- x
gta 4 ps3 oyun kolu tuşları ??
2 Cevap2009 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

753 Mesaj
6 Eylül 2010; 12:36:22 

kolay gelsin arkadaşlar,
pc için oyun kolu aldım. ps3 te oyun kolunda gta'da hangi tuş neye ayarlı oldugunu söyleyebilecek varmı? ona göre bende ayarlıcam kafam karıştı.
saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobbdeep -- 6 Eylül 2010; 12:37:05 >

Brabus Chip Tuned - 205BHP @ 4200rpm. 450NM Torque from 1800-2600rpm.
"People who try to do something and fail are infinitely better than those who try to do nothing and succeed."

9497 Mesaj
28 Eylül 2010; 0:25:01 

Araba sürerken R2 gaz L2 fren. Galiba R1 ve X el freni. Üçgen araca binip inme. Sol analog direksiyon sağ analog kamera açıları.

Helikopter sürerken R2 gaz L2 fren. R1 ve L1 sağa sola dönüyor. Üçgen inip binme. Sol analog direksiyon ve sağ analog kamera açıları.

Yaya olarak Sol analog hareket etme, sağ analog kamera açıları. X hızlı koşma. L2 nişan R2 atak.

Shadow of the Colossus
"Onu herşeyden çok seviyorum, kendi hayatımı feda edecek kadar. Gerekirse bütün gezegeni dolaşırım, muhakkak herhangi bir yerde onu yeniden canlandıracak güç bulacağım. Buna inanıyorum, onu yeniden hayata döndüreceğim. Hadi Agro yola çıkıyoruz.’’
Sevdiğin hatunun cansız bedeni, Göğe uzanan dağlar, duvarların üstüne üstüne geldiği o huzursuz "tapınak" ve o umutsuzluğun köprüsü.
ICO
Karanlığa ve yalnızlığa terk edilmiş bir çocuk, onunla benzer kaderi paylaşan bir kız ve umutla mutlu geleceğe yürüyüşün destansı bir hikâyesi.

9497 Mesaj
28 Eylül 2010; 1:12:05 

Ayrıca L3 çömelme.

Shadow of the Colossus
"Onu herşeyden çok seviyorum, kendi hayatımı feda edecek kadar. Gerekirse bütün gezegeni dolaşırım, muhakkak herhangi bir yerde onu yeniden canlandıracak güç bulacağım. Buna inanıyorum, onu yeniden hayata döndüreceğim. Hadi Agro yola çıkıyoruz.’’
Sevdiğin hatunun cansız bedeni, Göğe uzanan dağlar, duvarların üstüne üstüne geldiği o huzursuz "tapınak" ve o umutsuzluğun köprüsü.
ICO
Karanlığa ve yalnızlığa terk edilmiş bir çocuk, onunla benzer kaderi paylaşan bir kız ve umutla mutlu geleceğe yürüyüşün destansı bir hikâyesi.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » Oyuna Özel Forumlar » Grand Theft Auto » gta 4 ps3 oyun kolu tuşları ??
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328