LC WAIKIKI'DE ÇALIŞMAK ! ? ! ? ! ? !
139 Cevap66730 Görüntüleme6 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

815 Mesaj
26 Ağustos 2010; 20:38:04 

Merhaba arkadaşlar ben Lc waikikide çalışan arkadaşlar varmı diye soracaktımda iş nasıldır ne yapılır kolaymıdır zormudur ne kadar ücret verirler tatil günü varmı girmeyi çalışmayı düşünüyorumda onun için soruyorum bilgili arkadaşlar yardım ederse makbule geçer

2824 Mesaj
26 Ağustos 2010; 20:40:23 

millet dağıtır sen katlarsın...

Acer Aspire 3830TG TimelineX
Intel Core i5-2430 2.4-3.0GHz | 4GB 1333MHz DDR3 | Nvidia GT540M 1GB DDR3 128Bit | 13.3" HD LED | 500GB 5400RPM HDD | 8 Saate kadar pil ömrü :)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
26 Ağustos 2010; 20:40:26 

bı arkdasım baslıcaktı 600 lıraymıs

815 Mesaj
26 Ağustos 2010; 20:41:43 

hmm 600 tl fena para değil aranızda orada çalışan yada çalışmış kişiler varmı ?

849 Mesaj
20 Şubat 2011; 3:18:07 

ben çalıştım

647 Mesaj
20 Şubat 2011; 5:02:42 

aman tanrısı!! lcw de çalışmak toto ister çok yoğun temposu vardır mesela defactoda müdür yardımcısı lcw de en fazla reyon yöneticisine denktir. o derec ağırdır ve zordur. kaldırmak zor. lcw diğer firmalara göre günlük ciro olarak büyük farklar atan bir marka. gireceksen part gir oaraya eğer kariyer düşünüyorsan bilemem tabii

2394 Mesaj
20 Şubat 2011; 9:32:31 

600 liraya daha rahat işler bulursunuz bimde çalışmak gibi

Hergün vuruyom guru guru gubara - CeyhanPrensiGenco

674 Mesaj
20 Şubat 2011; 9:37:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Arcatera

bu hariç bütün genellemeler yanlıştır.

734 Mesaj
20 Şubat 2011; 9:43:45 

16 yaşında alırlar mı? Sakallarla 18-19 filan sanarlar var.Ama sakala izin verirler mi :D
Yazın girebiletesi var.

849 Mesaj
21 Şubat 2011; 22:27:16 

quote:

Orijinalden alıntı: wafwaf

Ben şuan çalışıyorum eğer iş eline geçerse hiç kaçırma derim
bak ben haftada 30 saat ayda 120 saat çalışıyorum part-time olarak 685 elime geçiyor haftada 5 gün çalışıyorum oda günde 6 saat
Ha işi biraz zor sayılır çünkü ilk başlarda çok yorulursun 1-2 hafta sonra alışırsın ama sadece vucudun değil beyinde yoruluyor sölim ama karşılıgını alıyorsun

güzel bence dostum. ben lcw de çalıştım. şimdi colins teyim ama. illet ettim. bence hayatta çıkma lcw. den. diğer yerler berbat ötesi. yok koton yok ltw. yok mavi. yok colins. berbatlar. lcw süper.Çıkarsan hayatta bir daha almazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msqonn -- 21 Şubat 2011; 22:28:11 >

1003 Mesaj
21 Şubat 2011; 22:38:50 

Arkadaşım çalışıyor. Sadece yoğunluktan şikayetçi. İyi para kazanıyor ve primlerle falan 1000 TL'ye yakın paralar alıyor.

Bizim sürdüğümüz hayatın geri vitesi yok... Arkamızda kalanları dikiz aynamızdan izliyoruz...

339 Mesaj
21 Şubat 2011; 22:49:50 

Ben çalışmaktayım okulla beraber sürdürüyorum , biraz ebemin göz yaşlarını görmüyor değilim evet yoğun çok yoğun, 9 aylık bi calısmıslığım var hala da devam ediyorum, maaş olarak ortalama 550-600 gibi bişey yemek 120 tl alıyorsun.
@djdistortion arkadaşın dedikleri doğru LCW de reyon yöneticisi olursan DeFacto da 2. müdür olarak girersin yükselmek zor sürekli üstünü pohpohlama felsefesi var LCW camiasında, sen müdürü, müdür bölge müdürünü pohpohlar durur yağcılıkta üstlerine yoktur
saniyelik boş durmanı istemezler dur ayaklarım ağrıdı az çömeleyim dedirtmezler 8 ayımı metrocity de erkek reyonunda çalıştım, ha çıktım ha çıkıcam diyorsunki olmuyor hayat koşulları falan....

