Şimdi Ara

pikaçunun evrim geçirmiş hali? (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
849
Cevap
3
Favori
87.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emmesen

Ya baksanıza benim favori pokemonum şuydu bu bizim grup böyle yağmurlu bir günde sanırsam köprü kapalıydı ordan geçmeye çalışıyorlardı orda bir grupla kapıştılar onların grubunda böyle taş şeklinde bir pokemon vardı. Gülle gibi yuvarlanıyodu falan onun adı neydi ya

o bölümü izledim dediğin su pokemonu midye biçiminde kabuğu var

bu
    />

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RüzgarGibiGeçti- -- 5 Eylül 2010; 3:09:36 >

• Olaylar çok değişmiş. Ben bıraktığımda en güçlü pokemon mewtwo olarak bıraktım. Gerçi filminde Mew'e yenilmişti ama olsun, karizmaydı.

Birde Zapdos falan vardı. Bunu da severdim ama izleme şansım olamadı bir türlü. Özel pokemonlar arasındaydı sanırım.
  • jynx çok abazaydı ama ya

pikaçunun evrim geçirmiş hali?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CONQUER. -- 5 Eylül 2010; 3:59:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Beauty

jynx çok abazaydı ama ya

verse parçalarsın ama

• jynx in brock u öptüğü bölüm vardı sadece japonyada yayınlanmış.banlamışlar galiba bölümü bölüm ismi the ice cave

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-m-t89™ -- 5 Eylül 2010; 4:13:05 >
  •  pikaçunun evrim geçirmiş hali?
  • benim gibi atvde izleyip tekrar tekrar 2. sezonun ortasında bıraktıysanız bu animeyi bence kesinlikle izleyin 10. sezon oldu bitmedi sıkılmadan izliyorum 13. sezona kadar yolu var 14.sezonda bu sonbahar başlıyor geberene kadar izleriz artık pokemon 4ever

Birde animenin ne olduğunu bilmeyip pokemon izliyorum dendiğinde dalga geçen ahmaklarada uyuz olmuşumdur hep . Anca kurtlar vadisi izler sonra çok bilmişlik tarslarlar .
  • Vay anasını ne pikaçuymuş evrim geçirme diye başladı nerelere geldi oldu olcak pokomon resmi topiği olsun
  • Millet benden size bi kaç bilgi

Pokemon un 3. cü animesi olan Pocket Monsters d&p son haftaya giriyor ve yeni anime başlayacak bu yeni animeyle şimdilik EN AZ 530 POKEMON OLACAK bu sayı muhtemelen 650 yi bulur

Ash önce Misty ile sonra May ile sonrada Dawn ile gezdi sıra Iris te . Brock 2 hariç 14 e kadar her sezon vardı ama bu yeni animede olmayacak

En güçlü pokeler Sinnoh ta Zaman tanrısı olarak bilinen Dialga, Uzay tanrısı olarak bilinen Palkia , Karşıt Dünya tanrısı olarak bilinen Giratina ve bu üç pokeyi 12. filmde tek başına çok rahat alt eden hepsinin üstü en güçlü pokemon Arceus!

Ash en son bir ejderha pokemon yakaladı: Gible ve son pokemon liginde kendi rekorunu kırdı Yarıfinal(ilk 4) ve yarı finalde iki efsanevi poke yendi: Darkrai,Latios

Bir tane de resim

YENİ TV ANİME SERİSİ

Iris: Gidelim, Kibago!

ISSHU BÖLGESİNDE YENİ BİR MACERA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meonur42 -- 5 Eylül 2010; 6:17:19 >

• İlk sezonu bitirip ilk filmi ikinci sezonu bitirip ikinci filmi izliycem öyle bir plan yaptım Bide
    yukardaki ss'lere baktımda bu ash hiç büyümüyormu Yoksa değişiyormu her sezon ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: meonur42

Millet benden size bi kaç bilgi

Pokemon un 3. cü animesi olan Pocket Monsters d&p son haftaya giriyor ve yeni anime başlayacak bu yeni animeyle şimdilik EN AZ 530 POKEMON OLACAK bu sayı muhtemelen 650 yi bulur

Ash önce Misty ile sonra May ile sonrada Dawn ile gezdi sıra Iris te . Brock 2 hariç 14 e kadar her sezon vardı ama bu yeni animede olmayacak

En güçlü pokeler Sinnoh ta Zaman tanrısı olarak bilinen Dialga, Uzay tanrısı olarak bilinen Palkia , Karşıt Dünya tanrısı olarak bilinen Giratina ve bu üç pokeyi 12. filmde tek başına çok rahat alt eden hepsinin üstü en güçlü pokemon Arceus!

Ash en son bir ejderha pokemon yakaladı: Gible ve son pokemon liginde kendi rekorunu kırdı Yarıfinal(ilk 4) ve yarı finalde iki efsanevi poke yendi: Darkrai,Latios

Bir tane de resim

YENİ TV ANİME SERİSİ

Iris: Gidelim, Kibago!

