Şimdi Ara

* BLITZ 1 Serisi * C6v11 CFW! SADELİK, STABİLİTE, HIZ! (sürüm : 1.3) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
934
Cevap
2
Favori
39.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda konuyu kitlemişler ve alıntıdır deyip aresmar yazmışlar. Bir de bunu yapan ne kadar çok dert ettiniz diyor. Ne acaip bi forum orası yahu.
  • @aresmar 2 gündür test ettim hakkaten şu ana kadar denedigim EN İYİ ve SORUNSUZ yazılım bu eline saglık
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekrem.kolu
    @aresmar 2 gündür test ettim hakkaten şu ana kadar denedigim EN İYİ ve SORUNSUZ yazılım bu eline saglık

Eyvallah güle güle kullanın Ben çıkardığım günden beri kullanıyorum 1,5 aydan fazla oldu yani. Hala bi ters hareketini görmedim iyiyiz BLITZ ile
  • Bende Blitz kullandım 1 ay falan bi haftadır sunsire yüklü blitz'de iyiydi fakat sunsire daha iyi geldi bana tabi herkesin kendi fikri Blitz'de çok güzel çok stabil
  • Reklam kokan cümleler bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

Yeni versiyon c6 çıktı. Gelir mi şöyle ağzımıza lâyık bir cfw?

PNHT nin C6v20 sini bekliyorum. Onlarda sanırım 5800 v60'ı bekliyor. O çıkınca sanırım Blitz 2.0 yaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

quote:

PNHT nin C6v20 sini bekliyorum. Onlarda sanırım 5800 v60'ı bekliyor. O çıkınca sanırım Blitz 2.0 yaparım.

test etme işinide ben yaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekrem.kolu

quote:

quote:

test etme işinide ben yaparım

İnşallah vaktim olurda yaparım çünkü tüm modlar sıfırdan yapılacak ve vakit alacak işler. test için ilk sen istekte bulundun hele bi yapalım da beta testine seni alırım seve seve

• Öncelikle cfw niz hayırlı olsun bu cfw sunrise dan dahamı iyi yani ondaki bazı hatalar giderildimi mesela rompatcher otomatik başlatma özelliği,uygulamalar kapanıyormu opera felan ?? yeni versiyon çıkaracakmısınız???
  • @aresmar 5800 için yeni fw update v52.0.007 cıkmış burdahttp://forum.donanimhaber.com/m_44725174/mpage_1/key_/tm.htm
  • @ekrem.kolu
    PNHT yeni C6 sürümü çıkarana kadar yeni versiyon BLITZ çıkarmamın bir anlamı yok. Düz V52 modlamam zaten çünkü C6 yazılımını daha çok seviyorum ve kullanıyorum. Biraz daha bekleyeceğiz gibi görünüyor yani.

@furkan6601
    Blitz de rompatcher da bir sorun yok Sunrise ile karşılaştırmam doğru ve etik olmaz.

Ama çıkardığımdan beri telefonumda Blitz 1.3 kurulu ve telefonu 1-2 kereden fazla restart bile etmedim.
  • quote:

@ekrem.kolu
    PNHT yeni C6 sürümü çıkarana kadar yeni versiyon BLITZ çıkarmamın bir anlamı yok. Düz V52 modlamam zaten çünkü C6 yazılımını daha çok seviyorum ve kullanıyorum. Biraz daha bekleyeceğiz gibi görünüyor yani.

@furkan6601
    Blitz de rompatcher da bir sorun yok Sunrise ile karşılaştırmam doğru ve etik olmaz.

Ama çıkardığımdan beri telefonumda Blitz 1.3 kurulu ve telefonu 1-2 kereden fazla restart bile etmedim.

ben şu anda Blitz 1.3 ile memnunum donanım ile yazılım et kemik gibi birbirine uyumlu hız stabilite süper PNHT yeni C6 ne zaman hazırlar uzun sürermi?