İzin olarak haftada 3 gün izin var part time olarak calısıyorum tabi okula göre ayarladım Shift'i, en az lise mezunu 18 yaşını doldurmuş eleman alırlar başka soru varsa sorabilirsiniz

339 Mesaj
21 Şubat 2011; 22:53:36 

quote:

Orijinalden alıntı: wafwaf

Ben şuan çalışıyorum eğer iş eline geçerse hiç kaçırma derim
bak ben haftada 30 saat ayda 120 saat çalışıyorum part-time olarak 685 elime geçiyor haftada 5 gün çalışıyorum oda günde 6 saat
Ha işi biraz zor sayılır çünkü ilk başlarda çok yorulursun 1-2 hafta sonra alışırsın ama sadece vucudun değil beyinde yoruluyor sölim ama karşılıgını alıyorsun

Cevahir şubesinde falan calısıyorsunuz galiba, veya fatih, beyoğlu falan mı? Metrocity den max 630 görebildim şimdiyedek oda bayram dönemi tabi ne kadar ekmek okadar köfte hesabı...

5 Mesaj
21 Şubat 2011; 22:58:19 

yazın bende girmeyi düşünüyorum
bizim burda outlet bayram öncesi okul öncesi dışında çok kalabalık olmuyo
deposite outlette
bakalım hayırlısı

815 Mesaj
22 Şubat 2011; 0:23:05 

Ben LC Waikiki'den çıktım arkadaşlar Memurluğu kazandım adliyede katipliğe başlayacağım..

Çalışmak isteyen arkadaşlara gelincede bu bir sabır işi ve aşırı yoğundur hiç bildiğiniz gibi değil sorumluluklarınız fazlalaşır git gide sürekli iyi huylu olmalısınız yalnız shiftlerinizi düzgün yazmayan bir müdüre denk gelirseniz çok fena olursunuz... çalıştığınız yerin müdürünede bağlı LC Waikiki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Real-Gamer -- 22 Şubat 2011; 1:20:59 >

72 Mesaj
28 Nisan 2011; 23:03:28 

ben ikinci haftama girdim lcw de ilk hafta ya hamlıktan yada aşırı yormalarından her tarafım ağrıdı.Belim filan kemiklerim komple ağrıyodu.Bu hafta 2 gün gittim çok rahat geldi.Gerçi ben depodayımda alarm yapmak istemiyorum dikişlerden vurmak lazım tutturamıyorum bazen.Belki reyona geçerim.Yarın birde c.tesi günü gidicem haftada 3 gün öğleden kapanışım.hafta sonu sabahçı.Multinet geldi ama içi boş.Bakalım kaç lira maaş alıcaz toplam söylerim.Birde konuyu hortlattım kusuruma bakmayın.

Live to forget-STALKER
İnvincible-My son -ARTHAS
Walking Dead-Spartacus-StargateUniverse-Merlin-Smallville-BattleStarGalactica-BreakingBad-TeenWolf-Yu-Gi-Oh-Heroes-BeingHuman-Cnbc-e.

815 Mesaj
28 Nisan 2011; 23:27:32 

quote:

Orijinalden alıntı: brightlord

ben ikinci haftama girdim lcw de ilk hafta ya hamlıktan yada aşırı yormalarından her tarafım ağrıdı.Belim filan kemiklerim komple ağrıyodu.Bu hafta 2 gün gittim çok rahat geldi.Gerçi ben depodayımda alarm yapmak istemiyorum dikişlerden vurmak lazım tutturamıyorum bazen.Belki reyona geçerim.Yarın birde c.tesi günü gidicem haftada 3 gün öğleden kapanışım.hafta sonu sabahçı.Multinet geldi ama içi boş.Bakalım kaç lira maaş alıcaz toplam söylerim.Birde konuyu hortlattım kusuruma bakmayın.

Reyona sakın geçme çok pis olursun...

