Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (193. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.467
Cevap
133
Favori
2.605.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • little annie_strange love ıkı sayfa önde yazıodu

quote:

Orjinalden alıntı: màwci

levi's'in son reklam müziğini arıyorum birbirlerini soyarken yılların geçip gittiği reklam.
  • Arkadaslar starda miss turkey 2007 reklamini veriyo reklamin basinda bi opera var daha oncede duymustum ama ne oldugunu bulamadim bilen biri varmi acaba????
  • quote:

Orjinalden alıntı: hardware-man

Arkadaslar starda miss turkey 2007 reklamini veriyo reklamin basinda bi opera var daha oncede duymustum ama ne oldugunu bulamadim bilen biri varmi acaba????

neyse arkadaslar kendim sordum kendim buldum

Lakme - The flower duet.
  • quote:

Orjinalden alıntı: onguryıl

arkadaşlar star ana haberde haberlerin altına koydukları çok güzel klasik bir müzik var yan fülüt keman falan var şarkıda sözsüz bir parça çok hoş. Bazen show tv deki haberlerin altınada koyuyorlar bulursanız çok sevinirim

Sence yabancımı yoksa yerli bi müzikmi.
  • Benimde aklıma yeni bişey geldi. Şu sıralar Tvlerde gösterilen bi pantene reklamı var, hani kız annesini saçlarını tarıyor, başka bi kız ayna karşısında şarkı söylüyor, başka bi kızında erkek arkadaşı fotoğrafını çekiyor. İşte o reklam filminde fonda çalan parçanın ismini bilen varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: marabulge

atv demisken ali kircanin sundugu günlerde haber bitiminde çalan bir bir parça var piyano ile onu bilen var mi? çok güzel yavas bir klasik müzik

Aradığın şarkı şu olsa gerek
    Yanni - Quiet Man
  • Arkadaşlar lütfen lütfen lütfen bu şarkı bana çok lazım...

Select maris otelinin reklam müziğini arıyorum.

şarkı youtube'da var ama bana tabiki tam ve kaliteli versyonu gerekiyor..

http://www.youtube.com/watch?v=rN3v9WWrEoo

Teşekkürler..
  • arkadaslar bir kisi bu akbankin sinema festivali reklamindaki müziği bilmiyomu????
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilhan_28

Benimde aklıma yeni bişey geldi. Şu sıralar Tvlerde gösterilen bi pantene reklamı var, hani kız annesini saçlarını tarıyor, başka bi kız ayna karşısında şarkı söylüyor, başka bi kızında erkek arkadaşı fotoğrafını çekiyor. İşte o reklam filminde fonda çalan parçanın ismini bilen varmı?

Natasha Bedingfield-Unwritten
    Bu arada Pepsi gnçtrkcll reklamı bilen varmı ya hani henry falan var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vault -- 6 Nisan 2007; 18:35:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: yun-nus

quote:

Benimde aklıma yeni bişey geldi. Şu sıralar Tvlerde gösterilen bi pantene reklamı var, hani kız annesini saçlarını tarıyor, başka bi kız ayna karşısında şarkı söylüyor, başka bi kızında erkek arkadaşı fotoğrafını çekiyor. İşte o reklam filminde fonda çalan parçanın ismini bilen varmı?

Natasha Bedingfield-Unwritten

Çok ama çok teşekkür ederim. Çok makbule geçti
  • quote:

Orjinalden alıntı: dmc 12

quote:

Orjinalden alıntı: yusuf85

merhaba arkadaşlar, bacardi mojito şarkısını eminim hepiniz biliyosunuzdur, bgn sinemada onun reklamı vardı fakat o şarkının özel bi mixi çıkmış telefon melodisi amaçlı, trkcell e bi numaraya msj atınca telefona gelio fln dio, onu nette bulma şansımız var mı acaba, şarkının adı bacardi mojito fresh zone mix olabilr... şimdiden teşekkürler...

ben reklam ilk çıktığı zamndalarda limewire den indirmiştim mojito yazdım buldu vallaha ama özel mix dediğin nassıl bişey acaba bi bakim inş bulurum

Arkadaşlar Bacardi Mojito 'nun Fresh Zone Mix 'i alın hayrını görün...
    http://uploaded.to/?id=v75e3e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razorback -- 6 Nisan 2007; 21:43:23 >

