Şimdi Ara

Angry Birds'ün Android versiyonu için BETA testleri başladı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
8.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alt="Angry Birds'ün Android versiyonu için BETA testleri başladı!"

Appstore'un ücret karşılığı temin edilebilen oyunları arasında Türkiye dahil 68 ülkede en popüler oyun olan Angry Birds, Nokia OVI ve PALM App Catalog ardından Android'in yazılım temin merkezi Android Market'de de yerini aldı.

alt="Angry Birds'ün Android versiyonu için BETA testleri başladı!"

Her şeyden değerli yumurtaları kötü niyetli domuzlar tarafından çalınan bir grup kuşun macerasının konu alındığı oyunda, birbirinden farklı güçlere sahip 6 farklı kuş türünü sapanımızla fırlatarak domuz kalelerini devirmeye çalışıyoruz.

İlk başta sadece tek tür kuş ile tahtadan ve buzdan inşa edilmiş kalelere karşı mücadele veriyorken, oyun ilerledikçe kullanabildiğimiz kuş türleri artarken domuzların kalelerinde taş ve benzeri güçlü metaryeller kullanmaya başladıklarını görüyoruz.

Konusu ve oynanış tarzından da anlaşılabileceği gibi detaylı grafikler ve gerçeklik hissinden daha çok eğlence üstüne odaklanılmış olan Angry Birds'ün satış başarısından da anlaşılıyor ki taşınabilir cihazlara yönelik yapılan oyunlarda kullanıcılar tercihlerini basitlik ve eğlenceden yana kullanıyor.

iPhone 4'ün lansmanından çok önce piyasaya sürülmüş olan oyun IOS işletim sisteminde 480x320 piksel çözünürlüğü desteklerken, Android platformunda 800x480 piksel çözünürlükte daha keskin grafikler sunuyor. Tabii önümüzdeki günlerde çıkması muhtemel bir güncelleme ile iPhone 4 ve yeni nesil iPod Touch için IOS altında 960x640 çözünürlük desteği sunulması da mümkün.

Şu an için BETA aşamasında olan ve kullanıcıların Android Market üzerinden ücretsiz temin edebildikleri Angry Birds'ü mutlaka denemenizi öneriyoruz.

[wvp=1611]

• Harika bir oyun ya. Özellikle çıkarttıkları sesler çok fena
  • Süper Bir Haber Bu Holey Holey.
  • angry birdsü yapan stüdyo oyunu diğer platformlar için üretmeyi düşünmediklerini söylemişlerdi.bu konuları takip eden herkes hatırlayacaktır eminim.ilginç bir durum
  • çok süper ya bu oyun
  • quote:

angry birdsü yapan stüdyo oyunu diğer platformlar için üretmeyi düşünmediklerini söylemişlerdi.bu konuları takip eden herkes hatırlayacaktır eminim.ilginç bir durum

Evet bende okumuştum o haberi ama saçmaladıklarının farkına vardılar demekki gerçekten garika bir oyun...
  • baktım markete gelmemiş daha.acaba benim versiyona mı uyumlu değil.(android 1.6 donut var)

edit:
    http://www.androlib.com/android.application.com-rovio-angrybirds_lite-jDwnz.aspx

gelmiş gibi gözüküyor ama barkodu tarattığımda inmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeM-Tr -- 4 Eylül 2010; 23:23:22 >
  • Pc'yede gelse güzel olur baya sonuçta plants vs. zombies pc'ye geldi.

Bence görmezden gelmez,pc versiyonunu da çıkartırlar.
  • isteyenler buradan indirebilir.

http://www.mega_upload.com/?d=7EFWI0AL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kirmizibulten -- 4 Eylül 2010; 23:42:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

angry birdsü yapan stüdyo oyunu diğer platformlar için üretmeyi düşünmediklerini söylemişlerdi.bu konuları takip eden herkes hatırlayacaktır eminim.ilginç bir durum

Evet öyle demişlerdi haberi okurken aklıma geldi.
  • Bu oyun benim favorim ya, cikarttiklari sesler cok fena ya
  • alternatif linkler

h++p://uploading.com/files/bmbc2bae/com.rovio.angrybirds_lite.apk/

h++p://www.fileserve.com/file/GwPpeG9
  • Gelişmiş bir telefonum yok ama bu oyuna çok benzer bir oyunu bilgisayarda, bir oyun sitesinde oynamıştım. Böyle oyunları severim.
  • Crazy Penguin - Catapulta benziyoer sanırım.
  • Gerçekten çok zevkli. Telefonda oyun oynamak beni sıkar ama benim bildiğim bu tür 10 taneden fazla kaliteli oyun var iphone os'da. Bilmediklerim de vardır tabi. Android için olursa bu platforma kaymam kolay olur.
  • lg gm735 de çalışırmı bu arkadaşlar? windows mobile ama :( emulator ile ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackeagle

Harika bir oyun ya. Özellikle çıkarttıkları sesler çok fena

aynen bazen sırf sesleri için açıp oynuyorum bu oyunu
  • hikayesi de sağlam. Oynadıkça göreceksiniz
  • Çok şeker birşeye benziyor
  • Hadi yine iyisiniz Android'çiler...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.