- x
smile adsl 24 ay taahhütlü abonelik iptali nasıl olur?
1 Cevap2456 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1586 Mesaj
29 Ağustos 2010; 7:11:31 

mrb arkadaşlar. Mayıs ayında 3 ay indirimli 24 ay taahhütlü smile adsl abonelik yaptırdım. Şimdi 10 ay indirimli 24 ay taahhütlü kampanyalar var.
Ben smile adsl aboneliğimi bitirip başka servis sağlayıcıdan 10 ay indirimli internet aboneliği alacağım. Bildiğim kadarıyla abonelik iptali yaparken ipe un serecekler.
işi yokuşa sürecekler. Ve ödeyeceğim külfet bana yaptıkları 3 aylık indirim tutarını ödemem olacak. Bu da 45 TL yerine 22 TL ödemiştim. 3 ay * 23 TL = 69 TL değil midir?
Diğer taraftan 7 ay * 23 TL = 161 TL kazançlı çıkmaz mıyım? Bu arada bu kampanyalarda 24 TL aktivasyon ücreti alınıyor.
Bu da babalar gibi bir usb harddisk almama yeter.
Bu deneyimi yaşayan var mı aranızda. Neden yeni kampanyaları hep yeni üyelere yaparlar.
Eski üyeler keriz mi?
Sendeki taahhütlü sözleşmesini bitirir. Cezasına katlanır. Geçer karşı tarafa. Neden insanlara eziyet ederler ki?
Türk telekom da sürekli yeni üyelere indirim yapıyordu. Aboneliği sonlandırıp smileadsl geçmiştim. Şimdi de buradan dopinge geçeyim diyorum. Ya da aynı telefon numarasına
başka birinin adına abonelik almak olabilir.

***YaPTıĞıMıZ YoRuMLaR SaDeCe KeNDiMiZi BaĞLaR ***
Yaptığın HiçBir Şeyden Pişmanlık Duyma, Pişman Olacağın HiçBir Şeyi Yapma!

1051 Mesaj
29 Ağustos 2010; 13:09:11 

O aldığın indirimleri geri ödeyip iptal ettirebilirsin. Yalnız iptal, yeniden aktivasyon falan fistan yaklaşık 4-5 gün internetsiz kalıyorsun uyarayım.

====KİŞİSEL BLOGUM====

Microsoft isn't evil, they just make really crappy operating systems.
The memory management on the PowerPC can be used to frighten small children.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İnternet] » İnternet Servis Sağlayıcılar » TTNet Altyapısı Kullanan Sağlayıcılar » smile adsl 24 ay taahhütlü abonelik iptali nasıl olur?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.398