Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.467
Cevap
133
Favori
2.605.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar tekrar soruyom ne olur ups kargo reklam müziği bulursanız çok sevinirim
  • arkadaşlar ericson k 700i reklam müziği lütfennn .
    sayın kadir artun 24 saat da hazır demişsin . ümitlendim valla .
  • quote:

Orjinalden alıntı: crazymedusa

merhaba arkadaşlar . aranıza katılalı 4 gün oldu . arnızdaki dayanışma çok hoş . eğer değinmeden geçersem hakkını yemiş olurum diye düşünüyorum . kadir artun un bu forum da yeri bi ayrı gibi gözüküyor . ona ayrı bi teşekkür diyorum . benim sizlerden ricam , ericson k700 ve k700i reklam müzikleri olacak . hangisi idi tam olark bilemiyeceğim ama ikisinden birinin reklamda çalan kısmı batery solo idi . jungle olmadığını biliyorum . çünkü radyoda dinledim . ilgili arkadaşlara şimdiden teşekkürler . sağlıcakla kalın

bak burda kim var :)

SONY ERICSSON T700i= DEATH IN VEGAS -HANDS AROUND MY THROAT
  • quote:

Orjinalden alıntı: crazymedusa

arkadaşlar ericson k 700i reklam müziği lütfennn .
    sayın kadir artun 24 saat da hazır demişsin . ümitlendim valla .

BİR YANLIŞIN VAR ARKADAŞIM BEN KİMSEYE 24 SAAT İÇİNDE HAZIR FALAN DEMEDİM DENSİZİN TEKİ GELDİ BEN URDA BURDA ÇALIŞIYORUM MAİLİNİZİ VERİN 24 SAATTE ELİNİZDE OLUR DEDİ BEN DEMEDİM AYRICA DH ADMİNLERİ BİLE OLSA KİMSEYE MAİL ADRESİNİZİ VERMEYİN BURDA İYİ NİYETLİ İNSANLAR KADAR KOTU NİYETLİ İNSANLARDA VAR MESULİYET BANA AİT DEGİLDİR MAİL ADRESİMİ DAHA ÖNCE VERMİŞTİM BİR DAHA VERMİCENM İSTEYEN FORUMUN İLK SAYFALARINDAN ALABİLİR YANLIZ SORUNUZ CEVAPLANDIKTAN SONRA MAİLİNİZ SİLİNİCEKTİR SİZDENDE SİLMENİZİ ÖNERİRİM TEŞEKKÜRLER...

GÜNCEL UPS , VİVİDENT ,SİGNAL ARANMAKTADIR BİLENLER LÜTFEN PAYLAŞSINLAR

• kadiratun bir numarasın bravo
    herseferinde tekrar tekrar bakıyorum baştan aşağı tüm topice her sayfasına unuttuğum bi reklam varmı diye diğer arkadaşlarda yardımcı oluyolar herkesin eline emeğine sağlık paylaşım budur
  • YA OKADAR ŞEY BİLMEME RAGMEN NİCKİMİN ALTINA RESİM KOYMAYİ BECEREMEDİM BİRİDE BANA YARDIMCI OLSUN YAHUU BENDE RESİM KOYMAK İSTİYOM

YA BU JONSHON'S KOLONYA REKLAMINA TAKILDIM AMERİKADAKİ İNGİLTEREDEKİ ALMANYA KANADA FRANSA DAKİ ARKADAŞLARIMA DANIŞIM VALLA O REKLAM İÇİN ULUSLAR ARASI OPERASYON BAŞLATTIM YAKINDA DÜŞER ELİME VE İLK BURADA PAYLAŞACAM SİZİNLE TABİKİ BULABİLİRSEM
  • SİGNAL REKLAM MÜZİĞİNİN ADINI BULDUM DİYORUM KİMSEDE TIK YOK YA HERALDE HERKES BULDU

• yaz abi hemen neymiş meraktan olicem
    sölecem dedin sölemedin
  • kadirartun Bu ALEMDE TEKSİN

varmidir bunun gibi bir topic TÜRKİYE DE SORARİM??? bence YOK.. UMARİM HİC KAYBOLMAZDA walla oturup ağlarım... çalışmalarınızda başarılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: maydos

kadirartun Bu ALEMDE TEKSİN

varmidir bunun gibi bir topic TÜRKİYE DE SORARİM??? bence YOK.. UMARİM HİC KAYBOLMAZDA walla oturup ağlarım... çalışmalarınızda başarılar...

elimden geleni yapıyorum ilgin i,çin teşekkürler maydos
  • biraz heyecan yapalım abi ya sıkı durun sölicem
  • quote:

Orjinalden alıntı: r_o_s_c_o_e

biraz heyecan yapalım abi ya sıkı durun sölicem

ben yeni üye oldum dakat bayaadır takip ediorm çok sağlam araştırmalarınıza tanık oldum herneyse nolur söle geberiorm yabenimle birlikte bi çok kişi de seni beklio hadi...

ayrıca gelelim konuya bence en iyi reklam müziği çok eski bi reklam olan Ford Ka reklamında çalan Show Must Go On'dur..

ve de aradığım bi şarkı var benimde..radyo reklamlarında çıkıyo BMW bilmemne selection borusan oto reklamı adamın kaç kilometrede ne halt karıştırdığını fln anlatıo yardımcı olursanız sevinirim

• arkadaşım neyin heyecanını yapıyorsun ki burası bi yarışma salonu diil varsa söyle herkes paylaşsın ama yoksa gereksiz uzatmalar yapma hiç gereği yok, zaten bak bizde elimizden geldiğince bişiler ekleyip insanların yüzünde bir tebessüm uyandırmak ,günlerinin iyi geçmesini sağlamak için bişiler yapmaya çalışıyoruz, ama senin bu tutumun nedir anlamış diilim
  • Bu arada cnbc-e de scania reklamındaki eski ama muhteşem şarkı aynen buyrunnnnnnn

Smokie-I'll meet you at midnight ,süper ötesi bir şarkı şiddetle tavsiye ederim
  • quote:

ya kardeş söliceksen söle
  • bence sen uzatıyorsun bu konuyu elinde bişi yok sadece gereksiz nedense ve kendince heyecan yapıyorsun
    quote:

Orjinalden alıntı: kadirartun

quote:

ya kardeş söliceksen söle

• quote:

Orjinalden alıntı: tahinpekmez

radyo reklamlarında çıkıyo BMW bilmemne selection borusan oto reklamı adamın kaç kilometrede ne halt karıştırdığını fln anlatıo yardımcı olursanız sevinirim

mecburen tekrarlıyorum o reklamı duyan yokmu hiç ya çok hoşuma gidio o şarkı
  • ronaldinhonun en son reklamı lazım 4 kere vuruyoo ard arda direkten dönüyoo
    o reklam lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: GöKaY!!

ronaldinhonun en son reklamı lazım 4 kere vuruyoo ard arda direkten dönüyoo
    o reklam lazım

ne reklamı bu onuda söle belki bir bilen vardır
  • kadirartun sana bu konuda çok güveniorm ama beni niye görmezden geliyosun anlamıyorum bi ses et bari ya
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.