.Başarılı olacağını düşünüyorum.
  • Yorum Shady'e ait değil ki.

Windows Phone 7'den ben de ümitliyim.
  • Media oynatıcı olarak isteneni verebilir fakat bir cep telefonu olarak istekleri karşılarmı benim için tartışılır.
  • ben arayüzü hiç beyenmedim resimlerde görüdğüm kadarıyla bi alıp denesek çok merak ediyorum
  • bekliyoruz...
    seçenek olması ve ios, android gibi iki sisteme rakip olması açısından iyi haber. tebrikler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.