Şimdi Ara

Ankara, İstanbul, İzmir dışında Türkiye'deki en sosyal şehir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
6.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Ankara, İstanbul, İzmir dışında Türkiye'deki en sosyal şehir?

(En Son Oy Tarihi: 19.9.2019)
Giriş
  • Bir kere bu sorunun cevabı Adana değil. 2,1 milyon nüfusu var, Akdeniz'in en büyük şehri, ama hak ettiği kadar çok gezilecek yeri, sosyal olanağı bulunmadığından İzmir'den taşındığımız günden beri sosyal hayatım mahvoldu ve şu anda gençlik yıllarım harcanıyor. Sorunun cevabı Antalya, Bursa ya da Eskişehir'den biri olabilir diye düşünüyorum ve bu üç şehirle bir anket yapıyorum.

• Bursa mı hahahhaa hahahha.1 defa gittik öyle sıkıldığımı hatırlamıyorum.(heryeri gezdik neredeyse)

antalyada yaşamışlığımız var orayı çok severim ama yazları

Geriye es es kalıyor bro.
  • Yaz turizmi için Antalya da, genel anlamda bana göre Eskişehir.

Bursa'da bir halt yok.
  • hiçbiri ?

mersin
  • Paran olursa her yer paris
  • Ankara, İstanbul, İzmir dışında Türkiye'deki en sosyal şehir, Eskişehir
  • Eskişehir
  • bursada bir halt yok
    antalyanın yazın kıyı kesimi güzel
    genel olarak eskişehir en iyisi
  • Bu kadar kişi Eskişehir deyince merak ettim. Eskişehir'de gezilecek görülecek yerler Antalya ve Bursa'dan fazla mı? Eskişehir'de maç, konser, sinema, tiyatro, fuar, vb. sosyal ve kültürel olanaklar Antalya ve Bursa'dan fazla mı? Bu yüzden mi Eskişehir dediniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

Bu kadar kişi Eskişehir deyince merak ettim. Eskişehir'de gezilecek görülecek yerler Antalya ve Bursa'dan fazla mı? Eskişehir'de maç, konser, sinema, tiyatro, fuar, vb. sosyal ve kültürel olanaklar Antalya ve Bursa'dan fazla mı? Bu yüzden mi Eskişehir dediniz?

Evet.
  • Yazın antalya kışın eskişehir yada bursa ikiside olabilir sanırım pek fark yoktur aralarında.
  • 3 şehrede çok sık gittim şu anda da antalyada oturuyorum,bence eskişehrin sosyal gözükmesinin nedeni küçük olması.doktorlar caddesi hamam yolu adalar dışında pek gidilebilecek yer yok,bu yüzden insanlar yoğun görünüp sosyal sanılıyor bana göre,yapay plaj ayrı bi saçmalık.3 şehrin futbol takımı da süper ligte bunları kıyaslayamayız.hatta bana göre en fazla konser antalyada,sonuçta alanyaya,sideye,kemere,manavgata,merkeze bir çok şarkıcı geliyor.benim tercihim antalya
  • Antalya tabiki. Özellikle de gece hayatına düşkünsen diğer şehirlerle kıyaslanmaz bile.
  • Paran varsa doğuyu gezeceksin aga... Kültür örf adet tanıyacaksın. Batımız avrupanın çakması haline geldi. Umarım doğu öyle olmaz...
  • Eskişehir'de sosyallik mi varmış. Adalar ya da Doktorlar başka yok. Gidersin Adalara kapanırsınız arkadaşlarla bir kafeye sosyallik bu kadardır.
  • Eskişehir de sosyaldir.Ama Aydın'ı şıklara eklemelisin.Bazıları bilir ki Aydın çok sosyaldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

Bu kadar kişi Eskişehir deyince merak ettim. Eskişehir'de gezilecek görülecek yerler Antalya ve Bursa'dan fazla mı? Eskişehir'de maç, konser, sinema, tiyatro, fuar, vb. sosyal ve kültürel olanaklar Antalya ve Bursa'dan fazla mı? Bu yüzden mi Eskişehir dediniz?

fazla mı değil mi bilmem ama bu saydığın olanakların çoğu bol miktarda bulunmakta.

şimdi liseyi bursa, üniversiteyi eskişehir'de okumanın yanında, yakın akrabalarım var antalya'da.

her şehir hakkında az ya da çok bilgim var.

öncelikle en sevmediğim yer antalya. tek avantajı turistik bir yer olması.

ben bursa'yı seçtim.
    bursa, kışın dağ sporları, yazın deniz olanağına sahip. istanbul'a yakın ve Türkiye'nin 4. büyük şehri.
    ve doğası da mükemmel. ben olanakları açısından bursa'yı önde görüyorum.

şimdi eskişehir'in hakkını verelim, çok güzel bir şehir. ama kendi çapında. küçük olduğu için olanakları göze batıyor sadece. üniversiteler ekonomisine can veriyor özellikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: gøød chãrlotté

3 şehrede çok sık gittim şu anda da antalyada oturuyorum,bence eskişehrin sosyal gözükmesinin nedeni küçük olması.doktorlar caddesi hamam yolu adalar dışında pek gidilebilecek yer yok,bu yüzden insanlar yoğun görünüp sosyal sanılıyor bana göre,yapay plaj ayrı bi saçmalık.3 şehrin futbol takımı da süper ligte bunları kıyaslayamayız.hatta bana göre en fazla konser antalyada,sonuçta alanyaya,sideye,kemere,manavgata,merkeze bir çok şarkıcı geliyor.benim tercihim antalya

eskişehirde okuyorum ve dediklerine harfiyen katılıyorum

üste edit: küçük olduğu için olanakları nasıl göze batıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jet lag -- 4 Eylül 2010; 18:43:43 >

• K.bakma hocam ama türkiyede tek bir şehir vardır oda istanbuldur

17 milyon kişi yaşar ve türkiye gelirlerinin %45'i bu şehirden çıkar.Güzel olan başka bi şehir ise izmirdir.Son halini pek sevmedim ama.Dağa taşa ev yapmışlar...

2. istanbul yolunda ilerliyo güzelim izmir...
  • Bursa ile Eskişehir mi kapıştırılıyor?
    Hacılar Bursa'da bir halt yok diyenler onları ben gezdirecem.

Hacım İstanbul sosyal gerisi yalan. Üstteki arkadaşa katılıyorum.

+Bursa bir günde gezilmez.Tüm arkadaşlar gezdiğini sanıyor.Yok bir halt yokmuş yok çöplükmüş.
    Osmangazi'ye,İnegöl,Gemliğe gidip Bursa'yı gezdik ulucamiye gittik bi nane yok deyip dönüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretemelkuran -- 4 Eylül 2010; 23:30:15 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.