Şimdi Ara

Telefonunuzun Şarj'ı Ne Kadar Gitmekte ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

3G olan ve internet kullanan kişilerin telefon şarj'ı ne kadar gidiyor acaba ?

Bende Nokia 3710 var. 3G Kullanıyorum, İnternet ve Maillerim ile bayağı vakit geiriyorum. Giden süre 1 gün.

Teşekkürler.

• Nokia 5800

Wifi ile telefonlan her zaman internete günde sık sık girerim.

1 gün gidiyor.
  • İnternet kullanımı zannedersem şarj süresini düşürüyor.
  • Kesinlikle düşürür.Bundan başka müzik dinleme,oyun oynama,mobil paket ile inetrnete bağlanmakta pil performansını ciddi oranda düşürür.
    Pil süresini arttırmak için tavsiyeler vardı forumda.Onla ilgili çok güzel bir başlık halen aktif.Oraya bakabilirsiniz.
    5230da mobil paketle internete bağlanırsam 2günü geçemiyorum.
  • 6710la ilgili kötü yorumlar okuyorum hep fakat benm tel bir istisna galiba şarjı her zaman 4 gün civarında gidiyor :=) Net ve msn çoğunlukla açık olmasına karsın! yalnz kesnlkle telefonumun ekran parlaklığını en alt seviyeden bi gram yukarı tasımam en cok enerjiyi ekran götürüyor haberinz olsun :=) ben ekran parlaklıgı sayesnde bataryamı iki kat fazla kullanmaya basladm herkese de şiddetle öneriyorum :=)
  • bende 5530 var, şarjı biraz az gidiyodu, sonra nokianın başka bir modelinin şarj aletini kullanmaya başladım, şarj süresi çok farketti, dediğim modeli bilmiyorum ama 80 liralık modellerden biriydi.

benim orjinali şu:

şu an kullandığım bu:

• 6500s var 3 saat aralıksız nete girersem şarjı bitiyor yedek batarya alacam
  • Şarj konusu gerçekten sorun. Yukarıdaki arkadaşın dediği batarya ile ilgilide araştıracağım.

Hiç olmazsa içim rahatladı. Daha Telefonu yeni aldım. Şarj konusu canımı sıkmıştı. Demekki teknoloji şarjı kötü etkelemekte :)
  • 80tl'mi ne yaptın hocam sen kullandığın cihaz ne kadar
    quote:

Orijinalden alıntı: uA006

bende 5530 var, şarjı biraz az gidiyodu, sonra nokianın başka bir modelinin şarj aletini kullanmaya başladım, şarj süresi çok farketti, dediğim modeli bilmiyorum ama 80 liralık modellerden biriydi.

benim orjinali şu:

şu an kullandığım bu:

• Günde 2 saat civarı Wi-fi,1 saat civarı müzik,oratlama 20 tane fotoğraf 4 gün gidiyor.

Cihaz:Nokia N78
  • uA06 SENİN ŞİMDİ KULLANDIĞIN ŞARJ CİHAZI NOKIA NIN ÜRETTİĞİ EN İYİ ŞAJ CİHAZIYMIŞ.BEN ÖYLE DUYDUM.
  • N79 Günde 30 dk müzik,30 dk görüşme,10 fotoğraf çekimi ortalama nereden baksan 6 gün gidiyor

Birde o ufak telefonla gelen şarj cihazı kadar hızlı şarj edeni görmedim, bende 3 çeşit şarj var.
    1)Ufak olan--- çok hızlı şarj ediyor
    2)Bir önceki versiyon olan büyük kafalı o daha yavaş şarj ediyor.
    3)Eski bildiğimiz kalın uçlu olan (Bende ince uçlu çevirici var ) buda yavaş şarj ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali277 -- 7 Eylül 2010; 20:27:01 >
  • günde 200 civarı sms, 15 dk konuşma, 15 dk wifi kullanımı ile 3 gün gidiyor. kamera kullanmıyorum.

seviyorum E63'ümü :)
  • İphone 3Gs

Normal kullanımda 2.5 günü buluyor.Eğer oyun falan oynarsam bayağı 1.5 gün falan gidiyor
  • 5800 3G sürekli açık.1 gün - 6 saat
  • 5800 3g kapalı dokunmatik titreşim kapalı ekran arlaklığı düşük 1 saaat wi-fi 2 saat müzik 30 dk GPS vegünde 2-3 kez flash işlemi 1,5 gün gidiyor

Daha ne olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shelby Cobra -- 7 Eylül 2010; 21:28:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masters4

5800 3g kapalı dokunmatik titreşim kapalı ekran arlaklığı düşük 1 saaat wi-fi 2 saat müzik 30 dk GPS vegünde 2-3 kez flash işlemi 1,5 gün gidiyor

Daha ne olsun

süpermiş. şuan hangi cwf kullanıon ?
  • Nokia3120c kullanıyorum haliyle wifi yok. Normal operatörün internetini kullanıyorum.Gün boyu internette takılsam akşama dayanmıyor şarj. Ama internet kullanmazsam 2gün. Sms kullanırsam yine 2 gün
  • quote:

Orijinalden alıntı: smarty17

quote:

5800 3g kapalı dokunmatik titreşim kapalı ekran arlaklığı düşük 1 saaat wi-fi 2 saat müzik 30 dk GPS vegünde 2-3 kez flash işlemi 1,5 gün gidiyor

Daha ne olsun

HooMie nin açtığı konudaki
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smarty17

quote:

Daha ne olsun

HooMie nin açtığı konudaki

sağol. mesaj okuyucu türkçe mi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.