• yha arkadaslar 99 200 senesiydi heralde akbank olmasi lazim bi banka reklaminda arkada bi müzik caliodu akustik gitarla daha sonra bidaha duydum onu akbank kültür sanat reklamiydi heralde onu bilen war sa ismini alabilirmiyim bilindik bi parca
  • arkadaslar allah rızası peygamber hakkı ıcın nolur bırı su sarkının adını bana soylesın cok uzun zamandır aryorum aslında emın %90 ınız bılıyosunuz ama ıste ama ben bhulamadım sevabına bı el atın yaw...bılıyorum burası reklam muzıklerı ıcın ama ne yazıkkı bunu yazabılcem bıyer yoktu lutfeenn yardımmm ! :(:(

http://www.youtube.com/watch?v=y35fl3wM4MM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saykokemal -- 7 Nisan 2007; 2:54:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokanerdogan

arkadaslar allah rızası peygamber hakkı ıcın **** bırı su sarkının adını bana soylesın cok uzun zamandır aryorum aslında emın %90 ınız bılıyosunuz ama ıste ama ben bhulamadım sevabına bı el atın yaw...bılıyorum burası reklam muzıklerı ıcın ama ne yazıkkı bunu yazabılcem bıyer yoktu lutfeenn yardımmm ! :(:(

Arkadaşım aradığın şarkı Chemical Brothers- Galvanize
    linkte klibini de izleyebilirsin..
    http://www.youtube.com/watch?v=H2hzVV2Nwfs

• quote:

Orjinalden alıntı: infectedspy

quote:

Orjinalden alıntı: gokanerdogan

arkadaslar allah rızası peygamber hakkı ıcın **** bırı su sarkının adını bana soylesın cok uzun zamandır aryorum aslında emın %90 ınız bılıyosunuz ama ıste ama ben bhulamadım sevabına bı el atın yaw...bılıyorum burası reklam muzıklerı ıcın ama ne yazıkkı bunu yazabılcem bıyer yoktu lutfeenn yardımmm ! :(:(

Arkadaşım aradığın şarkı Chemical Brothers- Galvanize
    linkte klibini de izleyebilirsin..
    http://www.youtube.com/watch?v=H2hzVV2Nwfs

kardes allah razı olsun olsun allah tutugunu altın etsın allah sevdınle mesut etsın cok sagol

• quote:

quote:

arkadaşlar star ana haberde haberlerin altına koydukları çok güzel klasik bir müzik var yan fülüt keman falan var şarkıda sözsüz bir parça çok hoş. Bazen show tv deki haberlerin altınada koyuyorlar bulursanız çok sevinirim

hocam yabancı bir müzik klasik bir müzik keman yan fülüt falan çok hoş bir müzik bir zahmet bulun yahu
  • quote:

Orjinalden alıntı: whitewitch

quote:

Orjinalden alıntı: whitewitch

arkadaşlar bende bi reklam müziği arıyorum hani 4 5 sene önce bir arabanın reklam müziği vardı hangi marka olduğununda hatırlayamıyorum ama vw yada opel fln olabilir böle bi kız söylüyodu sakin bi şarkıydı çok hoş slow bi parçaydı reklam siyah beyazdı galiba hatta yağmurda yağıyodu sanırım bu şarkıyı hatırlayanınız varmı birkaç kez capital radio flashback te de dinledim ama kim olduğunu bilmiyorum bilen warmı lütfen yardım edinnnnnnnnn klibte hiç insan yoktu galiba sırf araba görüntülerinden oluşuyodu ama yanlış hatırlıyoda olabilirim

arkadaşlar bu şarkıyı bilen yokmu yaa lütfen çoooooooooooooook uzun süredir arıyorum lütfen yardım edinnnn

PCKOPATJAM EMRE RZ siz iyisiniz yawss sizdemi bilmiyosunuz yardım edin lütfen ühüüüü

• quote:

quote:

quote:

hocam yabancı bir müzik klasik bir müzik keman yan fülüt falan çok hoş bir müzik bir zahmet bulun yahu

Haberlerde çalan müzik serap ezgünün programında çalan müzik ise eğer (fakat sanırım ondan bahsetmiyorsun) yardımcı olabilirim. Yada sen en iyisi o müziğin 5-10sn lik bi kısmını kayıt edebilirsen bulunması çok daha kolay olur.

• Bi banka reklamı var, hani adam makam otosunda gidiyo yanında bi sürü kitap falan var (galiba türkiye katılım bankası reklamı) o reklamda çalan müziği bilen biri varmı? Yoksa sadece reklam için hazırlanmış bi jingle mı? Lütfen yardım edin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadirartun

LEVİS çılar hadi indirin hemen telif hakki yoktur moderatelerin dikkatine

http://****.de/files/7849212/Charlie_Hurtin_1-_Yankee_Doodle_Dandy****.html

htmlden önceki yıldızlı kısıma ne geleceğini bulamadım

• 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.