Samsung S5233 Star Wifi Gelen Arama ve Mesaj Engelleme
4 Cevap33496 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1 Mesaj
1 Eylül 2010; 2:58:56 

Merhaba arkadaşlar.Ben Samsung S5233 Star Wifi telefonumdan 1 kişinin bana ne mesaj atmasını nede beni aramasını istiyorum.Beni aramasını ve mesaj atmasını nasıl engelleyebilirim ?Yardımcı olursanız sevinirim .. Şimdiden çok teşekkürler..

4 Mesaj
2 Eylül 2010; 0:44:43 

engellemeyi bilmiyorum ancak arayan bir kişinin otomatik meşgule aldırabilirsin. Ekranda cevapsız arama olarak gözükür. Karşı taraf aradığı anda sanki no ya basmışın gibi...
Nasıl yapılıyor dersen anlatıyım
Ayarlar >> Uygulama Ayarları >> Arama >> Tüm Aramalar >> Otomatik reddet

umarım işini görür. Direk engellemeyi görürsen bende öğrenmek isterim ;)

1 Mesaj
13 Haziran 2011; 15:20:24 

arkadaşlar star2 kullanıyorum ve buldum engellemeyi.sırf yardımcı olmak için hemen üye oldum :)
engellemek istediğiniz numarayı ekrana yazın arama tuşuna basın daha calmadan kapatın.kayıtlara girip onu numaranın üstünde seceneklere gelin.temizle-kişi ayrıntılarını görüntüle-kişiyi engelle-arama ekranına kopyala çıkıyor star2de.kişiyi engelle dediğiniz zaman ekrana arama ve mesaj diye iki secenek çıkıyor:)umarım yardımcı olur

11 Mesaj
30 Kasım 2011; 0:33:29 

Sırf sana teşekkür edebilmek için üye oldum çok çok saol başımı beladan kurtardın :D eyw hocam :D

136 Mesaj
22 Mart 2012; 23:08:07 

quote:

Orijinalden alıntı: xxshe

arkadaşlar star2 kullanıyorum ve buldum engellemeyi.sırf yardımcı olmak için hemen üye oldum :)
engellemek istediğiniz numarayı ekrana yazın arama tuşuna basın daha calmadan kapatın.kayıtlara girip onu numaranın üstünde seceneklere gelin.temizle-kişi ayrıntılarını görüntüle-kişiyi engelle-arama ekranına kopyala çıkıyor star2de.kişiyi engelle dediğiniz zaman ekrana arama ve mesaj diye iki secenek çıkıyor:)umarım yardımcı olur

bu bende işe yaramadı başka bir önerisi olan var mı?

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Cep Telefonu ve Aksesuarları » Samsung » Samsung S5233 Star Wifi Gelen Arama ve Mesaj Engelleme
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.203