- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Video_Ts dosyalarını acma
5 Cevap6335 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

382 Mesaj
27 Ağustos 2010; 12:30:54 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaslar nasıl acıyorduk bunları indirdim ama parcalı olarak cıktı dosyanın içniden media player yada km acmıyor.Nasıl acıp izleyebilirim acaba bı dosyaları.

[Lost] - [Prison Break] - [Chuck] - [Heroes] - [FlashForward] - [Spartacus] - [Dexter] - [Fringe] - [Super Natural] - [Persons Unknown] - [Haven] - [The Vampire Diaries] - [True Blood] - [The Prisoner] - [Leverage] - [House M.D] - [How I Met Your Mother] - [Visitors] - [Spartacus] -[ Terminatör Sarah Connor Chronicles] - [White Collar] - [The Walking Dead] - [Flashpoint]
97 Doğan S 1.6 Alev Kırmızı

4150 Mesaj
27 Ağustos 2010; 13:54:20 

Aynı konu daha önce açılmıştı. Araştırırsan bulursun.
Eğer indirdiğin dosyalar dvd içeriği ise Nero ile tamamını seçip dvdvideo olarak yazdır deyin.
Dvd yazıcıyada dosyaya yazdır diyerek nrg veya iso formatında yazdırın.
Sonrada kalıp dosyasını daemontools veya benzeri programla açıp herhangi bir player ile izleyebilirsiniz.

Kasa:Feel Hurricane2, Psu:Corsair TX650W, Anakart:Gigabyte GA-Z77-D3H, Ram:2x4 Gb Corsair V. DDR3 1600 MHZ XMP, İşlemci:İntel 3570K Ekran Kartı:Zotac GTX 670 2 GB , Monitör: Samsung 2232BW 22" 2 ms, Soğutucu:Ximatek Aegir HDD:Corsair 60 GB SATA3 SSD, Seagate 1 TB sata2 7200 rpm, Seagate 320 GB sata2 7200 rpm

2069 Mesaj
27 Ağustos 2010; 13:55:09 

En hacimli dosyaya sağ tıklayın "Birlikte aç" 'ı seçin ve Media player ile açın.

254 Mesaj
27 Ağustos 2010; 14:43:34 

En basitinden gom plyaer+k-lite codec paketini kur Video_TS klaörünü tut açmış olduğun gom playerin üstüne bırak,hepsi bukadar kolay gelsin.

Rogue Trooper--Player!!!

757 Mesaj
27 Ağustos 2010; 14:54:16 

Power DVD adlı yazılımı temin et istediğin şekilde menulu olarak aç.

382 Mesaj
27 Ağustos 2010; 16:18:53 

bişey yapmama gerek kalmadı saolun.
sağ tık media player yaptım en fazla boyutu olana actı izledim teşekkürler.

[Lost] - [Prison Break] - [Chuck] - [Heroes] - [FlashForward] - [Spartacus] - [Dexter] - [Fringe] - [Super Natural] - [Persons Unknown] - [Haven] - [The Vampire Diaries] - [True Blood] - [The Prisoner] - [Leverage] - [House M.D] - [How I Met Your Mother] - [Visitors] - [Spartacus] -[ Terminatör Sarah Connor Chronicles] - [White Collar] - [The Walking Dead] - [Flashpoint]
97 Doğan S 1.6 Alev Kırmızı
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Video_Ts dosyalarını acma
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.157