Şimdi Ara

Gerilim Dolu Amnesia'nın Demosu Çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
6.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  

Penumbra serisinin yapımcısı Frictional Games'in yeni korku oyunu Amnesia yakın bir tarihte çıkmaya hazırlanıyor. Amnesia: The Dark Descent, gerilim ve korku öğelerini birleştirerek yoğun bir atmosfer yaratmayı planlıyor. Günümüzde gerilim türü olarak çıkan oyunlara bakıldığında Amnesia'nın bu türü daha çok hak ettiği görülebilir. Çünkü Amnesia'da asıl amaç düşmanları vurmaya çalışmak değil, hayatta kalmaya çalışmak.

Amnesia: The Dark Descent, gerilim türünde denemeniz gereken bir yapım. Oyun için yayınlanan oynanabilir demosunu resmi sitesinden indirebilirsiniz. 8 Eylül'de çıkacak oyunun 19.99$'a satılacağını da belirtelim.

Ekran görüntülerine ve çıkış videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• Sanki biraz nosferatu havası gördüm oyunda ama güzel.
  • İlk yorumu sadece resimlere bakarak söylemiştim ama oyuna girince işler değişti , oyunda en çok gerilimi ses efektleri verio. Gerçekten bazen ses - kamera efektleri sayesinde kendimi kabusta zannettim ^^
  • İşte korku oyunu budur. Uzun zamandır bu tarz bişey bekliyordum aslında Gametrailers'da bir videosunu izlemiştim ama bu daha korkutucu ve heyecan verici bol adrenalin ve korku mükemmel birde işin içine acaba ne çıkacak merakı girince dahada mükemmel oluyor.
  • cok dogru. Korku oyunu diye Resident evil, dead space gibi fps/tps'leri koyuyorlar onumuze. Su 1dklik videosu bile yetti.
  • cok dogru. Korku oyunu diye Resident evil, dead space gibi fps/tps'leri koyuyorlar onumuze. Su 1dklik videosu bile yetti.
  • Korku oyunları bana göre değil, ben normal Crysis'i falan bile oynarken geriliyorum, bunda kalbim durur heralde :D
  • ben sıngularty de bıle gerıldım korktum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghost Knight

Korku oyunları bana göre değil, ben normal Crysis'i falan bile oynarken geriliyorum, bunda kalbim durur heralde :D

aynen bende öyle ama bu oyunu kısa sürede denicem
  • Gerçekten güzel bir oyun olacağa benziyor.Atmosfer,korku öğeleri iyi tasarlanmış gibi...
  • ObsCure Serilerini Oynayanlar Bilirler, Bu Görüntüler ObsCure de Çok var. Tanıtımı İzlerken Biran ObsCure Tanıtımını Izlıyormusum Gibi Oldu.
    Bu Oyunu Hemen Deneyeceğim.
    Çünkü ObsCure Çok Sevdiğim Oyunlardan Biri Ama Serisi Bitti Çıkmıyor Daha....
    Korku-Gerilim-Zeka Oyunlarını Seviyorsanız ObsCure Kesinlikle Tavsiye Ederim.
  • arkadaşlar ben açamadım demoyu windows 7 kullanıyorum ama açmıyor game crashed diye uyarı geliyor...
  • aslına bakarsanız penumbra oyunları hak ettiği ilgiyi piyasada bulamamıştır bu oyunu ve penumbra yı eden grup gerçekten iyi iş çıkarmış bi grup bu oyunlarının fiyatları çok ucuz alınabilir.
  • oyunu denedim grafikleri okadarda iyi değil
  • Videoyu bile izlerken birşeyler oldu oynarsam sanırım kalpten giderim :)
  • arka plana godfather theme song açtım yinede fayda etmedi korkudan sıça sıça oynuyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.