ISSHU BÖLGESİNDE YENİ BİR MACERA

Yeni serideki yoldaşlardan birisi de Dento. Dento tıpkı Brock gibi yeni bölgenin Isshu ilk GYM Rozeti liderine sahip. Tracey ve Brock'un haricinde 3. olarak erkek yol arkadaşı oluyor.

Ben Brock'dan da Tracey'den de çok sevdim bunu

• Bu konuya bu kadar çok mesaj atıldığını görünce Pikachu dünyaya indi sandım.Ama yokmuş öyle bir şey.
  • bu 10 15 sezonu nerden ındirip izliyebılırız ben sadece tv de 1 sezonluk olanı izledım
  • 1. sezondan sonra bozmaya başladı zaten. Hele 2. nesil Pokemon'ları hiç saymıyorum. Biz Bulbasaur'lar, Charmander'lar Squirtle'larla büyüdük. Charizard ile Megmar'ın kapışmasını heyecanla izlerdik. Charizard Poliwrath'e yenildiğinde hepimiz üzülmüştük. Pony'ler Rapidesh'ler Arcanine'lar Fearow'lar oho. Millet gelmiş kıytırık Pokemonların resmini koyuyor şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faramir

1. sezondan sonra bozmaya başladı zaten. Hele 2. nesil Pokemon'ları hiç saymıyorum. Biz Bulbasaur'lar, Charmander'lar Squirtle'larla büyüdük. Charizard ile Megmar'ın kapışmasını heyecanla izlerdik. Charizard Poliwrath'e yenildiğinde hepimiz üzülmüştük. Pony'ler Rapidesh'ler Arcanine'lar Fearow'lar oho. Millet gelmiş kıytırık Pokemonların resmini koyuyor şimdi.

2. nesil de güzel, Chikorita'sı, Umbreon'u, Espeon'u, Quilava'sı...

3. Nesilden itibaren bozulduğunu düşünüyorum ben .

• quote:

Orijinalden alıntı: arfo

quote:

1. sezondan sonra bozmaya başladı zaten. Hele 2. nesil Pokemon'ları hiç saymıyorum. Biz Bulbasaur'lar, Charmander'lar Squirtle'larla büyüdük. Charizard ile Megmar'ın kapışmasını heyecanla izlerdik. Charizard Poliwrath'e yenildiğinde hepimiz üzülmüştük. Pony'ler Rapidesh'ler Arcanine'lar Fearow'lar oho. Millet gelmiş kıytırık Pokemonların resmini koyuyor şimdi.

2. nesil de güzel, Chikorita'sı, Umbreon'u, Espeon'u, Quilava'sı...

3. Nesilden itibaren bozulduğunu düşünüyorum ben .

Evet evet haklısın. Şimdi düşündümde 2. sezondan sonra bozdu. 2. nesil pokemonlarda iyiydi.

• bence pokémon yasaklandığı için siz izleme fırsatına sahip olamamışsınız,o yüzden öyle düşünüyorsunuz.yasaklandığı zamanlardan beri ben pokémon oyunlarını oynarım,kitabı vardır onu okurdum ara sıra,bence hiçbir nesilde bozmadı.küçüklüğünüzün anısına saygısızlık olarak görüyor olabilirsinizsadece son nesillere doğru hikayeler çok genişledi,robotik pokémonlar çıktı(görünüş bakımından) belki onu sevmemiş olabilirsiniz diye düşünüyorum.

bu arada tüm yasaklanan bölümlerhttp://tr.wikipedia.org/wiki/Pok%C3%A9mon_%28anime%29 burada var.şu ilgimi çekti:

Bu yasaklananların dışında ayrıca bilinmeyen bir sebeple hiç bir ülkede yasaklanmayan "Song of Jigglypuff" bölümü Türkiye'de yasaklanmıştır.

ne var lan bu bölümde tamamı yapıldığı hâlde hiç gösterime çıkmamış.+18 şeyler geliyor aklıma açıkçası

• quote:

Tamamen katılıyorum buna. Charizard Ash'in sözünü dinlemezdi beraber kızardık. Squirtile evrim geçirirdi beraber sevinirdik. Ash madalya kazanırdı beraber coşardık. 1. sezonun veridiği heycanı diğerlerinde yakalayamadım. Ama şimdi yayınlansa izlerim tabi ayrı konu.

• quote:

Orijinalden alıntı: _PerenaL

quote:

Tamamen katılıyorum buna. Charizard Ash'in sözünü dinlemezdi beraber kızardık. Squirtile evrim geçirirdi beraber sevinirdik. Ash madalya kazanırdı beraber coşardık. 1. sezonun veridiği heycanı diğerlerinde yakalayamadım. Ama şimdi yayınlansa izlerim tabi ayrı konu.

Squirtle evrim geçirmedi ki

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.