Şimdi Ara

Haftanın en iyi 5 Android oyunu -3-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
21.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "Haftanın en iyi 5 Android oyunu" adlı programımızın 3. bölümünde yeni ve farklı zevklere hitap eden oyunlarla birlikteyiz.

• Elinize sağlık ama oyunların hepsi berbat.
  • çok kasıyor, izleyemedim kare kare ya
  • daha güzel oyunlar seçilebilirdi
  • Kullanılan telefonun marka model ney acaba
  • haftanın en iyi oyunu angry birds dir
  • Art of War güzele benziyor.
  • ben oyunlarımı yazıyım.

Air control
    Slimeball
    ILG lite
    Solitaire Free
    Reversi Atomic
    Furit Pirate
    Extreme Droid
    GalaxIR
    Angry bird
    Panzer Panic
    Robo Defence
    Sudoku Daily

Liste bişeyi belli ediyor tabi, bence çok kötü değil tavsiye edilen oyunlar
  • :P:P:P:P ipod touch ım bundan 5 kat daha iyi oyunlara sahip
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

:P:P:P:P ipod touch ım bundan 5 kat daha iyi oyunlara sahip

O zaman biz artık kalkalım kendi bölümümüze gidelim. Aa gerçi android bölümü burasıydı sanırım e o zaman bir yanlışlık var burada ya sen de ya bende...
  • Öncelikle herkese hayırlı kandiller..

Olumlu ve olumsuz eleştirileriniz için teşekkür ederim. Oyunların tercihi konusunda yapılan eleştirilerle ilgili bir açıklama yapmak istedim.

Yayınladığımız videoda seçtiğimiz 5 oyun tür olarak tamamen farklı oldu. Strateji, mantık, spor, gibi farklı türlere yer verdik. Bu türler ve oyunlar herkesin aynı anda hoşuna gitmeyecektir doğal olarak. Benzer türde aynı oyunlar yerine farklı türlerde oyunlar tanıtarak öncelikle bu tür oyunların varlığından haberdar oluyoruz sonrasında ise market üzerinden oyunu hazırlayan kişilere yorumlar yazarak bir sonraki versiyonlarda beklenen şeyleri belirtme fırsatınız doğuyor.

Video tanıtımları hazırlarken Gameloft'un hazırladığı oyunları markette paylaşmayarak izlediği politaka yüzünden sinir harbi yaşamıyor değilim

Önümüzdeki videolarda ve tanıtımlarda görüşmek üzere, herkese iyi forumlar..

Kaan

• İnceleme İçin Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death666

Elinize sağlık ama oyunların hepsi berbat.

tam SS almalık bi yorum

• bana 5800 xm yi hatırlattı en iyi oyunlar buysa android bitmiştir gözümde ipoda devam
  • gamelof oyunları turlu fırmaların kral oyunlarını oynarlarken yenı oyunları ındırıyorum aynı anda telefona ayrıca ara ara nete gırıp flash kullanıp vıdeolarada bakıyorum oyun hala acık ama ha ve ındırme ıslemıde ..dıyorum bıde muzık acayım yada radyo .. sonra dıyorum bu arada facebook ta neler oluyor ona bakayım bunları yaparken chat de baslıyor arkadaslarla facede msnde farketmez ..bakıyorum oyunlar ınmıs ooo superrr tarayıcıda actıgım fılmde hazır kapatmıyorum dıgerlerını ınadına ornek olsun bazılarına savunulacak bı oyunları kalmıs telefon hayranlarına ..netın orjınalı var elımde ne yapayım dandırık programı ben gır nete bıre bır pc kalıtesı...androıd yasanır anlatmak bıle yetersız ahahahahahaahahah
  • gerçekten ios oyunlarına göre inanılmaz vasat oyunlar. tabii iyileride vardır hiç bakmadım ama geneli buysa bu android çok büyütülüyor anlamı çıkartırım ben.
  • Oyun oynamak için mi alıyorsunuz "telefonu" ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Ritter_

Oyun oynamak için mi alıyorsunuz "telefonu" ?

Hayır tabiki oyun oynamak için değil. Ama ios ile yarışıyorsan ve ios un tek rakibi isen en az onun kadar kaliteli oyunlar barındırmalısın. Yanlışmıyım?

Tekrardan söyliyeyim hiç bakmadım muhakkak çok güzel oyunları vardır ama bu videodaki oyunlar hiç iyi değil...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.