Şimdi Ara

FIFA 11 - Arsenal vs Real Madrid

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
8.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FIFA 11'den Arsenal ile Real Madrid mücadelesi

• 10 numara gol atmış yanlız. oyun süper :D
  • Bu oyun yardırcak ortalığı :D
  • güzel oyun gerçekten o kötü olan topa vuruyormuş hissi verdirmeyen eksi yönünü sanki kapatmış gibi ama bence tek eksiği futbolcuların çubuk gibi olması yani bi sporcu fiziğinden uzak olmaları.

birde ersin abi bir sorum olucak her sene bu futbol oyunlarına yeni animasyonlar bunlar şunlar getirdik diyorlar bir yerden sonra bu kadar animasyon ve ıvır zıvır için konsoldaki tuş sayısı yeterliliğini kaybetmez mi
  • 10 numara oyun 10 numara gol gerçek futbolu tam yansıtıyor gerçekten.atamayana atarlar oldu resmen :) bu arada psp versiyonu ile ilgili bilgisi olan var mı?
  • kamerayı az daha indirse süper video olcakmış,vuruş hissi biraz daha iyi gibi ,paslar süper yalnız,bi eksi de defansif orta saha oyuncularına,az pres yapın arkadaş :P muhtemelen oynayan arkadaşın marifetidir gerçi
  • bu sahanın küçüklüğü nedir böyle Allah aşkına. halı saha kadar nerdeyse. topa bir vuruyorlar direk öteki kalede saçmalık.
  • Arsenal - R.Madrid maçını ingiliz hakemin yönetmesi pek adil olmamış gibi :D
  • pc sürümüde aynı grafiksel kaliteyi verebilecekse pc de oynanmaya değer bir futbol oyunu olabilir :)
  • Vidyoyu daha önce izlemiştim.PC oyun içi vidyo olarak biliyorum ben.
    http://www.youtube.com/watch?v=7BBLFpJw7wg
  • Ben PES oyuncusuyumm ve bu videoya bir gözamak istedim. H
  • bu pc versiyonu arkadaş haklı.
  • s.a millet fifa 11 pc videolar ne zaman bide fifa 11 pc konsollarla aynımı olacak bilgilendirin lütfen
  • Arkadaşlar şuna sevindim real madridde mesut özilli koymuşlar bunun için onlara teşekkür ederim
  • bu pc verisonumu xbox versionumu
  • eee ersn abi bu pc versiyonumu xbox 360 versiyonumu?
  • seneye sadece seyirciler üzerinde çalışsalar onu da alırım
  • Maçın oynandığı stadyumu bilen var mı?
  • bence bu video fifacıları hayal kırıklığına ugratmıstır..
    sanki 2 yıl geriye gitmişler.:S
    aynı fifa 8.....
  • bence en net pc videosu arkadaslar

http://www.youtube.com/watch?v=7smzYVvwZOg
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.