339 Mesaj
28 Nisan 2011; 23:28:31 

reyona geçmek mi, dostum depoda ne ögrenirsen kâr alarmın ötesine geçmeye bak, sevkiyat kabulu falan hepsini ögren, reyonu boşver asıl orası eziyet inan bana, geçtiğin güne pişman olursun demedi deme

4454 Mesaj
28 Nisan 2011; 23:36:26 

Annem çalışmıştı 3-4 sene önce. Depo bölümünde çalışmıştı alarm, etiket takma işlemlerini falan yapıyordu. Tek başına değildi 2-3 bayan daha vardı hatta bi ara ben yardım amaçlı gitmiştim fazla zor değil elin alıştıktan sonra bakmadan bile yapıyorsun. Ben kaptırınca 3-4 kişinin yaptığından fazla yapmıştım

407 Mesaj
22 Temmuz 2011; 13:52:05 

Ne sıklıla eleman alıyorlar acaba bilen var mı ?

Çok sık eleman değiştiriyorlar diye duydum, ama şartlar uyuyorsa kabul edilme olasılığı nedir merak ettim.

Yvonne Strahovski

4454 Mesaj
22 Temmuz 2011; 14:03:54 

quote:

Orijinalden alıntı: hayalperestink

Ne sıklıla eleman alıyorlar acaba bilen var mı ?

Çok sık eleman değiştiriyorlar diye duydum, ama şartlar uyuyorsa kabul edilme olasılığı nedir merak ettim.

Yazları yaşa bakmadan 3 aylık falan eleman alıyorlar. Yani en azından benim gördüğüm şube öyleydi. Maltepe Sahil Şubesini diyorum bu arada.
10 kişi falan çalışıyordu ve hepsi yaz sonu okul nedeniyle bırakacaktı. 18-20 yaşlarında çoğu Bayan tercih ediyorlar genelde.

407 Mesaj
22 Temmuz 2011; 16:07:28 

Simdi arayip part time is icin gorusmek istediklerini belirttiler, haftada 30 saat.

Yukarda arkadas belirtmis ama daha guncel sartlardan ve imkanlardan bahsedecek biri cikarsa cok iyi olur, nedir imkanlari part time icin, gunluk 6 saatmi calisiliyor ?

Bilgi verecek birileri varmi ?

Yvonne Strahovski

407 Mesaj
22 Temmuz 2011; 20:19:42 

Yukari ..

Yvonne Strahovski

407 Mesaj
22 Temmuz 2011; 23:13:12 

Yvonne Strahovski

378 Mesaj
23 Temmuz 2011; 10:48:27 

Hocam direk Part-time olarak alacaklarsa hiç düşünme git derim. Mesela Mersin'de ki şubelerde part-time olarak girmek çok zor. Genelde yazın 20-30 tane geçici eleman alırlar bunlardan ancak birkaç tanesine istersen part-time olabilirsin derler. Hele öyle direk part-time olarak çağıracaklarını hiç sanmıyorum buradakilerin. Bu nedenle bu şansı kullan.

Geçen sene yazın 2 bayram öncesinde de 5'er gün çalışmıştım. Bu sefer 1 hafta önce işe başvurdum ve bugün işe çağırdılar. 13.30-22.30 arası çalışacağım. Günlük 25 lira ancak yemek parası felan vermiyorlar. İş yorucudur ve çok yoğundur ancak bu yoğunlukta da zaman geçiyor. Başka sorusu olan varsa cevaplayabilirim.

407 Mesaj
23 Temmuz 2011; 11:38:04 

quote:

Orijinalden alıntı: unleashead

Hocam direk Part-time olarak alacaklarsa hiç düşünme git derim. Mesela Mersin'de ki şubelerde part-time olarak girmek çok zor. Genelde yazın 20-30 tane geçici eleman alırlar bunlardan ancak birkaç tanesine istersen part-time olabilirsin derler. Hele öyle direk part-time olarak çağıracaklarını hiç sanmıyorum buradakilerin. Bu nedenle bu şansı kullan.

Geçen sene yazın 2 bayram öncesinde de 5'er gün çalışmıştım. Bu sefer 1 hafta önce işe başvurdum ve bugün işe çağırdılar. 13.30-22.30 arası çalışacağım. Günlük 25 lira ancak yemek parası felan vermiyorlar. İş yorucudur ve çok yoğundur ancak bu yoğunlukta da zaman geçiyor. Başka sorusu olan varsa cevaplayabilirim.

Part time calisanlara yemek vermiyorlarmi ?

Direk part time olarak cagirdilar, zaten part time olarak basvurmustum. Oncelikle gorusmeye cagirdilar, pazartesi gunu gorusecegim, tam olarak neler oluyor bu gorusmede, hazirlikli gitmekte fayda var ?

