Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.468
Cevap
133
Favori
2.605.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kadir hocanın affına sığınarak iki ekleme de ben yapmak istiyorum:

lacoste reklamı --> Natasha Thomas- it's over now

bide yeni bi Citroen reklamı daha var sanırım, elleriyle koltukları, arabaları ters döndüryolar, yerin altından arabalar çıkıyo falan, onun müziğini dinlemenizi şiddetle tavsiye ederim: Welcome to my life/ SIMPLE PLAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi öcüüü -- 20 Kasım 2005, 15:14:27 >
  • NTV MOTOGP tanitiminda calan muzik var.... bi kiz soyliyor guzel bir muzik.. bunu bilen?
  • wolkswagen jetta reklamınınki kim
    biliomusun kadir
  • king's of leon--molly's chambers

jetta müziği
  • citroen'in yeni reklam müziği harika! simple plan - wlcome to my life... ! kesiiin dinleyiinn cok guzell!!
  • johnson's baby reklam müziğini bilen varmı ?? hani otobüste kızla erkek yanyana oturuolar=)
  • ben citroen in son reklam muzigini merak ediorum su hani sabah kalkiyor adam alarm calarken vuruyor muzik seti geliyor muzik calmaya basliyor bilen varsa sevinirim

kadirartun hepsini aldim buradakilerin sana simdiden cok tesekkur hep istegigim muzikler vardi cok cok tesekkurler ama nasil yapmissin bu arsivi hala anlamisim deilim masallaahhhhhhh
  • simple plan -welcome to my life olması lazım
  • gozdush valla gormedim saol demeden yazmissin
  • brl sana cok tesekkurler yukarda yazilmis bende gormedim onu ayip oldu beah
  • quote:

Orjinalden alıntı: maydos

NTV MOTOGP tanitiminda calan muzik var.... bi kiz soyliyor guzel bir muzik.. bunu bilen?

+1
  • Su yenı vada reklamındakı muzık hanı mankenın fotosunu felan cekıyolar vada da ordan burdan zıplıo?
  • arkadaşlar bazı müzikler sadece reklam için jingle olarak hazırlanıyor yani herhangi biri söleyip piaysaya sunmuş değil bu durumda bize sadece reklamları izlemek düşüyor elimden fazla bişi gelmiyor sizlere tavsiye edeceğim bir ara programı kullanın ve burda yazdığımız sanatcı yada sarkıyı aratıp indirin burda sölediğimiz sarkıları site üzerinden bulmanız çok zor belkide imkansız
  • üstat rocco diye bi sakız mı ne var ceza oynuyo onun müziğinede bakıver
  • roccoda reklam için çekilen bir şarkı üzgünüm
  • Bu Vw Jettadaki şarkı buna benziyor ama o farklı versiyonu olabilirmi?
    tamam bu şarkıda guzel hatta soyleyenlerde aynıya benziyor ama reklamdaki sanki bence daha farklı
  • quote:

quote:

NTV MOTOGP tanitiminda calan muzik var.... bi kiz soyliyor guzel bir muzik.. bunu bilen?

+1

+2
  • arkadaşlar mrb ya aradığım bir müziği yazdım ama hiç yardımcı olmadınız aradığım müzik cnbcde oynuyan angel dizisinin müziğidir yardımcı olursanız sevinirim ilginizi bekliyorum
  • merhaba beyler bayanlar...
    bulamadığım bir kaçtane reklam müziği vardı onlaı buldunuz sağolun.sırada bi kaçtane daha var
    şu çift taraflı jean olayı varya hangi marka olduğu şimdi aklıma gelmiyo double vision diye geçiyo galiba.orda çalan müzik çok güzel ama kim söylüyo bilmiyom.bi yardımcı olsanız...
    şimdiden sağolun
    ya ama benim içim rahat etmiyo hep siz buluyorsunuz birazda ben bulmak istiyom ama bulamıyom... bu konuda beceriksizim...kusuruma bakmayın
  • ha aklıma gelmişken kadirartun hocam çok sağol şu levi's ın bütün reklam müziklerini yazmışsın.sağol bide diğer arkadaşlara da teşekkür ederim MGgunel vs...
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.