Şimdi Ara

Bootvis gerçekten faydalı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İddalı ve ciddi bir yerde BOOTVİSin açılısı %60 hızlandırdığı yazıyor.Aslı varmı Birde Win.98de çalıştırdığımda şöyle bir uyarı çıkıyor."eksik ADVAPI32.DLL verme ile bağlı:EnumServicesStatusExA" ve proğram açılmıyor.Ne yapmam gerekir.dosyası aşığıda
    Bootvis.exe

• boot vis açılıştaki işlemleri sıraya koyuyor bu yüzden açlışta çok dosya-driver yüklenen bilgisayarlda bir hızlanma oluyor. ne yazkki boot vis sadece XP uyumlu.
  • Bilgi için teşekkürler.O zaman XP kullananlar için faydalı olur.
  • makine çok geç açılıyorsa çok faydalı özellikle laplorda XP kullananlara tavsiye ediyorum zira alet açılırken birsürü driveria aynı anda yüklemeye kalkıyor.
  • quote:

makine çok geç açılıyorsa çok faydalı özellikle laplorda XP kullananlara tavsiye ediyorum zira alet açılırken birsürü driveria aynı anda yüklemeye kalkıyor.

link verebilirmisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: THUNDERBIRD

quote:

makine çok geç açılıyorsa çok faydalı özellikle laplorda XP kullananlara tavsiye ediyorum zira alet açılırken birsürü driveria aynı anda yüklemeye kalkıyor.

link verebilirmisin

http://www.wintotal.de/server/bootvis.zip
  • evdeki masaustu bilgisayarimda ise yaramisti
    ama kullandigim dizustunde cokfazla ise yaramamisti.

belkide ben yanlis birseyler yaptim.
    ama yinede hizlandirdigi bir gercek.
  • bootvis
  • Arkadaşlar evdeki bilgisayarım XP idi.Yükledim ve açılışta 10-12 çivarında ışıklı şerit tarıyordu.Şimdi ise 5. taramadan sonra açılıyor.Fakat onun dışında daha birçok özelliği var sanırım.Bu öezeliklerden biri bilgisayarı anında kapatıyor.Bazızı tekrar başlatıyor.Fakat tam olarak özellikleri hakkında bilgim yok.Bilen arakadaşlar bizlerle paylaşırsa sevinirm.Proğram Burada
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.