Yvonne Strahovski

378 Mesaj
24 Temmuz 2011; 1:03:09 

Yemek yada yemek parası vermez. 1 saatlik yemek molası veriyorlar herkese istediğini yersin paranla.

407 Mesaj
25 Temmuz 2011; 16:17:49 

quote:

Yemek yada yemek parası vermez. 1 saatlik yemek molası veriyorlar herkese istediğini yersin paranla.

Calisilan saate gore setcard vb turde kartlar veriliyormus hocam.

Yanlis bilgilendirmeyelim.

Yvonne Strahovski

1684 Mesaj
25 Temmuz 2011; 16:25:39 

eve geldiğin ayakalarının koptuğunu hissedersin kardeşim çalıştı 1 hafta dayandı günde 13 saat ayakta :) türkiyenin gençler için çalışma şartları çok ağır o yüzden zaten 30 unda olup 40 gosteren elemean dolu bizde.

494 Mesaj
25 Temmuz 2011; 16:31:19 

lcw diğer mağzalara gore daha displinli bir mağza. İnsanlarla çok yakın olacağınız için müşteriye çok iyi davranmanız lazım. Birde mağzada stok sayımı falan olursa sabah 5-6'ya kadar mağzada kalıyosun. Stok sayım firmasının gonderdiği elemanlar nekadar dikkat etsede mağza içindeki rafların düzeni , havuzlar falan bozulur genelde ertesi gün sabah erkenden veya sayım bitince sabaha kadar düzenlersin mağzayı. Stok sayım işi çok dertli olur eğer sayıma kalırsanız bilinki o gece rahat geçmiyecektir. Çünkü ürünler barkodsuz çıkar ayakabının teki olmaz onların eşini bulmak ve barkod çıkarmak ile uğraşır sorumlu kişi. Ayakta kalmaya alışıksanız ve fazla sinirli değilseniz girin bence.

Sinirlerinize hakim olmalısınız orneğin rünü katlıcanız dakika bile olmadan müşteri gelcek açıcak ürünü felan iyice sinir olabiliyor insan.

378 Mesaj
25 Temmuz 2011; 23:32:48 

quote:

quote:

Ben Mersinde 2 ayrı şubede çalıştım ikisinde de vermiyorlardı.

407 Mesaj
26 Temmuz 2011; 14:28:52 

quote:

quote:

quote:

Ben Mersinde 2 ayrı şubede çalıştım ikisinde de vermiyorlardı.

Dun izmirdeki magazalari icin konustum, calisitin saati baz alip ona gore kart veriyorlarmis.

Yvonne Strahovski

25 Mesaj
30 Temmuz 2011; 15:29:23 

bende bugün gittim evrakları filan ayarla sigortanı yaptıralım, sonra da gel başla dediler. haftada 36 saati doldurcam günde 8 saat. katlama yapıcakmışım.

başkalarını küçük görenler asla büyük olamazlar.

407 Mesaj
1 Ağustos 2011; 4:54:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Nolimitt-

bende bugün gittim evrakları filan ayarla sigortanı yaptıralım, sonra da gel başla dediler. haftada 36 saati doldurcam günde 8 saat. katlama yapıcakmışım.

Hayirli olsun hocam.

İlerleyen gunlerde isle ilgili ayrintilari ve deneyimlerini paylasirsan cok seviniriz.

Yvonne Strahovski

1073 Mesaj
16 Haziran 2012; 8:51:00 

dostlar benim iyi bir arkadaşımın babası oturdugum bölgede lcw nin bölge sahiplerinden sanırım öyle bişey işte işe başvurayım diyorum yaz dönemi için sizce nasıl olur?

4454 Mesaj
16 Haziran 2012; 9:58:31 

quote:

Orijinalden alıntı: BayernM

dostlar benim iyi bir arkadaşımın babası oturdugum bölgede lcw nin bölge sahiplerinden sanırım öyle bişey işte işe başvurayım diyorum yaz dönemi için sizce nasıl olur?

Depoda çalışırsan kolay olur. Alarm falan takarsın. Reyonlarda çalışırsan işin daima zor. Millet dağıtır sen katlarsın onlar yine dağıtır, kısır döngü.

