- x
Mafia 2 görev yardımı
23 Cevap16809 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

64 Mesaj
31 Ağustos 2010; 0:33:52 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

dediğim gibi bi görevde takıldım kancı bölüm oldugunu hatırlamıyorum ama sonlara doğru;

joe nin kacırılıp bizimde onu aramamız sırasında bizimde ensemize darbe yememiş şeklinde gelişiyor olaylar. İnşaatın en sonunda adamın biri teslim oluyor ne vurabiliyorum ne de konusabiliyorum napıcam?

Bu arada joe en üst katta kaldı beni takip etmiyor yanına gittim konuşmuyoda ölece bekliyor..

753 Mesaj
31 Ağustos 2010; 13:53:53 

inşaatta joe ile birlikte baglı oldugnuz yerden kurtuluyosunuz ve joe adamı sessizce indiriyor onun silahını alıyosunuz ve çatışma başlıyor. böyle olması lazım teslim olan adam yok direk indirip hepsini cıkıp gidiyosunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobbdeep -- 31 Ağustos 2010; 14:07:23 >

Brabus Chip Tuned - 205BHP @ 4200rpm. 450NM Torque from 1800-2600rpm.
"People who try to do something and fail are infinitely better than those who try to do nothing and succeed."

1 Mesaj
31 Ağustos 2010; 14:21:52 

LÜTFEN YARDIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAFİA 2 DE BİR BÖLÜM VAR (GO TO DO MERY'S APARTMEN İN OYSTER BAY)oyunun %47 sindeyim evimizi felan yakıyolar ondan sonra oluyor bu görev bir türlü geçemedim lütfen yardım edinn lütfen

134 Mesaj
31 Ağustos 2010; 14:24:52 

pencereden dışarı atlamayı denedin mi :)

45 Mesaj
2 Eylül 2010; 15:02:02 

merhabalar ben oyunda yenıyım
bu 4 chapter olsa gerek orada harıtada 10 yakın benzın ıstasyonu cıkıyor ve ben bunlara gıtmem gerekıyor kasaları soymayaa ama yetısemıyorum bı turlu o zaman dılımınde nasıl gececegım..

356.Dönem (Ağustos 2014) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Adayları"

47 Mesaj
11 Eylül 2010; 14:34:00 

quote:

Orijinalden alıntı: ufukumsu

merhabalar ben oyunda yenıyım
bu 4 chapter olsa gerek orada harıtada 10 yakın benzın ıstasyonu cıkıyor ve ben bunlara gıtmem gerekıyor kasaları soymayaa ama yetısemıyorum bı turlu o zaman dılımınde nasıl gececegım..

benzinliğin önüne gidip kornaya basacaksın

83 Mesaj
26 Eylül 2010; 21:40:43 

quote:

Orijinalden alıntı: aslan-159-159

LÜTFEN YARDIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAFİA 2 DE BİR BÖLÜM VAR (GO TO DO MERY'S APARTMEN İN OYSTER BAY)oyunun %47 sindeyim evimizi felan yakıyolar ondan sonra oluyor bu görev bir türlü geçemedim lütfen yardım edinn lütfen

Camdan dışarı çık ve caddeye doğru depar at bu arada sana ateş ediyolar hiç bekleme park halinde bir aracı çal gösterilen yere git ;)

325 Mesaj
1 Ekim 2010; 16:29:18 

arkadaslar gorevde takildim bi tane yasli kadini hastaneye goturdum sonra o bana bi yer verdi oraya gidiyoyorum ama araba girillmeyen bi yer adamimi kosturuyorum ara sokak gibi bi yer ama haritada gorevin isaretli oldugu yere gidiyorum ama gorevi yapmiyo anlamadim .sokagin sonundada kapali buyuk kapi var ama adam ne zipliyor nede bisey yapiyor yardim ederseniz sevinirim

torit

2 Mesaj
7 Kasım 2010; 21:21:32 

arkadaşlar ben oyunun %60 ında takıldım ( Rob shops bringh car to brighi ) dio haritadaki B harfine gidiorum bringhiye , o alette arabayı parcalıyorum bitiyo baska bisi yok haritada görevde yok napıcam ? parcaladıkca cıkıyo o yazı anlamadım ne yapmam gerekiyo brighiylede konusuuyorum anlamadım yardımm lütfennn