• Selamlar aresmar;

İlk önce bu kadar güzel bir cfw çıkardığınız için teşekkürler, 5800 kullanıcıları yeni bir çağa atlamış, ben bu cfw'den yararlanamasam da. Bunun nedeni ise telefonum açılıp kapanma sorunu içerisinde. Düzeltmek için her yolu denedim. En son denediğim yol telefonumu v52'ye güncellemekti ama yine bu bir çözüm olmadı. Bu hack'i de şimdi telefona kurmak istiyorum, galiba sorun düzeliyormuş ama v51 için yapmışsınız galiba, v52 için yok. Ne yapmalıyım kullanmam için başka bir yol var mıdır ?
  • @Marchegiani
    V52'ye yükselttiyseniz telefonunuzu BLITZ kullanamazsınız çünkü v51'e geri downgrade yapmak telefonunuzu kullanılmaz yapabilir.

@ekrem.kolu
    Valla cidden bilmiyorum. PNHT büyük ihtimalle birşeyler hazırlıyordur ama tahminimce v60'ı bekliyorlardır. O zaman v60 üzerine c6v20 portlarlar diye düşünüyorum. v52 üzerine c6v20 de yapabilirler tabi eğer v60 çıkmazsa.

Ben de açıkçası sonuca göre hareket edeceğim. Eğer bana çok büyük bir yenilik getirmeyecekse stabil ve çok alıştığım BLITZ 1.3 ile devam etmeyi tercih ederim. Yok bariz iyileştirmeler varsa BLITZ 1.3 teki tüm iyileştirmelerimi tamamiyle yenisine aktarabilirsem yeniv ersiyon çıkaracağım.
  • hocam v52 ye uyarlanmış versiyonu çıkar mı acaba?
  • ÖNEMLİ UYARI

5800 V52'ye geçtiyseniz kesinlikle BLITZ v1.3 kurmayınız!

BLITZ bildiğiniz gibi v51 versiyondur ve kesinlikle telefonunuzu kullanılmaz hale getirme riski vardır. Downgrade kesinlikle tavsiye edilmez!

@elusive

Daha önce de belirttiğim gibi BLITZ v2.0 ancak PNHT grubu yeni C6 sürümünü çıkardığı zaman yapacağım bir sürüm olacak.

Vakit ayırabileceğimi varsayıyorum çünkü BLITZ kalitesini sürdürmek istiyorum bu da tabi uzun süre alan meşakkatli bir iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresmar -- 1 Aralık 2010; 12:36:44 >
  • quote:

@Marchegiani
    V52'ye yükselttiyseniz telefonunuzu BLITZ kullanamazsınız çünkü v51'e geri downgrade yapmak telefonunuzu kullanılmaz yapabilir.

@ekrem.kolu
    Valla cidden bilmiyorum. PNHT büyük ihtimalle birşeyler hazırlıyordur ama tahminimce v60'ı bekliyorlardır. O zaman v60 üzerine c6v20 portlarlar diye düşünüyorum. v52 üzerine c6v20 de yapabilirler tabi eğer v60 çıkmazsa.

Ben de açıkçası sonuca göre hareket edeceğim. Eğer bana çok büyük bir yenilik getirmeyecekse stabil ve çok alıştığım BLITZ 1.3 ile devam etmeyi tercih ederim. Yok bariz iyileştirmeler varsa BLITZ 1.3 teki tüm iyileştirmelerimi tamamiyle yenisine aktarabilirsem yeniv ersiyon çıkaracağım.

@aresmar seni takip ediyorum zaten ta ki sen gelişmeleri buradan duyurana kadar BLITZ 1.3 le yola devam

• @aresmar
    Hocam inşallah ya. v51 den v52ye gectim tekrar döneyim dedim senin yazılıma çalışmadı makina. sonra tekrar v52 yuklemek zorunda kaldım .. dört gözle bekliyorum yeni çalışmalarınızı. başarılar şimdiden. takipdeyim :)
  • İlgilenen herkese teşekkür etmek istiyorum. İşlerin yoğunluğu ve PNHT cephesindeki durağanlıktan dolayı çok fazla ilgilenemiyorum ama neyseki BLITZ 1.3 beklentimin üzerinde stabil çıktı. 2.5 ay oldu sanırım 1.3 çıkalı ve hala telefonda çatlama patlama yok.

Ara ara giriyorum kontrol ediyorum pnht cephesinden gelişmeleri bekliyorum. Buralardayım yani.
  • Merhaba aresmar hocam,CWF'niz çok iyi olmuş;elinize sağlık.Ancak;bu CWF'nin V.52'si çıkacak mı acaba?Bilmeden V.52'ye yükseltince içimde bir acı oluştu.Ondan dolayı soruyorum.
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.