1073 Mesaj
16 Haziran 2012; 12:58:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Depoda çalışırsan kolay olur. Alarm falan takarsın. Reyonlarda çalışırsan işin daima zor. Millet dağıtır sen katlarsın onlar yine dağıtır, kısır döngü.

dostum katlamak falan mesele değil zaten 2.5-3 aylıgına giricem işe dayanırım o kadarınada ama bilmiyorum maaş falan iyi gibi eğer 600 falan alıyosak

4454 Mesaj
16 Haziran 2012; 13:01:57 

quote:

quote:

quote:

dostum katlamak falan mesele değil zaten 2.5-3 aylıgına giricem işe dayanırım o kadarınada ama bilmiyorum maaş falan iyi gibi eğer 600 falan alıyosak

Part-time bilmiyorum ama normalde asgari ücret alıyorsun. Sanırım temmuz itibariyle asgari ücret net 730 TL civarında olacaktı.

1073 Mesaj
16 Haziran 2012; 13:11:29 

quote:

quote:

quote:

quote:

Part-time bilmiyorum ama normalde asgari ücret alıyorsun. Sanırım temmuz itibariyle asgari ücret net 730 TL civarında olacaktı.

çok iyi bence dostum

4454 Mesaj
16 Haziran 2012; 13:15:05 

quote:

quote:

quote:

quote:

çok iyi bence dostum

Geçen sen yazdığım mesaj hala yukarıda. Çalışma koşulları ekonomik yönden çok iyiydi. Asgari ücreti + SSK + Sodexho veriyorlardı. Günlük 5,5 TL civarında aylık toplam 170 TL'ye yakın sodexho'ya yatıyordu. Ama dediğim gibi depo bölümü çok rahat. Çalışmadığım halde 1-2 yardım amaçlı gittim, resmen bakmadan yapıyordum. Zaten kızlı-erkekli bir ortam olduğu için sürekli sohbet halindesin, etiketlere bakacak vaktin olmuyor.

Tabi yukarıda yazdıklarım 2006 veya 2007 yılı için geçerli. Pek farkeden bir şey yok diye biliyorum.

1073 Mesaj
16 Haziran 2012; 14:16:10 

quote:

Geçen sen yazdığım mesaj hala yukarıda. Çalışma koşulları ekonomik yönden çok iyiydi. Asgari ücreti + SSK + Sodexho veriyorlardı. Günlük 5,5 TL civarında aylık toplam 170 TL'ye yakın sodexho'ya yatıyordu. Ama dediğim gibi depo bölümü çok rahat. Çalışmadığım halde 1-2 yardım amaçlı gittim, resmen bakmadan yapıyordum. Zaten kızlı-erkekli bir ortam olduğu için sürekli sohbet halindesin, etiketlere bakacak vaktin olmuyor.

Tabi yukarıda yazdıklarım 2006 veya 2007 yılı için geçerli. Pek farkeden bir şey yok diye biliyorum.

anladım dostum yardımların için çok sagol bi konusayım bakalım :))

4454 Mesaj
16 Haziran 2012; 14:17:38 

Önemli değil.

4689 Mesaj
16 Haziran 2012; 14:19:13 

Primler gerçekten çok kazandırıyor. Part Time olmasına rağmen iyi para veriyor bi öğrenci bayram zamanı girip 1 ay çalışsa 1000 lirayı eline alır. Bence ne iyi nede kötü tam sana uygun. Sadece yoğunluktan dolayı yorulabilirsin birde sürekli aynı şarkılar çalar mağazada o seni delirtir

Kural Disi Konu Destroyer
Yapboz bozuldu.

1073 Mesaj
16 Haziran 2012; 16:37:59 

quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Primler gerçekten çok kazandırıyor. Part Time olmasına rağmen iyi para veriyor bi öğrenci bayram zamanı girip 1 ay çalışsa 1000 lirayı eline alır. Bence ne iyi nede kötü tam sana uygun. Sadece yoğunluktan dolayı yorulabilirsin birde sürekli aynı şarkılar çalar mağazada o seni delirtir

pampa cd çeker götürürüm takın şunu dinleyek derim olmazmı

10 Mesaj
16 Haziran 2012; 16:43:53 

quote:

Bayram zamanı alımlar için ne yapmak gerekiyor ? Bayramdan 1 hafta önce falan konuşup bayram için eleman alıp almadıklarını mı sorsam yoksa onlar mı kariyer.net vs falan ilan mı yayınlıyorlar :)

4689 Mesaj
16 Haziran 2012; 16:53:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Paytak.koala

quote:

Bayram zamanı alımlar için ne yapmak gerekiyor ? Bayramdan 1 hafta önce falan konuşup bayram için eleman alıp almadıklarını mı sorsam yoksa onlar mı kariyer.net vs falan ilan mı yayınlıyorlar :)

Onu bilmiyorumda ben orada çalışan arkadaşımı referans olarak göstermiştim 1-2 ay öncesinden söylemiştim

Kural Disi Konu Destroyer
Yapboz bozuldu.