2 Mesaj
7 Kasım 2010; 21:24:53 

arkadaslar %60 da takıldım. ( rob shops car to brighi ) dio gidiorum B harfine arabyı parcalıyorum alette para veriyor o kadar adamlada konsuyorum bisi yok durmadan o yazı cıkıor araba parcalıyorum görevde yok haritada napıcam kaldım orda yardım lütfennnn

31 Mesaj
8 Şubat 2011; 15:12:37 

bende bi bölümde takıldım yhaa (rob shops car to brighi) haritada B'ye gidiyorum araba parçalıyom olmuyo ne yapmam gerek bilen lütfen cevap yazsın acilllll...

31 Mesaj
8 Şubat 2011; 15:16:48 

arkadaşlar (rob shops car to brighi ) bu görevi yapamayanlar okusun ya dükken soycanız benzinlik giysici filan yada bruskide araba ezdireceksiniz TAB tuşuna basuk orda bi miktar para yazıyo o parayı biriktirene kadar soycaksınız +repp

1 Mesaj
14 Şubat 2011; 4:37:55 

arkadaşlar bende % 60 ama o görev biti bi restoranın önüne geliyo e ye bas diyo basıyorum açılmıyo neden acill...

6 Mesaj
17 Kasım 2011; 10:30:55 

arkadaslar bı catısmadan cıktım sonra kırmızı arabayı derek e lımana goturdum ve eddie den 2000 dolar almamı ıstıyor görev ama kaldım burda napıcam bılemıyorum ..eddie nerde onunda yerı bellı degıll acıl yardıımm !!!!!!!1

|{ @ q | @ /\/ @ |-| /\/\ £ ^|^

6 Mesaj
17 Kasım 2011; 10:42:24 

arkadaslar bı catısmadan cıktım sonra kırmızı arabayı derek e lımana goturdum ve eddie den 2000 dolar almamı ıstıyor görev ama kaldım burda napıcam bılemıyorum ..eddie nerde onunda yerı bellı degıll acıl yardıımm !!!!!!!1

616 Mesaj
17 Kasım 2011; 10:44:20 

Haritada işaretlidir haritayı açıp kontrol et.

God Save The South!

"Under God, our Vindicator"

6 Mesaj
17 Kasım 2011; 12:55:41 

kardesım baktım yok walla ..harıtayı dolastım nerdeyse yookk kaldım böyle yardım edn ltfnn..

1 Mesaj
11 Aralık 2011; 16:09:38 

chapter 9 da araba tamirhanesine gönderiyor ama benim param yok yaptıramıyorum lütfen yardım edin

267 Mesaj
11 Aralık 2011; 18:08:15 

Oyun cozumleri icin ayri bir bolum vardir.Ordan bakabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

En İyi '3' BesTeCi

вαуяαмραşαℓı ѕєƒα
αввαѕαğαℓı ѕєяνєт
εկüթรսlէﻪռlı öռεг

1 Mesaj
12 Temmuz 2012; 21:46:29 

arkadaşlar oyunun ilk başlarında kırmızı bir arabayı patlatmam gösteriliyor motoruna doğru ateş edip duruyom ama bir türlü patlamıyo ve mermi bitiyo

3 Mesaj
3 Eylül 2012; 14:29:35 

arkadaşlar ben de var da bu oyun görevlere yardım edebilirim

3 Mesaj
3 Eylül 2012; 14:32:00 

arabayı sürerek patlat yada savaş alanına götür bulursun artık

3 Mesaj
3 Eylül 2012; 14:34:10 

yaptırmıyacaksın zaten araba çal polias derse hile demzse sana kalmış akedeş

1 Mesaj
12 Kasım 2012; 18:15:00 

ya arkadaslar ben oyuna daha ooo çok yeni basladım 1. chapter fln neyse anlatıom ben işte savaş vardı çıktım ondan joe die bi adam vardı aldı götürdü beni bi bara sonra ben eve gittim ordan çıktım bi kadınla adam konusuyodu adamı dövdüm sonra joe ile bi yere gittik sağ alt köşede bişey vardı bi türlü yapamadım yardım edermisinz

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » Pc Oyunları » FPS/TPS » Mafia 2 görev yardımı
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328