Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (529. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15.468
Cevap
133
Favori
2.604.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba bu ardalı emreli ibrahimli toyota auris reklamındaki "to yo toyota" nın rock versiyonunu söyleyen kim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 46

quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

arkadaşlar ntv sporda puma reklamı var futbolcular hareket yapıyor rövaşata fln vuruyor birisi ordaki müziğin ismi nedir?

gnarls barkley - going on

çok teşekkürler aradığım bir müzikti:)

peki bu reklamın arkasından istisnasız hemen çıkan bi videoda çalan bir şarkı daha var, hiç anlayamadım sözlerini çok yuvarlamış kelimeleri:)

barcelona madrid maçının görüntüleri ile başlıyor onu biliyormusun:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gilardino1903

quote:

quote:

arkadaşlar ntv sporda puma reklamı var futbolcular hareket yapıyor rövaşata fln vuruyor birisi ordaki müziğin ismi nedir?

peki bu reklamın arkasından istisnasız hemen çıkan bi videoda çalan bir şarkı daha var, hiç anlayamadım sözlerini çok yuvarlamış kelimeleri:)

buldum Green Day- Holiday miş:)
  • Arkadaşlar bu videoda 1.20 den sonra başlayan müziği bulabilirmisiniz. şimdiden teşekkürler...

http://www.youtube.com/watch?v=9wcg6VWW7LE
  • quote:

Orijinalden alıntı: dabbemre

Deıchmann reklamındaki müziği bulabilicek varsa şimdiden teşekkürler

Yardımcı olabilicek Yokmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: z for zambrotta

ntvspor gol programında imkansız gollerin adamı zlatan diye bir video verdiler.ovideoda çalan şarkıyı arıyorum.

arkadaşlar bu videoyu hiçbir yerde bulamadım izleyen yok mu
    hareketli bir parça,bazı bölümlerde for a few million dollars filminin müziğinin değişik bir versiyonu çalıyordu.
  • bence ntv nin müzikleriniçok aramayın kimse bulamadı şimdiye kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3500efe

quote:

Orijinalden alıntı: 3500efe

quote:

Orijinalden alıntı: shadowz61

Hala bulunamadımı

Şu müziğe birileri el atsın gerçekten

Müjde bulundu. Mis-Teeq - Scandalous (ultimix106)

O şarkı vardı bende onun remiximiymişki . Pek benzetemedm
  • Beyler reklam müziği değil biliyorum ama eğer bulabilirseniz Angels And Demons filminin FLAC OST si lazım.Normal ost bende var ama FLAC MODDA KAYIPSIZ ı lazım.
  • ouff biri şu behlülün laptopta dinlediği müziği bulsun yaa taktım behlülün ezik müziğine :D
  • En son Pantene-Vogue ortak bir reklam var onda çalan fransızca şarkıyı bulabilen varmı şimdiden teşekkürler...
  • quote:

quote:

çok teşekkürler
  • arklar bu sıralar tween giyim reklamındaki parçanın ismini sölermisin, k.bakmayin bütün forumu okuyamadım verildese ö.d
  • quote:

quote:

Teşekkürler bende bu şarkıyı arıyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boomerang!

quote:

Orijinalden alıntı: murrat35

quote:

Orijinalden alıntı: murrat35

http://www.youtube.com/watch?v=Ucr8iuCc-fQ

Merhaba Arkadaşlar videonun 6.dk.sında başlayan rock bir parça var behlül'ün dinlediği.
    gerçekten harika bir şarkı.bilen varsa nolur yazsın ..şimdiden teşekkürler...

arkadaşlar rock müzik seviyor yada anlıyorsanız bu şarkıyı çok beğeniceksiniz.lütfen bilen biri varsa cevap yazsın.lütfenn....

Sanırım aynı şarkıyı arıyoruz

Slayer'in Sesine Benziyor Ama Bilenler Varsa Paylaşan Arkadaşlara Şimdiden Teşekkürler :D
  • NTvspor da golleri göstermeden önce puma sunar diye reklam çıkıyor .pumafutbol.com reklamı yapıyor orda bir şarkı çalışıyor.Daha sonra goller bitince tekrar o puma reklamı çıkıyor.Ve yine aynı şarkı çalışıyor.Videosunu bulamadım reklamın.Sürekli ağızdan söylenişi lime,lime veya live live gibi bir şey diyor.Bileniniz var mı bu şarkıyı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

buldum Green Day- Holiday miş:)

Ya büyüksün 1 haftadır bunu arıyorum mükemmel bi şarkı
  • yeni volvo s60 reklam muzıgı mukemmel bi parça bi turlu bulamadım bir yardım?
  • Akbank reklamında Yorgunum şarkısını yeniden yorumlayan grup, Vokaliz Grubu. Mehmet Abi ve Korosu olarak da anılırlar. Ama aralarında Mehmet yok:) Tarzlarına arabesk acapella, Türkçe acapella diyenler var. Daha önce 2006 idi sanırım Yalnızım şarkısını coverlamışlardı. İnternet sitelerini inceleyebilirsiniz.

http://www.vokaliz.biz/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi puyanik -- 20 Nisan 2010; 10:12:01 >
  • arklar bu sıralar tween giyim reklamındaki parçanın ismini sölermisin, k.bakmayin bütün forumu okuyamadım verildese ö.d
  • 
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.