Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi    + -- 13 Ağustos 2015; 15:08:46 >

• arabayı boyatınca yıldız sıfırlanıyor mu?

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi    + -- 13 Ağustos 2015; 15:15:26 >
  • Vice Cityde de vardı bunlar

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi    + -- 13 Ağustos 2015; 15:16:52 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi    + -- 13 Ağustos 2015; 15:18:20 >
  • San Andreas'ta tank var mı?
  • evet
    gta san andreas şifreleri yaz google' a ilk çıkana bas (onkare çıkıyo) orada araç yaratma şifreleri var
    "aıwprton" yazınca rhino verir diyo işte o rhino tank
    bir de oyun tamamlandığında ganton' da da çıkıyo tank
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgshn

evet
    gta san andreas şifreleri yaz google' a ilk çıkana bas (onkare çıkıyo) orada araç yaratma şifreleri var

tamam sağolasın normalde hileye karşıyımda böyle şeyleri çıkarmak için sorun olmaz.Zaten ayda yılda böyle 1 kere böyle oyunlar oynuyorum; evdeki ufaklık yüzünden benide sardı bu San Andreas ama güzel.Abi denize girek, motora binek , düt düte binek, pat pat yapak x)

• konuya grince gta sa oynayasım geldi
  • Güzel konu :) Vay be kaç sene oldu SA oynamayalı hey gidi hey

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi    + -- 13 Ağustos 2015; 15:19:14 >
  • gta4 ten çok severim şu oyunu çok zevkli oyun 2ay öncesine kadarda online oynuyordum ama bıraktım artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgshn

evet

teşekkürler x)

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi    + -- 13 Ağustos 2015; 15:24:29 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.