933 Mesaj
16 Haziran 2012; 16:55:26 

Çok sıkıcı bir ortamı var bana göre Lc waikiki'nin ne zaman girsem bir an önce çıkmak için ne bakıcaksam hemen çıkıyorum. Bu arada pazartesi bizde anketörlüğe başlıyoruz arkadaşla anket başı 4 tl

10 Mesaj
16 Haziran 2012; 16:58:02 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Paytak.koala

quote:

Onu bilmiyorumda ben orada çalışan arkadaşımı referans olarak göstermiştim 1-2 ay öncesinden söylemiştim

Anladım, teşekkürler.

1073 Mesaj
19 Haziran 2012; 11:09:17 

beyler başvurdum dün bi hocamın tanıdıgı varmış bi lcw mağazasının müdürü onu aradı gittim yanına adam doldurttu bana formu onda 7-8 tane daha form vardı onlar bi yanda duruyodu benimkini aldı kendi dosyalarının üzerine koydu çıkarkende orda çalışan kızlar benim iş başvurusu yaptıgımı görmüşlerdi 3 tane kız vardı geçerken yanlarından pardon dediler efendim dedim iş başvurusumu yaptın dediler tnıştık kaynaştık

827 Mesaj
19 Haziran 2012; 11:24:42 

beyler benimde tecrübem var 1 senelik.yazın tam zamanlı okul vakti yarı zamanlı çalışmıştım bi erkek giyim firmasında isim vermiyim şimdi ama baya işlek işte iki farklı şubesinde çalışmıştım neyse işte oradan ayrıldım 1 ay kadar önce.şimdi lc waikiki ye başvurmayı düşünüyorum direk yarı zamanlı başvurup hem yazın hemde okul vakti çalışırım diye düşünüyorum ama çalışma şekli nedir herkes kendi reyonunda mı durur yoksa gelen müşteriyle mi ilgilenilir nasıldır? katlamak falan sıkıntı değil zaten bol bol yaptığım iş.çok mu ağırdır koşulları?

1257 Mesaj
19 Haziran 2012; 11:33:31 

LC Waikiki'ye başvurdum yaklaşık bir ay oldu sebebi nedir acaba full-time'ı işarteledim okul olmadığı için tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi

Strateji Oyunu Tutkunları

158 Mesaj
19 Haziran 2012; 11:38:38 

quote:

beyler başvurdum dün bi hocamın tanıdıgı varmış bi lcw mağazasının müdürü onu aradı gittim yanına adam doldurttu bana formu onda 7-8 tane daha form vardı onlar bi yanda duruyodu benimkini aldı kendi dosyalarının üzerine koydu çıkarkende orda çalışan kızlar benim iş başvurusu yaptıgımı görmüşlerdi 3 tane kız vardı geçerken yanlarından pardon dediler efendim dedim iş başvurusumu yaptın dediler tnıştık kaynaştık

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 18 sa. 7 dk. kadarı kaldı.
19 Haziran 2012; 11:56:41 

başvuru yaptım dün aradılar ama şehir dışındaydım diye gidemedim görüşmeye çagırdılar bugün hay böyle şansın ya sonra gelebilme şansım var mı dedim not alayım dedi olursa ararız dediler bir daha aramazlar da artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silvestet -- 19 Haziran 2012; 11:57:44 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Haziran 2012; 12:11:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Arcatera

BİM HİÇ RAHAT BİR İŞ DEĞİL.

1073 Mesaj
19 Haziran 2012; 12:14:43 

quote:

Orijinalden alıntı: ehhiste

LC Waikiki'ye başvurdum yaklaşık bir ay oldu sebebi nedir acaba full-time'ı işarteledim okul olmadığı için tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi

başvurdugum yerde adam bana kesinlikle full time almıcaz dedi farketmezi işaretle ama sen dedi dostum git sor bi olmazsa bir daha doldur?

1185 Mesaj
19 Haziran 2012; 12:16:05 

Müdür ile 2.müdürleri ne kadar maaş alıyor?

1073 Mesaj
20 Haziran 2012; 0:34:07 

ayrıca adam part time alıyoruz sadece onların da normal ücreti asgarinin yarısı dedi ama bizde part lar bile 60 saatten az çalışmaz dedi yani nasıl oluyor bu?