Şimdi Ara

Microsoft' tan Gold Üyelerine Sürpriz(!)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Eminim hepiniz çok sevindiniz. Xbox 360 oyunlarını online oynamanıza imkan veren, yayınlanan demoları ilk sizin indirmenizi sağlayan ve özel uygulamaların (LastFm, Facebook vb.) kapısını aralayan Gold üyeliğinin fiyatı ne yazık ki artıyor. 1 Kasım' dan itibaren Kanada, Meksika, US ve UK' de geçerli olacak zam listesi şu şekilde:

• Sanki aldıkları para yetmiyor. :@
  • şu xbox live ucretli bide hem konsola para ver hem live asla almam xbox ps3 en iyisi orda online oynamakda bedava ve kısa zamanda ps store türkiyeye geliyor sakın almayın xbox.
  • Tüh allah cezalarını versin bunların aylık ücrete zam mı yapılır olacak iş değil:S
  • Microsoft'da kriz yakındır .. :D:D
  • ohaaaaaaa cok fazla ya 1 yil 60$ yuh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 30 Ağustos 2010; 21:16:07 >
  • simdiden 1 yillik uyelik alalim
  • Doğru olabilir.. Şimdiden almak mantıklı gibi
  • Bu microsoft tam bir para manyagı firma olmaya Başladı artık yazılım mazılım almam ben bunun gider korsanını bulur onu yüklerim ne bu be iyice kafa bulmaya başladılar,yazılım satamıyorsun acısını biz ve pc lerdenmi cıkarıcan be adam..
  • Çokta fifi banlanıcam zaten alet 2 aydır elimde 1 aydır multiplayer oynamıyorum singleplayer oyunlardan başımı kaldıramıyorum zaten çok mp oynamak istersem ps3 alırım msde babayı alır(daha güzel bi tabir var ama yazamıyorum)
  • psn 'in gözünü seviyim !!!:/
  • PSN sağolsun. Yoksa bu soygunculara her ay para verecektik.
  • xbox 360 ım fw li o yüzden online oynamaom sade ps3 oda zatan abimin
  • bunu zaten gidip dukkandan almak enayilikti simdi tamamen enayilik oldu :)

1 aylik kisa uyeliklere zam yapilmasinin sebebi ulkemizde de yaygin oldugu gibi cipli makinada oynayanlarin makinam banlanirsa cok para yatirmayayim diye korkup kisa uyelikler almasidir.

Internette 1 yillik uyelik 35 euro hem de kacak felan degil, gercek microsoft karti, 50-60 euroya almayin, internete girin!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.