- x
GTA 4 - Ölümsüzlük hilesi var mı?
5 Cevap7340 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
28 Ağustos 2010; 20:22:52 

soru başlıkta belirttiğim gibidir. Trainer , hile kodu vs. var mı acaba ölümsüzlükle ilgili?

950 Mesaj
28 Ağustos 2010; 20:43:03 

Ölümsüzlük yok sadece canın full oluyor öyle hileler var.

RQ7
Trivela & Rabona
Ricardo Andrade Quaresma Bernardo
| Sporting Lizbon | ~ | FC Barcelona | ~ | FC Porto | ~ | F.C. Internazionale Milano | ~ | Chelsea | ~ |Beşiktaş|

Senden başka hiçbir aşk heycanlandırmıyor beni, seveceğim Beşiktaş'ım her saniyemde seni ♥

55 Mesaj
28 Ağustos 2010; 23:34:09 

Avatar : The Last Airbender Fan Club

9535 Mesaj
28 Eylül 2010; 0:38:07 

Ölümsüzlük yok diye biliyorum.

Shadow of the Colossus
"Onu herşeyden çok seviyorum, kendi hayatımı feda edecek kadar. Gerekirse bütün gezegeni dolaşırım, muhakkak herhangi bir yerde onu yeniden canlandıracak güç bulacağım. Buna inanıyorum, onu yeniden hayata döndüreceğim. Hadi Agro yola çıkıyoruz.’’
Sevdiğin hatunun cansız bedeni, Göğe uzanan dağlar, duvarların üstüne üstüne geldiği o huzursuz "tapınak" ve o umutsuzluğun köprüsü.
ICO
Karanlığa ve yalnızlığa terk edilmiş bir çocuk, onunla benzer kaderi paylaşan bir kız ve umutla mutlu geleceğe yürüyüşün destansı bir hikâyesi.

1572 Mesaj
28 Eylül 2010; 17:52:58 

olsa ne güzel olur

9535 Mesaj
30 Eylül 2010; 2:05:40 

quote:

Orijinalden alıntı: dgshn

olsa ne güzel olur

Ben hile kullanmam Ama olsa millet için iyi olur

Shadow of the Colossus
"Onu herşeyden çok seviyorum, kendi hayatımı feda edecek kadar. Gerekirse bütün gezegeni dolaşırım, muhakkak herhangi bir yerde onu yeniden canlandıracak güç bulacağım. Buna inanıyorum, onu yeniden hayata döndüreceğim. Hadi Agro yola çıkıyoruz.’’
Sevdiğin hatunun cansız bedeni, Göğe uzanan dağlar, duvarların üstüne üstüne geldiği o huzursuz "tapınak" ve o umutsuzluğun köprüsü.
ICO
Karanlığa ve yalnızlığa terk edilmiş bir çocuk, onunla benzer kaderi paylaşan bir kız ve umutla mutlu geleceğe yürüyüşün destansı bir hikâyesi.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » Oyuna Özel Forumlar » Grand Theft Auto » GTA 4 - Ölümsüzlük hilesi var mı?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.266