- x
Aileden ayrı eve çıkmak istemek nankörlük müdür?
14 Cevap923 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

758 Mesaj
25 Ağustos 2010; 21:56:31 

evlenmeden aileden ayrı eve çıkmak nankörlük müdür? ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c0ss -- 25 Ağustos 2010; 21:56:42 >

2381 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Anti Anduin
25 Ağustos 2010; 21:58:01 

Hayır. En çok istediğim şeydir tek yaşamak.

118 Mesaj
25 Ağustos 2010; 21:59:49 

Eğer anne ve babanın eline bakmadan kendi ayaklarının üstünde yaşayabilirsen en doğal hakkındır. Ha ben yatayım gezeyim affedersin sıçayım modunda takılıp babanın veya annenin fatularını, evinin kirasını ve diğer masraflarını ödemelerini beklersen nankörlüktür, fuzuli masraftır.

758 Mesaj
25 Ağustos 2010; 22:00:02 

quote:

Orijinalden alıntı: ßa®an

ailenin gözünde nankör olabilirsin ama. anlamazlar artık kafa yapılarının uyuşmadıgını ve huzursuz oldugunu.

anlamıyorum ben evden ayrılmak için illa evlenmek mi gerekir? belki ben evlenmek istemiyorum kısa vadede.

GuestMember@ elbette aileden birşey beklenemez maddi olarak bu durumda. fakat manevi anlamda da küsebilceklerini belki nefret etceklerini bile düşünüyorum. hatta kötü yola dogru sürüklendigimi bile zannedebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c0ss -- 25 Ağustos 2010; 22:01:37 >

974 Mesaj
25 Ağustos 2010; 22:00:52 

şehirdışı bi okulu kazan en kolayı

Samsung Galaxy SIII
Pentax K30 + 18-135mm WR

2381 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Anti Anduin
25 Ağustos 2010; 22:01:34 

Ben anlatırım durumu ondan sonra ister anlarlar ister anlamazlar.

182 Mesaj
25 Ağustos 2010; 22:05:21 

Ben lise 1 den beri dışardayım aile yanında kalmadım lise yatılı üniversite uzakta rahat ama kendi işin yoksa ya da şehir dışında okumuyorsa keyfi çıkmak saçmalık bence boşa masraf

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

827 Mesaj
25 Ağustos 2010; 22:05:24 

üniversite bitsin, askerden geliyim daha aile yanında yaşarmıyım ya, biraz insanın rahat olması gerekir, aile yanında alkol,sigara felan alamıyorsun rahat müzik dinleyemiyorsun rahat bir şekilde dolaşamıyorsan (ailem sapancaya gittiğinde evde sadece baksır ile dolaşmıştım ) bi yerden sonra anne,baba dırdırı çekilmez artık
evlenmeden ayrı bi eve çıkmayı düşünüyorum

2749 Mesaj
25 Ağustos 2010; 22:09:12 

Üniversiteyi sırf bunun için şehirdışı yazıcam izmir yada eskişehir yazarım ama sanırsam izmirde bi yer yazıcam

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Ağustos 2010; 22:15:32 

Senin daha yaşın kaç ya. Habire feyk konular açıp duruyorsun, bebenin tekisin. Yaşın da en fazla 17.

3 Mesaj
25 Ağustos 2010; 22:20:14 

quote:

Orijinalden alıntı: c0ss

ailenin gözünde nankör olabilirsin ama. anlamazlar artık kafa yapılarının uyuşmadıgını ve huzursuz oldugunu.

anlamıyorum ben evden ayrılmak için illa evlenmek mi gerekir? belki ben evlenmek istemiyorum kısa vadede.

GuestMember@ elbette aileden birşey beklenemez maddi olarak bu durumda. fakat manevi anlamda da küsebilceklerini belki nefret etceklerini bile düşünüyorum. hatta kötü yola dogru sürüklendigimi bile zannedebilirler.

asl?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Ağustos 2010; 22:40:12 

quote:

Orijinalden alıntı: ßa®an

aynen

3180 Mesaj
25 Ağustos 2010; 22:43:47 

babam hasta olmasaydı bir saniye düşünmeden ayrı eve çıkardım kesinlikle

368 Mesaj
25 Ağustos 2010; 22:51:16 

Çok iyi bir ailem var arkadaş gibi herşeyimi konuşabildiğim bir ailem var,hiç ayrı eve çıkmak falan niyetinde değilim,sıcak yatağımı ve aile ortamımı rahat ortama değişmem amacınız eve kız atmak çoğunuzun dırdır falan hikaye..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tango-1 -- 25 Ağustos 2010; 22:52:32 >

758 Mesaj
25 Ağustos 2010; 22:57:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Tango-1

Çok iyi bir ailem var arkadaş gibi herşeyimi konuşabildiğim bir ailem var,hiç ayrı eve çıkmak falan niyetinde değilim,sıcak yatağımı ve aile ortamımı rahat ortama değişmem amacınız eve kız atmak çoğunuzun dırdır falan hikaye..

degil.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Aileden ayrı eve çıkmak istemek nankörlük müdür?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219